Czy Eurostar nakłada kary za rezerwację biletu powrotnego?


20

Jak opisano w powiązanym pytaniu , Eurostar pobiera mniej pieniędzy za krótkoterminowe podróże powrotne niż za podróże w jedną stronę. Zakładając, że wystarczy bilet w jedną stronę do / z Wielkiej Brytanii i kupisz bilet powrotny, czy mogą spodziewać się później problemów?

Najbardziej interesuje mnie, jak to działa w praktyce , a nie to, co napisano w ich regulaminie.


2
Zobacz tę część na temat taryf Eurostar od Man in Seat 61 - wygląda na to, że Eurostar czasami sprzedaje tanie bilety w jedną stronę, czasem zmienia zdanie i dodaje premię, zmieniając się ponownie rok później…
Gagravarr

@Gagravarr obecnie bilet powrotny jest około 10 funtów tańszy.
JonathanReez wspiera Monikę

Kolejne powiązane pytanie tutaj - travel.stackexchange.com/questions/81285/... - Właściwie zwróciłem uwagę na część will be liable- czas na zmianę kart płatniczych dla każdej transakcji ...
Mars Robertson

Odpowiedzi:


9

Przeglądając moją historię podróży, odkryłem, że podróżowałem z Brukseli do Londynu w styczniu 2015 roku w drodze powrotnej (23 funty taniej) bez powrotu.

Od tamtej pory nic nie słyszałem od Eurostar, więc biorąc pod uwagę, że pytanie dotyczy rzeczywistej praktyki , nie, przynajmniej w styczniu 2015 r. Nie egzekwowali oni żadnych kar.


Czy podróżowałeś z nimi później z tą samą kartą i / lub pojazdem?
Belle-Sophie,

@Belle Tak .....
Crazydre,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.