Jak wyszukać hotel z późną kasą?


15

To pytanie często się pojawia, tym razem ląduję o YUL o 00:33, a mój następny lot o 16:55. Czy istnieje wyszukiwarka hoteli, która pozwala wyszukać późne zamówienie? (W przeciwnym razie musiałbym poprosić o „relatywnie tani” hotel na lotnisku, który pozwala na kasę o godz. 14:00 i który zostanie szybko zamknięty.)


Powiązane / pomocne ?! travel.stackexchange.com/q/64362/32134 pozostało otwarte, więc równie dobrze możesz poprosić o YUL, nie zamknę go.
mts

1
To pytanie często się pojawia, wolę uzyskać odpowiedź na to pytanie.
chx

Czy posiadasz status w jakiejkolwiek sieci hoteli, czy mógłbyś ją łatwo uzyskać (boisz się, że odrzuci to bardziej ogólny przypadek, ale może być pomocny)?
Mt

1
between9and5.com/results.jsp znajduje jedno miejsce dla YUL od 10 do 5, skontaktuje się z nimi bezpośrednio, aby poprosić o wycenę za twoje godziny.
mts

Odpowiedzi:


3

O ile mogłem znaleźć, nie ma żadnej wyszukiwarki, która konkretnie znajdowałaby pokoje do późnego wymeldowania. Niektóre sieci hotelowe oferują to na swoich stronach internetowych lub wymieniają późne wymeldowanie w swoim opisie, ale musisz ręcznie przejrzeć listę hoteli w okolicy. Na przykład możesz wyszukać „Google” + „późne wymeldowanie” w Google, aby znaleźć pewne opcje.

W przeciwnym razie kilka stron internetowych oferuje opcje rezerwacji „pokoju dziennego”, ale zwykle oznacza to zameldowanie się około godziny 9:00 i wymeldowanie do godziny 17:00, co nie jest dokładnie tym, czego szukasz. Niektóre losowe przykłady z Google:

Hotelsbyday.com

DayUse.com

Between9and5.com

Jak sugeruje @mts, może być możliwe skontaktowanie się bezpośrednio z jednym z tych hoteli i ustalenie innego czasu zameldowania / wymeldowania.


3
Podobnie jak w przypadku komentarza do usuniętej odpowiedzi, czy możesz dodać do tego „czas pisania” i „o ile mi wiadomo”, ponieważ nie możesz udowodnić przeczenia.
Willeke
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.