Pytania otagowane jako overwrite

30
Jak zmusić „git pull” do zastąpienia lokalnych plików?
Czy chcesz uzyskać więcej informacji na temat przepełnienia stosu w programie : Co to jest? Jak wymusić zastąpienie plików lokalnych w pliku git pull? Scenariusz jest następujący: Członek zespołu modyfikuje szablony witryny, nad którą pracujemy Dodają kilka obrazów do katalogu obrazów (ale zapomina dodać je pod kontrolą źródła) Później wysyłają …


5
Zastąp lub zastąp
To może wydawać się głupie pytanie, ale jestem po prostu ciekawy i chcę użyć właściwego terminu, gdy mówię o tym problemie. Nie mogłem znaleźć podobnego pytania, więc postanowiłem utworzyć nowe. Czy powinniśmy odnosić się do „zastępowania implementacji” nadpisując czy nadpisując? Czy jest to specyficzne dla języka?


5
Przeczytaj i nadpisz plik w Pythonie
Obecnie używam tego: f = open(filename, 'r+') text = f.read() text = re.sub('foobar', 'bar', text) f.seek(0) f.write(text) f.close() Problem polega jednak na tym, że stary plik jest większy niż nowy. W rezultacie otrzymuję nowy plik, który ma na końcu część starego pliku.
108 python  file  overwrite 
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.