Android Device Chooser - urządzenie się nie wyświetla


92

Używam Eclipse + ADT, a moje urządzenie fizyczne (wymienione poniżej) jest niepubliczne w narzędziu Android Device Chooser. Zaktualizowałem Eclipse i wszystkie pakiety Androida. Mój telefon działa pod kontrolą systemu Android OS 1.6, który odpowiada docelowej wersji wymienionej w projekcie Eclipse.

Ponadto powodem, dla którego zdecydowałem się przetestować na prawdziwym urządzeniu, jest to, że emulator wydaje się już nie działać poprawnie, gdy uruchamiam mój projekt. Emulator uruchamia się, ale program nigdy się nie uruchamia. Jakieś pomysły?

(w systemie Windows 7 / t-mobile mytouch 3g)


I Hope to pomoże każdy stoi ten sam problem.
Rupesh Yadav

Odpowiedzi:


151

Najpierw upewnij się, że ADB systemu Android może „rozmawiać” z Twoim urządzeniem.

 • Otwórz wiersz polecenia systemu Windows (cmd.exe) / terminal Mac.
 • Przejdź do folderu (przez cd), w którym znajduje się plik ADB.exe, np. C: \ Android \ android-sdk \ platform-tools.
 • Rodzaj adb devices

Jeśli Twoje urządzenie znajduje się na liście (wyświetlany jest numer seryjny), przejdź do drugiego sprawdzenia. W przeciwnym razie oznacza to, że ADB obecnie nie może rozmawiać z twoim urządzeniem. Istnieje wiele przyczyn, które mogą powodować problem, spróbuj:

 • W swoim urządzeniu włącz „Tryb debugowania USB” w Ustawienia -> Aplikacja -> Programowanie.
 • W swoim urządzeniu włącz opcję „Zezwól na instalację aplikacji spoza rynku” w Ustawienia -> Aplikacja -> Programowanie.
 • Uruchom ponownie system Windows / Mac.
 • Uruchom ponownie urządzenie z systemem Android.
 • W systemie Windows / Mac ponownie zainstaluj sterowniki urządzeń.

Po drugie, upewnij się, że ustawiłeś „Tryb wyboru celu wdrożenia” na ręczny:

 • W widoku Eksploratora pakietów Eclipse kliknij prawym przyciskiem myszy projekt, wybierz Uruchom jako -> Uruchom konfiguracje ...
 • W oknie dialogowym Uruchom konfiguracje, w aplikacji Android. Jeśli Twoja aplikacja nie istnieje, kliknij dwukrotnie opcję Aplikacja Android, aby utworzyć nową konfigurację, nadaj jej odpowiednią nazwę (np. Twoja aplikacja). Upewnij się, że ta konfiguracja jest wybrana.
 • W prawym obszarze, na karcie Android, upewnij się, że projekt jest wyświetlany w obszarze Projekt; na karcie Cel wybierz „Zawsze pytaj o wybór urządzenia” lub „Ręcznie”.
 • Kliknij „Zastosuj” i zamknij okno dialogowe Run Configurations.
  Następnym razem, gdy uruchomisz aplikację, powinieneś zobaczyć listę urządzeń.

Twoje urządzenie nadal nie może wyświetlić? Ok. Po trzecie, upewnij się, że Twoja wersja Androida „Project Build Target” jest obsługiwana na Twoim urządzeniu.

 • Sprawdź wersję Androida na swoim urządzeniu. W swoim urządzeniu wybierz Ustawienia-> O urządzeniu.
 • Sprawdź wersję swojego projektu na Androida. Kliknij prawym przyciskiem myszy projekt -> Właściwości -> Android -> ProjectBuildTarget.
 • Upewnij się, że nie jest nowsza niż wersja urządzenia.

3
Dziękuję, to był problem ze sterownikiem w moim HTC. Pobranie i zainstalowanie najnowszego sterownika Windows rozwiązało mój problem.
aeldron

Włączanie debugowania USB różni się teraz w różnych wersjach Androida. Zobacz moją odpowiedź, która została zaktualizowana: stackoverflow.com/questions/2256884/…
Raj,

2
Dla Nexusa 4, zainstalowałem sterowniki zgodnie z instrukcjami na tej stronie: androidsecurity.wordpress.com/2013/06/05/...
SaiyanGirl

Po wykonaniu powyższych kroków po błędzie widzę, że [Xtouck] adb działa normalnie. [Xtouck] Wykonywanie com.example.xtouck.MainActivity Uruchamianie aktywności [Xtouck] Automatyczny tryb celu: używanie urządzenia „0123456543ABCDEFG” [Xtouck] Przesyłanie Xtouck.apk do urządzenia „0123456543ABCDEFG” [Xtouck] Instalowanie Xtouck błąd wewnętrzny.apk ... wystąpiło podczas: „Uruchomienie Xtouck”. com.android.ddmlib.IDevice.installRemotePackage (Ljava / lang / String; Z [Ljava / lang / String;) Ljava / lang / String;
PHP Avenger

Celem kompilacji projektu był mój problem.
josef

23

Pamiętaj również, aby ustawić `` Tryb wyboru celu wdrożenia '' na ręczny (konfiguracje debugowania -> karta docelowa)


dlaczego przegapili to na developers.android.com? dziękuję
leshka

O rany DZIĘKUJEMY! To było tak denerwujące, że nie mogłem wybrać mojego avd, ponieważ muszę przetestować dla trzech gęstości ekranu. Boże błogosław.
racl101

21

Po wykonaniu niektórych kroków w innych odpowiedziach tutaj, a także tutaj: Sterownik ADB dla HTC Incredible , musiałem wydać dwa polecenia, zanim mój telefon się pojawił.

adb kill-server
adb start-server

W końcu po tych dwóch poleceniach moje urządzenie pojawiło się, gdy uruchomiłem

adb devices

Od czasu do czasu proces ADB może się zaciąć (termin techniczny). W takim przypadku powyższe polecenia nie będą działać. Zauważyłem, że zabijanie procesu ADB (poszukaj w adb.exezakładce Procesy w Menedżerze zadań w systemie Windows lub zabij PID dla adb pod linuxem), a następnie użyj

adb start-server

ogólnie rozwiązuje ten problem.


20

Myślę, że to dlatego, że opcja debugowania USB nie została zaznaczona na urządzeniu


Ustawienia -> Aplikacje -> Deweloper
GuybrushThreepwood

3
Włączanie debugowania USB różni się teraz w różnych wersjach Androida. Zobacz moją odpowiedź, która została zaktualizowana: stackoverflow.com/questions/2256884/…
Raj,

Miałem ten sam problem, moje urządzenie nie zostało wymienione w ad. ale zdałem sobie sprawę, że moim problemem było podłączenie kabla USB do niewłaściwego komputera! używam dwóch komputerów i pomieszałem gniazda USB :) Zawsze myśl o wszystkich możliwych przyczynach
Fer

Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami witryny programistów Androida developer.android.com/tools/extras/oem-usb.html
vovaost

8

Ta uwaga z witryny programistów Androida zadziałała dla mnie:

Włącz debugowanie USB na swoim urządzeniu. Na większości urządzeń z systemem Android 3.2 lub starszym opcję można znaleźć w obszarze Ustawienia> Aplikacje> Rozwój. W Androidzie 4.0 i nowszych jest to Ustawienia> Opcje programisty. Uwaga: w systemie Android 4.2 i nowszych opcje programisty są domyślnie ukryte. Aby go udostępnić, przejdź do opcji Ustawienia> Informacje o telefonie i siedem razy dotknij Numer kompilacji. Wróć do poprzedniego ekranu, aby znaleźć opcje programisty.


10
Pamiętaj, aby nacisnąć siedem razy na „Numer kompilacji”, ponieważ nic innego nie byłoby intuicyjne.
Raj

1
Odblokowałem ustawienia programisty i mam włączone debugowanie USB na moim Galaxy Nexus, ale nie jest ono rozpoznawane przez Eclipse.
Klaasvaak

1
Upewnij się, że jest w trybie „Urządzenie multimedialne”, a nie w trybie „Kamera” po podłączeniu.
aheuermann

Musiałem nacisnąć „Uruchom” (co pokazało brak urządzeń), a następnie na urządzeniu wyłączyć i włączyć debugowanie USB. Moje urządzenie pojawiło się na liście urządzeń. Trzeba to robić za każdym razem, gdy biegam :(
Brett Gregson,


3

Jeśli wybierzesz aplikację Android w oknie dialogowym Debuguj jako, powinno być możliwe podłączenie debugera bezpośrednio do urządzenia. Upewnij się, że uruchamiasz urządzenia adb w powłoce i zobacz swoje urządzenie na liście. Jeśli nie, będziesz musiał ponownie zainstalować sterownik urządzenia. Możesz odinstalować sterowniki, które masz za pomocą USBdeview, a następnie pobrać i ponownie zainstalować sterowniki, aż zobaczysz numer seryjny urządzenia wymienionego po uruchomieniu urządzeń adb. - Arunabh Das


3

Żadna z pozostałych odpowiedzi nie działała dla mnie. U mnie urządzenie zarejestrowało się w eclipse po ponownym uruchomieniu telefonu. Proces będzie się różnić w zależności od modelu telefonu.


Mam dwa urządzenia (Android v. 2.3.4 = API 10, v. 4.0.3 = API 15) do rejestracji dopiero po ponownym uruchomieniu obu telefonów i mojego Maca. OS 10.8.2, narzędzia Android: 21.0.0.v201210310015-519525.
brannerchinese

3

http://developer.android.com/tools/extras/oem-usb.html#InstallingDriver

System Windows 7

Aby po raz pierwszy zainstalować sterownik USB dla systemu Android w systemie Windows 7:

Podłącz urządzenie z systemem Android do portu USB komputera. Kliknij prawym przyciskiem myszy Komputer na pulpicie lub w Eksploratorze Windows i wybierz Zarządzaj. Wybierz Urządzenia w lewym okienku. Zlokalizuj i rozwiń Inne urządzenie w prawym okienku. Kliknij prawym przyciskiem myszy nazwę urządzenia (na przykład Nexus S) i wybierz Aktualizuj oprogramowanie sterownika. Spowoduje to uruchomienie Kreatora aktualizacji sprzętu. Wybierz Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika i kliknij Dalej. Kliknij Przeglądaj i znajdź folder sterownika USB. (Sterownik USB Google znajduje się w folderze \ extras \ google \ usb_driver). Kliknij Dalej, aby zainstalować sterownik.


W przypadku osób, które nadal mają problemy po wykonaniu tego kroku (żółty znak ostrzegawczy w Menedżerze urządzeń w sterowniku), odinstaluj sterownik, a następnie zeskanuj go w poszukiwaniu zmian. Próbowałem zaktualizować sterownik, ale nie pobierał pliku poprawnie. Odinstalowanie / ponowne zainstalowanie
załatwiło sprawę

3

Miałem podobny problem ... a mój problem był związany z używaniem zbyt wysokiego sdk ....

Zmieniłam:

uses-sdk android:minSdkVersion="17" android:targetSdkVersion="17"/

do

uses-sdk android:minSdkVersion="8" android:targetSdkVersion="17"

i mój problem został rozwiązany.


2

Jestem bardzo spóźniony, ale jeśli komuś to pomoże ... upewnij się, że nie masz konfliktu z trybem USB podczas podłączania kabla. Wybieram opcję „Tylko ładuj” (przepraszam, jeśli nie jest dokładna, mam hiszpański terminal), ale czasami zmienia się udostępnianie sieci i urządzenie znika z listy podczas uruchamiania aplikacji.


2

Miałem do czynienia z urządzeniem z Androidem, które nie wyświetlało się w "wyborze urządzeń", więc staram się jak najlepiej, ale bezskutecznie, przynajmniej stwierdziłem, że sterowniki ADB powinny się zaktualizować, w tym celu wykonałem następujące kroki 1. pobierz sterownik z "http: // forum. xda-developers.com/showthread.php?t=1161769 "2. Menedżer urządzeń - >> kliknij prawym przyciskiem myszy ADB - >> zaktualizuj sterownik - >> przeglądaj ścieżkę pobranych sterowników, a następnie OK aktualizacja zakończona pomyślnie. i znalazłem moje urządzenie z Androidem w „Device Chooser”, próbując się zrelaksować1

Okej ... więc nigdy nie mogłem sprawić, żeby mój pad PENDO się pojawił ... dopóki tego nie spotkałem ...

proces android.process.acore został zatrzymany.

Tak… nie ma nic wspólnego z tym problemem, prawda? Ach, ale doprowadziło mnie to do MOBILEGO. Jest to aplikacja biurkowa, która umożliwia administrowanie urządzeniem… Zgadnij, jak… przez połączenie przez USB. Tak i robi ... Zainstalował wszystko na moim oknie z Windows, a teraz Eclipse nie ma problemu z zobaczeniem mojego PENDO.


Kiedy wyszukałem w Google, dlaczego mój pad pendo nie działa z zaćmieniem, doprowadziło mnie to do tej odpowiedzi. Próbowałem mobilego i to mi nie pomogło. Rozwiązaniem dla mnie była ta odpowiedź: stackoverflow.com/a/7136003/148241
Saxon Druce

1

Inna alternatywa: w nowoczesnych komputerach Apple iMac port USB znajdujący się najbliżej zewnętrznej krawędzi urządzenia nigdy nie współpracuje z ADB, podczas gdy wszystkie inne działają dobrze. Widziałem to na dwóch różnych komputerach iMac, prawdopodobnie są to porty USB 1.0 (lub coś równie głupiego) - lub jest to ogólna wada produkcyjna.

Podłączanie kabli USB (nowych, starych, wysokiej jakości lub tanich) do wszystkich innych portów USB działa dobrze, ale podłączenie do tego kończy się niepowodzeniem ADB

Uwaga: podłączenie do tego portu działa w celu przesyłania plików itp. - psuje się tylko ADB.


1

W Galaxy Note 3 musisz włączyć opcję programisty. Wejdź do „Informacje o urządzeniu” i kliknij numer kompilacji wiele razy, aż pojawi się komunikat informujący, że opcja programisty została włączona. Wróć do ogólnych i gotowe… opcja programisty została włączona i wybierz opcję debugowania USB. To jest dla Galaxy Note 3 N9005 Andriod 4.3.


1

Mój problem dotyczył starego telefonu ZTE, ignorowałem plik autorun.exe, który pojawiał się po podłączeniu telefonu. W końcu uruchomiłem oprogramowanie autorun, które zainstalowało sterowniki ZTE i telefon zaczął pojawiać się na urządzeniach adb.


1

Urządzenie nie było wyświetlane z powodu następującego wiersza w pliku manifestu Androida ---

<uses-sdk android:minSdkVersion="18"
    android:targetSdkVersion="18"/>

Zmieniłem to na ---

<uses-sdk android:minSdkVersion="8"
    android:targetSdkVersion="19"/>

Teraz zadziałało.


1

Wyłącz tryb debugowania i opcje programisty w telefonie.

Uruchom monitor urządzenia z systemem Android.

Teraz włącz opcje programisty i tryb debugowania w telefonie.

Powinieneś być w stanie zobaczyć swoje urządzenie wymienione po tym na monitorze urządzenia z Androidem. Następnie powinieneś być w stanie go zobaczyć w narzędziu do wybierania urządzeń z Androidem.


0

Moje urządzenie zniknęło z listy urządzeń adb po podłączeniu go do adb na innym laptopie.

Wybrałem w telefonie opcję „Tylko ładowanie”, a następnie ponownie włączyłem debugowanie USB.

To rozwiązało problem.


0

Użyj USBDeview, stąd http://www.nirsoft.net/utils/usb_devices_view.html

Uruchom jako administrator.

Odłącz telefon.

Usuń wszystkie sterowniki powiązane z telefonem. Niektórzy powiedzą Android, a także nazwę i model telefonu.

Ponownie podłącz telefon, aby system Windows ponownie zainstalował sterowniki.

U mnie to działało, podczas gdy inne rozwiązania nie.


0

Jestem na MAC i z jakiegoś powodu, kiedy podłączyłem moje urządzenie przez USB, pojawił się dziwny uchwyt zwany USB-Drivers, który po odłączeniu od Findera, Androide Device Chooser natychmiast rozpoznał moje urządzenie.


0

Mam HTC G2 z Win 8 i rozpoznanie urządzenia przez Eclipse zajęło mi wiele godzin. Zastosowałem się do wszystkich powyższych rad bezskutecznie, gdy znalazłem to na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1964372 :

Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy Komputer, kliknij Zarządzaj. Przejdź do Menedżera urządzeń. Kliknij prawym przyciskiem myszy Acer A700, kliknij Aktualizuj oprogramowanie sterownika. Wybierz opcję „Przenieś mój komputer do oprogramowania sterownika”. Wybierz opcję „Pozwól mi wybrać z listy”. Kliknij wszystkie urządzenia lub / i Mam dysk. Przejdź do C: \ Program Files (x86) \ Android \ android-sdk \ extras \ google \ usb_driver \ i kliknij plik w 2 folderach (android_winusb.inf) Kliknij pierwszy jeden i zainstaluj.

Zamień „Telefon z Androidem” w „Inne urządzenia” na „Acer A700” i użyj pliku android_winusb w katalogu adt-bundle-windows-x86_64 \ sdk \ extras \ google \ usb_driver. Kliknij „OK”, gdy pojawi się przerażający komunikat, że system Windows staje się niestabilny i presto!


0

Miałem ten sam problem i rozwiązałem go w ten sposób: mój telefon to SonyEricsson Xperia X8 i nie został rozpoznany przez Windows 7 (ale był to Ubuntu). Dlatego doszedłem do wniosku, że to problem ze sterownikiem.

0) Podłączono do mojego smartfona 1) Prawym przyciskiem myszy kliknąłem Komputer-> Zarządzaj-> Menedżer urządzeń 2) Na jednym elemencie o nazwie „SEMC HUSB” pojawił się żółty wykrzyknik… Dwukrotnie kliknąłem ten element (w rzeczywistości był on powiązany do smartfona) i zaktualizowałem sterowniki (wcześniej pobrane z tej strony http://developer.sonymobile.com/downloads/drivers/sony-ericsson-x8-drivers/ i teraz wszystko działa). Wydaje mi się, że możesz znaleźć swoich właściwych reżyserów przez Google, jeśli masz inny telefon.

Twoje zdrowie


0

Jeśli Twoje urządzenie to Sony Ericsson Xperia X8 z oryginalną pamięcią ROM (2.1) lub podobną, użyj:

 

<uses-sdk android:minSdkVersion="7" android:targetSdkVersion="17" />

w pliku AndroidManifest.xml


0

Musiałem przejść do "Ustawienia-> Opcje programisty-> Debugowanie USB". Upewnij się, że debugowanie USB jest włączone.

Samsung Galaxy S II Skyrocket

Android 4.1.2

Mac 10.8.5


0

Miałem ten sam problem z Sony Experia Z, to znaczy, że pracuję na Windows 8 i najwyraźniej muszę pobrać do niego sterownik.

Jak wspomniał stkhou, sprawdziłem Menedżera urządzeń i zobaczyłem znak wykrzyknika. Który to był model mojego telefonu, do podwójnego sprawdzenia, więc wyjmuję USB i znika. Więc podłączam go ponownie i ikona pojawia się ponownie.

Jest więc prawie pewien problem ze sterownikiem, więc pobrałem go i zainstalowałem. Po instalacji ponownie uruchom narzędzie do wybierania urządzeń z systemem Android na zaćmieniu i działa dla mnie.

Mam taką samą nadzieję dla Ciebie.

Tutaj poniżej zapisałem linki, które mogą zainteresować kogoś, kto ma problem z Sony. ;)

Oto lista dostępnych sterowników dla urządzeń Sony:

http://developer.sonymobile.com/downloads/drivers/

Sony SDK

http://developer.sonymobile.com/knowledge-base/sony-add-on-sdk/install-the-sony-add-on-sdk/


0

Jednym z możliwych powodów jest sprawdzenie Menedżera Android SDK i zainstalowanie sterownika Google USB Driver w folderze Extras, jeśli go nie zainstalowałeś.


0

Jeśli żadna z opcji nie działa, zmieniam port, a następnie włączam debugowanie USB i działa dobrze.


0

Miałem problem z wyświetleniem mojego urządzenia z Androidem, więc kiedy adb zgłosił, że żadne nie jest obecne, włączyłem cyklicznie zasilanie mojego koncentratora USB i voilà, wróciło w adb i zaćmienie DDMS.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.