Pytania otagowane jako version


5
Jak ujawnić wersję Magento za pomocą kodu?
Chcę wiedzieć, czy jest dostępny plik klasy, aby poznać wersję magento. Jeśli witryna została zhakowana, jak ujawnić wersję? Wiem, że jest na to sposób. Mage::getVersion(); Ale jeśli zarówno frontend, jak i backend strony magento nie działa, jak możemy to sprawdzić, przeglądając pliki klas? Którą klasę należy skierować?


6
Ustal wersję Magento bez dostępu do bazy kodu
Czy istnieje sposób na znalezienie używanej wersji Magento bez dostępu do kodu po stronie serwera? Na przykład, jak działa ta wtyczka https://chrome.google.com/webstore/detail/magento-version-check/aekpbnbbbgocohlbdpdfgghamedmplal Mam na myśli sprawdzenie LICENSE.txtczy LICENSE_EE.txt. Możesz przynajmniej określić CE kontra EE. Można również domyślnie użyć roku praw autorskich, styles.cssaby zgadnąć. Czy ktoś jeszcze zna lepszy sposób?

1
Wybierz plik do zainstalowania przez Composer w oparciu o wersję Magento
Byłoby bardzo wygodne włączenie wielu wersji kodu do modułu kompozytora i pozwolenie kompozytorowi ustalić, którą wersję wdrożyć, w oparciu o wersję docelową instalacji Magento. Na przykład dla Magento> 1.7 użyj pliku system.xml, który zawiera tooltipzagnieżdżone groupi inne nowoczesne funkcje, ale w przypadku starszych wersji Magento użyj zredukowanej wersji pliku, która …
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.