Pytania otagowane jako logging

8
Jak utworzyć niestandardowy plik dziennika w Magento 2?
W Magento 1 logi były dzielone na różne pliki (w celu oddzielenia dzienników dla metod płatności itp.). To tak proste, jak zmiana $fileparametru Mage::log. Magento 2 zmieniło się na Monolog. Wygląda na to, że Monolog (lub implementacja Magento2) segmentuje wszystkie logi dla całego frameworka na procedury obsługi według ważności. Istnieje …
57 magento2  log  logging 

2
Obsługa wyjątków w Magento 2
W Magento 1 udało mi się złapać wyjątki i zalogować je do exception.logpliku za pomocąMage::logException($e); Teraz w Magento 2 mogę, catch (\Exception $e)ale co mam zrobić z wychwyconym wyjątkiem? Jak mogę się zalogować do exception.log? Lub jaki jest typowy sposób poradzenia sobie z tym?

3
Klient nie może się zalogować
Właśnie przeprowadziłem migrację mojej witryny. Ale mam problem. Moi klienci nie mogą zalogować się na swoje konto. Po kliknięciu zaloguj się na stronie logowania. http://www.mywebsite.com/customer/account/login/ Należy zalogować się na ich konto, ale przekierowuje tę samą stronę. Jestem bardzo nowy w Magento. Pomóż mi, jak to naprawić?

1
Do czego służy agent użytkownika HTTP gości przechowywany w log_visitor_info?
Zastanawiałem się, gdzie w Magento wykorzystywane są informacje o kliencie HTTP użytkownika. log_visitor_infoTabeli jest dość duża (i dla mnie wydaje się, że informacje o agencie użytkownika jest bezużyteczny?). Przejrzałem kod i znalazłem tylko następujące trzy zastosowania: Poszukaj zignorowanych agentów użytkownika (zresztą nie zapisanych danych agenta użytkownika, ale otrzymanych od pomocnika) …
9 database  log  logging 
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.