Usuwanie pierścienia z palca


10

Większość użytkowników pierścieni będzie wiedziała, jak trudno jest usunąć bardzo mały pierścień na ich palcu. Wyciągnięcie go bardzo boli i może trwać wiecznie. Używanie masła po prostu już nie wystarcza, a Google nie robi nic dobrego. Czy istnieje szybki i bezbolesny sposób na usunięcie upartych pierścieni?

Uwagi: Nie odcinaj palców ani pierścieni. Potrzebuję mojej ręki i pierścionka, żeby było dobrze, proszę nieuszkodzone.


Pamiętaj, że palce stają się grubsze, gdy się starzejesz, i nie mam na myśli starych, tylko starszych ... może być konieczne, abyś nosił swoje pierścienie na różnych palcach lub zastępował je nieco większymi. Wygląda na to, że zbliża się dzień, gdy jedynym sposobem, w jaki masz teraz pierścień, jest jego odcięcie ...
Bamboo

Odpowiedzi:


10

Całkowicie możliwe jest usunięcie pierścienia za pomocą sznurka / nici dentystycznej. Widziałem to wcześniej osobiście.

Aby to osiągnąć, owiń sznurek wokół palca tuż przed pierścieniem, a następnie wepchnij sznurek pod i przez pierścień, a następnie po prostu pociągnij sznurek od strony, w którą go popchnąłeś ( zasadniczo go rozplątując ), i pierścień powinien spaść. Możesz mi w tym pomóc, dodając najmniejszą kroplę oliwy z oliwek / smaru.

Możesz zobaczyć to w akcji, oglądając ten film na Youtube

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Nawlecz nić pod pierścień i owiń ją wokół palca. Następnie rozwiń nić, aby przesunąć pierścień w górę palca.

Źródło


Jest to powszechnie określane jako metoda nici dentystycznej


Jest to podobne do metody elastycznej taśmy sugerowanej przez @michaelpri i wydaje się to nieco bardziej wygodne.
holroy,

5

Sklep jubilerski zdjął moją obrączkę z opuchniętej kostki za pomocą obfitego sprayu Windex (przepraszam, jeśli to brzmi jak żart z grubego greckiego wesela!). Z powodzeniem zastosowałem lodowatą wannę z wodą i mydło do naczyń na mniej zakleszczonych pierścieniach.

Powodzenia!


5

Zawsze robiłem coś, co znalazłem na Lifehacker jakiś czas temu. Będziesz potrzebował gumki (jak gumki, ale elastyczna tkanina działa lepiej) i pęsety.

Weź gumkę i owiń ją ciasno wokół palca aż do pierścienia. Teraz za pomocą pincety chwyć koniec paska i pociągnij go pod pierścień. Teraz możesz po prostu chwycić część paska, która odwija ​​ją z palca.

Artykuł

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Brzmi bolesnie, jeśli zbyt mocno
owiniesz

@PythonMaster Nie musisz go zbytnio
pakować

Musisz użyć elastycznego materiału. Rzeczywista gumka nie będzie również działać, ponieważ metal i guma powodują tarcie.
Nelson

Jest to jedna z tych rzeczy, które są tak proste, ale wciąż oszałamiają mój umysł.

3

Wypróbuj kilka metod:

  • Weź tłuszcz , taki jak olej mineralny, oliwa z oliwek lub inne luźne oleje i namocz w nim palec. Delikatnie przekręć pierścień i spróbuj wsunąć go w górę palca.

  • Również podniesienie ręki przez jakiś czas może pomóc pierścieniu oderwać się, co pomaga również w przypadku problemu medycznego. Pomaga również zanurzenie dłoni w chłodnej wodzie, ponieważ pomaga zmienić rozmiar pierścienia.

Robienie wielu metod pomaga, jeśli pierścień po prostu nie chce spaść.

Ostrzeżenie:

Pierścień może wymagać odcięcia, jeśli:

  • Od jakiegoś czasu leży na palcu, a palec urósł do małego pierścienia.

  • Lub palec jest spuchnięty, a pierścień zwęża się. Może to spowodować utratę palca, jeśli pierścień nie zostanie zdjęty.


Nie pomijaj odcięcia pierścienia jako metody. Pierścienie można naprawić jak nowe, a pierścień można wyciąć z tyłu. Po usunięciu pierścienia, aby uniknąć tego problemu, kup większe pierścienie i skorzystaj z resizerów pierścienia.

Wypróbuj metodę Floss . Tej metody tak naprawdę nie próbowałem, więc może, ale nie działa.


0

Jeśli twój palec jest spuchnięty lub zbyt duży, odcięcie go jest Twoją jedyną opcją.

Jeśli jest tylko trochę za mały, spróbuj zanurzyć rękę w lodowatej wodzie tak długo, jak to możliwe. Spowoduje to, że twoja skóra trochę się skurczy, ale nie za bardzo. Następnie dokładnie umyj rękę i spróbuj zdjąć pierścień. Podczas mydła należy zakręcić pierścieniem i wlać mydło pod pierścień. To jest czyste i działa dla mnie równie dobrze lub lepiej niż oleje.

Jeśli potrzebujesz takich kroków, nie zakładaj pierścienia, dopóki palec nie będzie mniejszy lub nie zostanie odpowiednio dopasowany rozmiar pierścionka.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.