Jak mogę obliczyć rozmiar pierścionka mojej dziewczyny, nie pytając jej ani nie używając pierścienia?


130

Szukam subtelnego sposobu na określenie rozmiaru pierścionka mojej dziewczyny. Najczęstszą radą, jaką można znaleźć w Googling, jest:

 1. Wybierz rozmiar z pierścionka, który już nosi
 2. Zapytaj ją

Jednak:

 1. Ona nie nosi pierścionków
 2. To ma być niespodzianka

Szamotałem się w myślach o stylu Jamesa Bonda, żeby zwiększyć jej rozmiar pierścionka, ale myślę, że lasso palcem w środku nocy może być nieco podejrzane. Jakieś pomysły?

Z oczywistych powodów jestem anonimowy.


20
Chciałbym skorzystać z telefonu jako koło ratunkowe przyjaciela
David Grinberg,

82
Wiem, że jest to rzecz, którą powinieneś robić w tej kulturze, ale zaskakiwanie twojego SO propozycją, dzwonkiem w ręku itp. Jest dla kogoś kiepską rzeczą; zbyt trudno jest im odmówić. Oddaj szczerą i nieskryptową rozmowę na temat tego, czy wasza dwójka naprawdę chce się pobrać. Następnie, jeśli masz zamiar wziąć ślub, idź razem wybrać pierścionki. Obiecuję wam, że w ten sposób wszystko będzie łatwiejsze.
zwolnienie

16
@zwol, tak się składa, że ​​zrobiliśmy to z moją żoną, i mogę szczerze powiedzieć, że wolałabym ją zaskoczyć. To nie zawsze jest zgniłe. Niezależnie od tego jest to przydatne dla każdego rodzaju pierścionka, nie tylko pierścionka zaręczynowego.
corsiKa

15
@ wyzwolenie tak, miej wystarczająco dużo rozmów na temat potencjalnego małżeństwa, że ​​wiesz, że jesteś na tej samej stronie. Upewnij się, że jej rodzice też są zadowoleni z tego pomysłu. Ale nie, nie podejmuj takiej ostatecznej decyzji przy całym romansie zebrania komitetu lokalnego rządu. Zostaw miejsce, aby było to trochę niespodzianką, czy naprawdę zamierzasz się oświadczyć, a także kiedy i jak. Spraw, aby było to zaskakujące, wyjątkowe i niezapomniane. Wyłowić ślubne pierścienie razem.
jez

11
To pytanie jest chronione, więc nie mogę udzielić właściwej odpowiedzi, ale odczuwam desperacką potrzebę podania tej sztuczki. Poczekaj, aż nikogo nie będzie w pobliżu, a następnie odkręć niektóre świąteczne krakersy, aż znajdziesz jeden z jednym z tych plastikowych pierścieni w środku. Wydrukuj pomiarowy pierścień w Internecie i zmierz plastikowy pierścień. Odłóż pierścień z powrotem i upewnij się, że ty i twoja żona wyciągacie dokładnie tego krakersa na kolację i upewnijcie się, że ona próbuje na pierścieniu. Żartobliwie zapytaj ją, czy pasuje dobrze, czy jest za mała / za duża. Opierając się na swoich spostrzeżeniach, zgadnij, jaki rozmiar pierścienia wybrać.
Pharap,

Odpowiedzi:


73

Zapytaj swoją najlepszą przyjaciółkę lub matkę

Zwłaszcza jeśli jest to sytuacja zaręczynowa, zapytaj jej najlepszą przyjaciółkę lub matkę, czy znają jej rozmiar pierścionka. Jeśli od jakiegoś czasu poważnie się umawiasz, zdziwisz się, jak często pojawia się tego rodzaju rzecz. Jeśli żadne z nich nie zna jej rozmiaru pierścionka, zapewne ucieszą się z intrygi. Mogą (łatwiej niż ty) dowiedzieć się, jaki jest jej rozmiar, pod pretekstem kupienia prezentu lub innego rodzaju pozorów konwersacyjnych, takich jak „cholera, naprawdę musisz wiedzieć takie rzeczy na wszelki wypadek, wiesz?” Oczywiście obowiązują wszystkie przysięgi tajemnicy.

Scenariusz solo

Jeśli zdecydujesz się pójść z tym sam - kupując pierścionek od jubilera, zwykle kupujesz pierścionek w jego „standardowym” rozmiarze; Myślę, że zwykle jest to rozmiar 7. Pierścienie gabloty są zwykle nieco większe z założenia, ponieważ chcą, aby potencjalny nabywca mógł je zobaczyć na palcu; co więcej, zwykle mniej destrukcyjne jest zmienianie rozmiaru pierścienia mniejszego niż próba powiększenia go później.

Zapytaj jubilera o projekt pierścionka i czy wiedza o jego wielkości jest ważniejsza lub mniejsza niż późniejsze dobranie rozmiaru. Jeśli trzon jest prosty (część, która owija się wokół dna), zmiana rozmiaru jest łatwa. Jeśli jest za duży, po prostu wycinają małą część na dole i łączą bezproblemowo końce. Jeśli jest za mały, metal można podgrzać i rozciągnąć, ale grubość opaski określi, jak duże mogą być jej wymiary, zanim trzeba będzie dodać więcej materiału. Dodanie materiału może pozostawić niewielką linię między starym i nowym metalem, więc lepiej uzyskać większy pierścień.

Jeśli trzonek pierścienia jest bardziej ozdobny (inkrustowany diamentami lub czymś innym), rozmiar pierścienia jest czasem najlepiej znany przed jego wykonaniem. To może mieć wpływ na twoją decyzję o zakupie pierścienia. Zapytaj jubilera.


1
Gdy ja i moja ówczesna narzeczona kupowaliśmy nasze obrączki, jubiler powiedział nam, że chociaż można zmienić rozmiar pierścionka w obie strony, najlepiej jest uzyskać odpowiedni rozmiar za pierwszym razem, ponieważ każda późniejsza zmiana osłabia pierścionek.
Maurycy,

Uzgodniono z Maurycim, chociaż można uzyskać „standardowy” rozmiar, zawsze najlepiej jest uzyskać właściwy rozmiar od samego początku. Przypadek i punkt, poszedłem po pierścionek zaręczynowy, a oni zalecili „6”, zanim powiedziałem jej rozmiar pierścionka. Była 3,5, a gdybym zdobył pierścień, nie byliby w stanie zmienić rozmiaru na 3,5, co musiałoby być specjalnym zamówieniem. Tak więc w zależności od konkretnego jubilera możesz mieć pewne problemy (niedostępne w odpowiednim rozmiarze, nie można zmienić rozmiaru podanego pierścienia itp.).
Sh4d0wsPlyr

37
Popieram opcję „zapytaj przyjaciółkę”. Kiedy oświadczyłem się mojej żonie, poprosiłem wspólnego znajomego, aby się dowiedział (dzień, w którym musiałem kupić pierścionek). Powiedziała mojej żonie, że właśnie dostała od ciotki kilka pierścionków, które jej nie pasowały, i zapytała, jaki jest rozmiar mojej żony. Kiedy moja żona podała swój rozmiar, odpowiedziała: „Szkoda; jesteś taki sam jak ja!” Działała idealnie i nie miała żadnych podejrzeń!
Shadow503,

1
Jej najlepsza przyjaciółka może zabrać ją na zakupy i poprosić, by zatrzymała się w sklepie jubilerskim, aby przymierzyła pierścionki i po drodze dowiedziała się o jej wielkości. Jeśli jej przyjaciółka może dowiedzieć się, co lubi lub czego nie lubi w pierścionkach zaręczynowych, jeszcze lepiej.
Byron Jones,

2
@ByronJones Tak to zrobiłem. Wpuściła obie siostry na fabułę, kiedy 3 z nich poszła na coroczny „Dzień Sióstr na zakupach”. Okazało się, że ma rozmiar 5, a moje najlepsze przypuszczenie (zrobione ze zdjęcia jej ręki ze znanym przedmiotem obok) to 6.
Tonny


40

Ukryj to na widoku.

Wyślij jej wiadomość e-mail z informacją, że chcesz zadać osobiste pytanie, aby pomóc ci wybrać prezent, ale nie chcesz jej jej rozdawać, więc zadajesz mnóstwo pytań.

Następnie zapytaj ją o wszystko, co możesz pomyśleć, co do wielkości, koloru lub stylu ubrania

 • Rozmiar nadgarstka dla bransoletek
 • Rozmiar biustonosza
 • „pomiary”
 • Rozmiar pierścienia każdego palca, obiema rękami
 • rozmiary odzieży (w tym drobna, szczupła lub inne
  modyfikatory)
 • inseam
 • rozmiar buta
 • Ulubiony kolor (jeśli jeszcze go nie znasz)
 • Kolory, których nienawidzi
 • uwielbiał lub gardził stylami ubrań (Czy nienawidzi Caprisa?
  Dna Bell ?)
 • Ulubiona marka makijażu oczu
 • Ulubiona muzyka
 • Ulubiony typ kwiatu
 • Nienawidzony typ kwiatu (jeśli występuje)
 • Adres dostawy do domu
 • adres dostawy pracy (wysyłanie do niej kwiatów w pracy to automatyczny 2x mnożnik!)
 • Ulubione pluszowe zwierzę
 • Ulubione zespoły
 • Ulubione rodzaje muzyki

itp

Oto sprytna część. Utwórz plik w obszarze dokumentów na dysku twardym o nazwie „(jej imię) ważna informacja biologiczna”) i zapisz wszystkie te informacje ... Jeśli jest opiekunem, będziesz odnosić się do tego pliku co Boże Narodzenie, Walentynki i urodziny na wiele lat.

Każdy może dodać więcej pytań w komentarzach


63
Jeśli zapytasz ją o jej kolor oczu, będziesz miał poważne kłopoty.
Dennis,

15
Gdy tylko osiągnie „rozmiar pierścionka”, przyrząd jest w górze. Nikt nie pyta o rozmiar pierścionka, chyba że jest on specjalnie dostosowany do pierścionka.

21
Jeśli musisz zapytać o adres domowy, prawdopodobnie jest za wcześnie, aby kupić pierścionek dowolnego rodzaju.
FreeMan

8
Jestem żonaty od ponad 25 lat i po przeczytaniu tego poważnie się nad tym zastanawiam. Szczerze mówiąc, po ćwierćwieczu wymyśliłem 4 lub 5 z nich ...
TED

7
Polecam przejrzenie przynajmniej jednego wabika, zanim odpowiesz na pytanie. Gdy bukiet kwiatów pojawi się w biurze, dowie się, że pytanie o pierścień było tylko przynętą.
Dan Neely,

36

Prawo Cunninghama: Zgadnij źle.

„Cześć kochanie, czytam, że twój rozmiar buta podzielony przez dwa plus trzy to rozmiar twojego pierścionka. To prawda dla mnie, a ty?”

„Nie, mój rozmiar buta to X, a mój pierścionek to Y”


18
A ilu znasz ludzi, którzy znają rozmiar pierścionka?
Chenmunka

20
@Chenmunka: Rzeczywiście; i więcej na temat: ilu znasz ludzi, którzy nie mają żadnych pierścieni, którzy znają ich rozmiar? Założeniem problemu jest to, że dziewczyna nie ma żadnych pierścieni.
Eric Lippert,

1
@EricLippert To, że obecnie nie jest właścicielem pierścionka, niekoniecznie oznacza, że nigdy wcześniej nie była właścicielem pierścionka ani go nie próbowała. W poprzednich związkach chodziłem na zakupy. Popełniłem również błąd wchodząc w jubilerów podczas zakupów w oknie i praktycznie błagali cię o przymierzanie rzeczy.
cimmanon,

2
@cimmanon: Rzeczywiście. Pytanie nie brzmi: „czy logiczną koniecznością jest zapamiętanie rozmiaru pierścienia przez kogoś, kto nie posiada żadnych pierścieni?” ale raczej „czy sugerowana technika prawdopodobnie zadziała?” Analogicznie: czy znasz swój rozmiar kapelusza? Czy próbowałeś kiedyś czapki? Posiadam wiele czapek, przymierzam jeszcze więcej i nie zawracam sobie głowy zapamiętywaniem wielkości kapelusza. Trudno mi wyobrazić sobie, że ktoś, kto nie ma czapek, znałby rozmiar kapelusza na kropli ... tuż obok nietoperza.
Eric Lippert,

3
@EricLippert Myślę, że nie doceniasz, co kobieta może pamiętać o tym, jaki jest rozmiar :-). Nie kupowałem ani nie próbowałem pierścionka od 20 lat (i kupiłem tylko 4 pierścionki kiedykolwiek), ale znam rozmiar zarówno mojego palca serdecznego, jak i środkowego. W przeciwieństwie do butów lub czapek, pierścionki zwykle nie mają nadrukowanego rozmiaru, więc ich posiadanie nie jest nawet gwarancją, że wiesz, jaki to rozmiar. Tymczasem mój mąż nie zna nawet własnego rozmiaru buta.
cimmanon,

33

Zagraj w „Jak dobrze się znamy?” Gra

Znajdź jeden z tych quizów „jak dobrze znasz swojego partnera” w Internecie 1 . Upewnij się, że quiz można pobrać i wydrukować. Ale zanim go wydrukujesz, wstaw własne pytanie z pytaniem, jaki jest rozmiar pierścionka twojego partnera. Upewnij się, że ton pozostałej części quizu pasuje do tego rodzaju pytania, aby w pewien sposób wtapiał się w resztę. Dłuższe quizy będą podlegały mniejszej kontroli jego zawartości.

„Nie wiem” nieprzewidziane

Jeśli nie zna odpowiedzi na swój rozmiar pierścionka, działaj zaskoczony. Zdziwiony nawet. „Myślałem, że wszyscy znają rozmiar pierścionka!”

Następnie powróć do tego bardzo rzeczowo później. Możesz mieć gdzieś w szkole pierścień szkolny lub coś schowanego w szafie; najlepiej za mały dla ciebie (pożycz jednego od przyjaciela, jeśli to konieczne, i dokonaj pomiaru przez jubilera).

„Proszę, spróbuj tego. Już mi to nie pasuje, ale myślę, że to rozmiar 5 (lub cokolwiek innego)… Dobra, proszę bardzo.”

A potem upuść.

Jeśli pierścionek pasuje, poznasz rozmiar. Jeśli jest trochę za duży lub trochę za mały, masz odpowiedni boisko. Możesz później wypróbować kilka rozmiarów pierścionka u jubilera, aby zawęzić (na sobie), o ile wcześniej rozmiar pierścionka wydawał się zbyt duży / mały na jej palcu.

Cóż, ale dostaniesz odpowiedni balet.


(1) Oczywiście nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za obrażenia (emocjonalne lub fizyczne) za nieudane testy quizu zalecane w niniejszym dokumencie.


2
Możliwe są również inne działania lub gry „dla zabawy”. Ceramika lub malarstwo: sprawdź, czy możesz tam wydrukować ręcznie. ( Nie tak dokładne, ponieważ tak naprawdę masz tylko szerokość, ale lepiej niż nic ). Scenariusze typu „minuta, aby wygrać” polegające na zrobieniu formy palcem lub „lasso” i oznaczeniu jej w jakiś sposób. Usiądź czyjeś dziecko na noc i niech wszyscy robią foremki do ciasta. Nie najlepsze pomysły, ale może burza mózgów wybije od innych lepsze.
DoubleDouble,

Jeśli masz zamiar wybrać się na trasę klasową, polecam znalezienie kobiecej wspólniczki i odrobiny przędzy. Kiedy pary licealne zamieniają pierścienie klasowe, dziewczyna czasami owija pierścień chłopca przędzą, aby mogła go nosić na dłoni. Kobieta jest wspólnikiem, aby mogła nosić pierścień po dodaniu przędzy, aby nadać jej autentyczny wygląd „zużyty” (och, zapomniałem zdjąć nitkę po zerwaniu Betty).
cimmanon,

Podoba mi się zastrzeżenie. Hahahaha
Jem Eripol

17

Zanim zaproponowałem w zeszłym roku, zapoznałem się z różnymi opcjami i żadna ze standardowych porad nie zadziałała (zmierzyć dobrze znany pierścień, zapytaj przyjaciela ...)

Poszedłem z: zaczekaj, aż będzie zmęczona i pijana, bezmyślnie baw się odrobiną sznurka, owijając go wokół palców i tak dalej, i akurat trafiam sznurkiem moją miniaturę, gdy jest na prawym palcu.

Mirabile dictu, zadziałało i nie zauważyła. Nie jestem jednak pewien, czy poleciłbym to w ogóle.


14

Możesz porównać swoje palce z nią, być może twój najmniejszy byłby jak jej odpowiedni palec. Lub Jeśli nosisz pierścionek, możesz spróbować włożyć go do jej palca i zobaczyć różnicę


1
tak, miałem powiedzieć, trzymaj ją za rękę, blokując palce, i porównuj jej palec serdeczny z twoim małym palcem. kup pierścień na podstawie tego porównania, błędnie po „dużej” stronie, ponieważ pierścień można zawsze łatwo zmniejszyć.
jcomeau_ictx,

1
Dokładnie wtedy to zrobiłem i działało idealnie :)
sfThomas

13

Sprytnym planem, jaki wymyśliłem, było kupienie mojej (ówczesnej) dziewczynie taniego pierścionka i przekazanie jej jako prezent na rocznicę / święta / urodziny. Co znacznie zirytowało jej ciszę, z rozczarowaniem, że nie był to pierścionek zaręczynowy. Ale wybaczyłaby mi.

Następnie, jeśli był niewłaściwy rozmiar, zabierz ją do jubilera, aby zmienić rozmiar taniego pierścienia. i upewnij się, że jubiler zwróci uwagę na nowy rozmiar. Którego następnie użyłabym, żeby pierścionek zaręczynowy dał jej miesiąc później.

Zanim mogłem skakać mój przebiegły plan w czyn, wzięła mnie na bok, dał mi pierścień z tworzywa sztucznego, która ją dopasować, i powiedział mi po prostu: " Ty się zamiar poprosić mnie o rękę, a jeśli nie to zrobić przez 29 lutego będą kłopoty ”.

Nadal utrzymuję, że mój plan zadziałałby. Gratulacje BTW.


3
Wygląda na to, że uniknąłeś kuli.
Bruno Bronosky,

8

Jeśli chcesz całkowicie zminimalizować ryzyko, że podejrzewa, że ​​kupuje pierścionek, możesz uzyskać szorstki pomysł, trzymając ją za rękę i próbując przypomnieć sobie, jak to jest. Następnie porównaj to wrażenie zmysłowe z twoją siostrą, matką, przyjaciółmi, własnymi palcami (być może różowymi?) I palcami sprzedawcy pierścieniowego.

Błędny rozmiar jest zbyt duży. Jeśli powie „tak”, przynajmniej nie będziesz czerpał krwi wbijającej ją w palec. W razie potrzeby zmień jego rozmiar. Jeśli wszystko inne zawiedzie, może nosić go na łańcuszku na szyi, dopóki nie zmieni rozmiaru. Może na wszelki wypadek powinieneś nosić łańcuch w kieszeni?

Jak wskazano w jednym z komentarzy, całkowite zaskoczenie jej całym pomysłem małżeństwa (a nie tylko okoliczności, w których zapytasz) niekoniecznie jest tak dobrym pomysłem, jak doprowadziłyby nas nasze ideały oparte na fikcji romantycznej wierzyć. Upewnij się, że ty i ona jesteśmy na tej samej stronie na temat małżeństwa, niekoniecznie upewniając ją, czy / kiedy się oświadczysz.

Ponadto, jeśli jej rodzice są w ogóle obecni / ważni w swoim życiu, postaraj się uzyskać ich błogosławieństwo, zanim się oświadczysz. Ich odmowa nie uczyni nic gorszego niż byłoby to w końcu jest tak, podczas gdy ich błogosławieństwem uczyni wszystko znacznie szczęśliwsze dla wszystkich.

No i jeszcze jedna uwaga, po przeczytaniu jednej z poprzednich odpowiedzi. Jeśli zaskoczysz ją trochę i sprawisz, że będzie to romantyczne, i poświęcisz jej resztę życia, a oferując jej pierścionek z brylantem, aby to wszystko wytłumaczyć, wyjaśnisz bardzo rozsądny fakt, którego nie wiedziałeś jej rozmiar pierścionka, więc może być trochę za duży --- jeśli po tym wszystkim spojrzy na rozmiar i krzywi się i mówi „och, więc myślisz, że jestem taki gruby ??” --- wtedy mój przyjacielu, oto co robisz: poślub kogoś innego .


6
„- jeśli po tym wszystkim spojrzy na rozmiar i krzywi się i mówi„ och, więc myślisz, że jestem taki gruby? ”- to, mój przyjacielu, to jest to, co robisz: poślubić kogoś innego.” Gdyby tylko możliwe było +10. +1 będzie musiało
wystarczyć

8

Jest to udoskonalenie pomysłu „porównaj swoje palce”, ale jest znacznie dokładniejsze i wymaga jedynie zdjęcia:

 1. Znajdź zdjęcie w wysokiej rozdzielczości waszej dwójki z widocznymi obiema rękami w bliskiej odległości (aby upewnić się, że nie ma możliwości skrócenia z powodu efektów perspektywy).

 2. Przytnij zdjęcie do części zawierającej palce. Powiększ i drukuj na papierze.

 3. Zmierzyć (przy użyciu linijki) z obrazu średnicę palcem na zdjęciu (nazywają to A1) i ten sam pomiar palcem swojego partnera (nazwać A2). Zależy to od powiększenia zdjęcia.

 4. Określ rzeczywistą średnicę (d1) własnego palca, odkrywając własny rozmiar pierścienia i używając tabeli konwersji, takiej jak http://www.onlineconversion.com/ring_size.htm .

 5. Oblicz rzeczywistą średnicę d2 palca partnera za pomocą wzoru d2 = a2 * (d1 / a1).

 6. Przekształć to w rozmiar pierścienia partnera, korzystając z tej samej tabeli konwersji, co w kroku 4.

Wynik powinien być dokładny z dokładnością do ułamka milimetra (abyś mógł dokładnie określić, który rozmiar pierścienia w USA jest najbliższy rozmiarowi twojego partnera).

EDYCJA: Naprawdę wypróbowałem to wkrótce po opublikowaniu odpowiedzi. W szczególności zaprojektowałem pierścionek i wykonałem go z platyny. Poniższy obraz jest dowodem, że przynajmniej przy tej okazji metoda rzeczywiście działała zgodnie z przeznaczeniem:

Pierścień Ambigram

To było osiem miesięcy temu, a moja dziewczyna i ja jesteśmy razem od tego czasu ...


6

Niedawno miałem pierścień wykonany na zamówienie i powiedziano mi, że łatwiej jest zwiększyć rozmiar pierścienia w górę niż w dół. Więc nie kupuj jednego za dużego! Moja rada jest taka: nie dawaj jej pierścionka. 1. Jeśli jest to „pierścionek zaręczynowy”, a nie pierścionek zaręczynowy, może być zdezorientowana, rozczarowana lub wystraszona, w zależności od tego, co myśli o zaręczynach. Jeśli jest to pierścionek zaręczynowy, zastanów się, że będzie go nosić każdego dnia i może chcieć powiedzieć coś o tym, jak to wygląda. Zamiast tego dlaczego nie kupić jej diamentu lub innego kamienia. Możesz go umieścić w uchwycie, który wygląda trochę jak pierścionek i jest dostarczany w pudełku. Zapewniasz skałę i pozwalasz jej decydować o otoczeniu!


5

Kup sobie prosty pierścionek z jakiegoś udanego powodu. (Idź do sklepu fantasy, kup go w sklepie z artykułami używanymi, cokolwiek wydaje się rozsądne).

Najlepszym scenariuszem byłoby, gdyby była z tobą przy zakupie pierścionka, więc możesz wziąć kolejny mniejszy pierścionek i żartobliwie powiedzieć, że ten pasuje do ciebie.

W przeciwnym razie znajdź szansę, aby pozwolić jej spróbować. Jeśli pasuje (w co wątpię), idealnie. W przeciwnym razie masz pomysł, o ile mniejszy powinien być pierścień.


2

Zrobiłem to z nieco dłuższym planem, byliśmy w mieście, jemy na mieście i tak dalej, poszliśmy na zakupy (to był tylko jeden normalny dzień), potem nagle wpadłem na pomysł, poszliśmy do sklepu jubilerskiego i dla zabawy ” szukam pierścionka dla siebie ”, a następnie, gdy gra poprosiła ją, aby spróbowała tego i innych, po totemach zapytałem sprzedawcę o tę cenę (i rozmiar), a potem po kilku dniach poszedłem szukać odpowiedniego pierścionka dla niej tej wielkości, oczywiście dostałem ponownie pomoc sprzedawcy.

Mam dla niej nowy pierścionek, dziewczynę i idealny pierścionek :)

przepraszam za mój zły angielski


2

Więc tak, drugiego dnia poszedłem odwiedzić jednego z moich przyjaciół z moją dziewczyną i ich słodkie małe dziecko zrobiło pierścionek z gliny doh dla mojej dziewczyny. To była najsłodsza rzecz, bruh!

wprowadź opis zdjęcia tutaj

więc jakie było pytanie?


2

Zdobądź gips i płytkie prostokątne pudełko. Poproś ją, by zrobiła odcisk dłoni. To musi być głęboka - chcesz, żeby włożyła rękę do plastra na tyle daleko, aby otoczył najszerszą część palca serdecznego (tj. Staw).

ręczny druk

To daje szerokość jej palca serdecznego. Całkowicie nienaukowy test na moim własnym palcu pokazuje, że szerokość i wysokość palca są podobne, więc powinno cię to przybliżyć.


1

Czy bierzesz pod uwagę, że jeśli ona nie nosi pierścionków, pierścionek może być kiepskim prezentem? Ok, jeśli masz zamiar się oświadczyć, to kontynuuj. Zdobądź pierścień, który jest zbyt mały (rozmiar 5 lub 6 jest dobrym przypuszczeniem), a jubiler ogólnie zmieni rozmiar za darmo.

Zawsze za mały - unika całego „Myślisz, że jestem gruby!” seria trudności.


22
Nazwałbym to wielką porażką, gdybym ustawił ten romantyczny moment i nie mógłbym nawet wcisnąć pierścionka na jej palec. Kto zatem poczuje „Człowieku, muszę być za gruby” ?
Robert Cartaino

1
Również pomyl się na małej stronie, ponieważ łatwiej jest nieco powiększyć pierścień (ale położyć go na trzpieniu i wbić go w dół), ale trudniej go zmniejszyć.
200_sukces

3
Jubiler nie ma nic łatwiejszego. Mniej destrukcyjne dla pierścienia jest odpowiedź Roberta „Zapytaj”. OP może równie dobrze zapytać ją, jaki jest rozmiar, jeśli pierścionek w ogóle nie będzie pasował. Zrujnuj chwilę teraz lub później albo zagraj bezpiecznie i stań się zbyt duży; nie rujnując niczego oprócz kolejnego popołudnia u jubilerów
Mazura,

8
Wiele osób, w tym ja, przyzwyczaja się do noszenia pierścionków po raz pierwszy dopiero po ślubie. To bardzo mała, ale symboliczna część sposobu, w jaki małżeństwo zmienia twoje życie. Jeśli odkryje, że naprawdę nie jest w stanie przyzwyczaić się do tego uczucia, zawsze może zamiast tego nosić go na łańcuszku. A jeśli uderzy cię grubą linią , którą myślisz, że jestem gruba, a ty zamierzasz poświęcić jej resztę życia, poprawną odpowiedzią jest zabranie pierścienia z powrotem, oddanie go komuś innemu i kredowanie jako szczęśliwa ucieczka.
jez

1
@Mazura, jeśli płacisz za zmiany, to na pewno Twoja troska! Różne metale mają bardzo różne właściwości, a zmiana srebrnego lub złotego pierścienia jest łatwa w porównaniu z platyną (na przykład). Różnica kosztów może być ogromna. Źródło: moja dziewczyna jest jubilerem i musiała zmienić obrączki, które nie pasowały.
iain

1

Jeśli kiedykolwiek wybierasz się na imprezę kostiumową / fantazyjną, możesz zdobyć ostentacyjne obrączki z absurdalnie dużymi plastikowymi klejnotami. Są to otwarte pierścienie, które wyginają się bliżej lub dalej od siebie w celu dopasowania. Jeśli możesz ją zmusić do noszenia jednego z nich, możesz poznać rozmiar jej palca po zdjęciu.


0

Gdyby to był przypadkowy prezent, dostałbym dla każdego z nas kilka zabawkowych pierścieni, takich jak pierścienie Mood, i dobrze się bawiłem. Oboje mielibyśmy jeden i byłby to głupi czas. A potem wiedziałbym, jak dostosowała to do swoich palców.

Gdyby chodziło o pierścionek zaręczynowy ... nie zaproponowałbym nikomu, z kim wcześniej nie rozmawiałem o małżeństwie, w tym koszt pierścieni, metalu i wyglądu oraz rozmiaru.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.