Pytania otagowane jako login

4
Link do bezpośredniego wylogowania
Wiem, że mogę wyświetlić formularz logowania / wylogowania z następującym linkiem: http://example.com/index.php?option=com_users&view=login Ale po zalogowaniu ten link przekieruje użytkownika na stronę z przyciskiem wylogowania, który należy kliknąć. Czy można utworzyć link, który wyloguje bezpośrednio bieżącego użytkownika?
14 joomla-3.x  user  login 

4
Jak wyświetlić informacje o profilu użytkownika?
Chcę utworzyć niestandardową stronę profilu, w której będą wyświetlane tylko dane użytkownika, który zalogował się na mojej stronie. Muszę wyświetlić Nazwa Użytkownika Nazwa zarejestrowany email Czy możliwe jest również tworzenie niestandardowych pól, ale nie w formularzu rejestracyjnym, tylko po zalogowaniu się powinni móc edytować swoją stronę profilu.

4
Zmień login na wylogowanie
Mam stronę internetową używającą Joomla 3.5 i obecnie mam pozycję menu głównego „Logowanie”. Gdy użytkownik się zaloguje, pod pozycją menu „Logowanie” pojawi się kilka elementów podmenu. Chcę zmienić nazwę elementu menu z „Logowanie” na „Wyloguj” i skierować ją na inną stronę, aby mogli się wylogować.

6
Wyłącz witrynę dla wszystkich oprócz zalogowanych użytkowników
Wiem, że istnieje wiele sposobów, aby to zrobić, jednak gdy głęboko myślę, globalne wyłączenie witryny może być trudne. Chcę, aby użytkownik odwiedzający witrynę przekierował go na stronę logowania bez względu na to, gdzie się znajduje. Wolałbym nie potrzebować specjalnych ustawień w każdym elemencie menu lub innym obszarze strony. Czy istnieje …

4
Jaki jest adres URL logowania użytkownika (inaczej Jak ukryć formularz logowania?)
Nie chcę zezwalać odwiedzającym na rejestrację na mojej stronie internetowej; uważam jednak, że potrzebuję jednego zarejestrowanego użytkownika do celów testowych. Na przykład opublikuję artykuł z ograniczonym dostępem, aby mój testowy użytkownik mógł zobaczyć, jak ten artykuł wygląda na stronie bez „wietrzenia brudnego prania” ogółowi społeczeństwa (ok, wszyscy 1 / dzień, …
10 user  login 
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.