Jak korzystać z angielskich umiejętności Alexa na mojej niemieckiej kropce echa


30

Chcę używać angielskiej umiejętności Alexa w niemieckiej kropce echa. Ale kiedy przechodzę na angielski w USA, aby uzyskać dostęp do znajomości języka angielskiego, mam ten problem:

Die ausgewählte Spracheinstellung stimmt nicht mit den Einstellungen Ihres Amazon-Kontos überein.
Daher werden Sie nicht auf Skills zugreifen können.
Um auf Skills zuzugreifen und die optimale Spracherfahrung zu nutzen, gehen Sie bitte in den Einstellungen zur Sprachoption, und wählen Sie Deutsch aus.

Tłumaczenie:

Wybrany język nie pasuje do ustawień konta Amazon.
W rezultacie umiejętności Alexa nie są dostępne.
Aby uzyskać najlepszą jakość Alexa, wybierz niemiecki , wybierając Kontynuuj.

Zmieniłem ustawienia konta, ale nie przyniosło to żadnych pozytywnych rezultatów. Jak korzystać z większej bazy umiejętności Alexa dla języka angielskiego?


1
Próbowałem tego też, ale nie mogłem korzystać z mojego konta Music Unlimited, a kiedy próbowałem subskrybować nowe konto, nie mogłem używać mojej niemieckiej karty kredytowej w USA. Musiałem wrócić do niemieckiego, a teraz mam problem z tym, że Alexa ma problem z niektórymi moimi poleceniami z powodu mojego nie-niemieckiego akcentu!
James Walsh,

Odpowiedzi:


19

Rozgryzłem to. Jednak moje rozwiązanie ma pewne wady. To jest albo.

No to ruszamy.

  1. Idź do Amazon. de Inhalte & Geräte (Treść i urządzenia)
  2. Kliknij inne możliwe sklepy Kindle, w których sklep w USA powinien być dostępny
  3. Przenieś swoje konto Kindle do USA
  4. Uruchom ponownie aplikację Alexa
  5. Ponownie podłącz echo (kropkę) do sieci WLAN
  6. Wykorzystaj umiejętności Alexa w języku amerykańskim

Wady, podczas gdy w trybie USA niemieckie umiejętności nie są dostępne. Ponieważ nie chciałem mojego konta treści cyfrowych w Stanach Zjednoczonych, wróciłem. Działa tak samo, zaczynając od Amazon.com, gdzie oferowane będzie korzystanie z niemieckiego sklepu z treściami cyfrowymi (zakładam, że na podstawie mojego adresu IP lub ustawień przeglądarki).

Ponieważ umiejętności Alexa nie są w rzeczywistości na urządzeniu, znajomość języka angielskiego przestaje działać zaraz po powrocie do tych samych umiejętności w języku niemieckim, które miałem wcześniej. Wydaje się więc, że można zmienić język i umiejętności według własnego uznania, ale trzeba zdecydować, którego użyć.


zadziałało dla mnie po odpowiedzi poniżej i na @ christian-steinmeyer. Po prostu szybki heads-up: dosłownie rozbije twoje gospodarstwo domowe (na szczęście tylko Amazon). Aby to naprawić, musisz powtórzyć ten sam proces dla wszystkich członków, a następnie dodać ich z powrotem do gospodarstwa domowego.
critichu

1
Ważną częścią do podkreślenia tutaj jest „konto Kindle”. Wyrejestrowywałem się i ponownie rejestrowałem moje Echo za pomocą amazon.de, aż przypadkiem zdecydowałem się nacisnąć przycisk, aby przenieść moje konto Kindle do DE. Amazon powinien naprawdę zmienić nazwę na konto Prime / Kindle.
Joao Ventura

Od 30.12.2018 wydaje się, że anglojęzyczny użytkownik w Niemczech musi wybierać między muzyką a umiejętnościami. Moje konto amazon to USA, moja żona to Niemcy. Nie w tym samym gospodarstwie domowym. Jeśli skonfiguruję echo na moim koncie amazon (US): Zdobywam umiejętności amerykańskie, ponieważ urządzenie jest ustawione na amazon-US. Nie dostaję muzyki, ponieważ nie płacę za muzykę prime lub amazon w USA. Jeśli skonfigurujemy konto mojej żony (DE) i zmienimy język echa na angielski, otrzymamy Muzykę za pośrednictwem jej konta DE-Prime, ale większość Umiejętności nie działa, ponieważ urządzenie jest ustawione na amazon-DE. Migracja twojego konta kindle do USA może nie pomóc (główna?).
mattpr

@mattpr, który jest naprawdę niewygodny :(
Helmar

14

Oprócz odpowiedzi Helmara można dodać:

Nie musisz przenosić całego konta. Pod treści i urządzeń > Ustawienia > Ustawienia kraju , nie klikaj wielkie zmiany przycisku raczej kliknij mały link poniżej i postępuj zgodnie z instrukcjami. Spowoduje to zmianę Twojego konta treści na korzystanie ze sklepu w USA. Jeśli musisz wstawić adres w USA, robisz coś złego.

Edycja: Wygląda na to, że Amazon zmienił interfejs użytkownika. Teraz, gdy przechodzę do zawartości i urządzeń , otrzymuję tylko listę moich treści i nie mam bezpośrednio ustawień rudy ani ustawień kraju. Zamiast tego u góry strony (po ustawieniu mojej zawartości w sklepie w USA) otrzymuję następujące dwie wiadomości:

Możesz zarządzać swoimi treściami i urządzeniami bezpośrednio z Amazon.de. Ucz się więcej

Domyślny sklep Kindle Store jest obecnie ustawiony na Amazon.com. Przejdź do strony Zarządzaj treścią i urządzeniami na Amazon.com.

To drugie nie ma znaczenia, ale w pierwszym przypadku mam opcję przeniesienia konta Kindle na Amazon.de . Te linki mogą być spersonalizowane. Jeśli nie masz tych dwóch wiadomości na początku, wypróbuj ten drugi link. Możesz wtedy otrzymać wiadomość.


Czy mógłbyś dodać zrzut ekranu? Nie widzę przycisku, o którym mówisz.
Nicolas Raoul

Zobacz zaktualizowaną odpowiedź.
Christian Steinmeyer

6

Jestem Brytyjką mieszkającą w Niemczech i Alexa została posortowana głównie po to, by zachęcić moje dzieci do mówienia po angielsku w domu. Możesz sobie wyobrazić moją twarz, kiedy zdałem sobie sprawę, że to nie będzie proste ...

Mam jednak również „brudne” obejście - dzięki któremu nie muszę resetować żadnego z moich ustawień Amazon.de/com/co.uk. Tutaj idzie:

Kupiłem 3-pak Echo Dots, aby uzupełnić główną Alexę. Ustawiłem JEDEN z kropek na NIEMIECKI (ustawienia językowe) - wszystko inne na angielski.

Oznacza to: - Mówię po angielsku na moich urządzeniach (oprócz jednego) - Mogę używać dowolnych Umiejętności, które są również dostępne w języku angielskim - Muszę mówić BARDZO dziwnie po niemiecku, jeśli chcę słuchać niemieckiego radia itp.


Czy wszystkie urządzenia reagują na te same polecenia?
Helmar

1
Cześć Helmar, wszystkie urządzenia, które ustawiłem jako „angielski” z ich własnych ustawień językowych, reagują na polecenia mówione w języku angielskim. Jedno urządzenie, które ustawiłem na „niemiecki”, reaguje tylko na niemieckie polecenia. Umiejętności, które mogę wykorzystać, są ograniczone do dwujęzycznych oferowanych w niemieckim sklepie Alexa. Na szczęście jest ich sporo (np. Aplikacja do zakupów „Bring”). Mam również dostęp do wszystkich tylko w języku niemieckim, ale mogę je skutecznie obsługiwać tylko z urządzenia, na którym język niemiecki jest ustawiony. Zapraszam! HTH, Jeremy
Jeremy

5

Możesz przeczytać więcej w starym poście na reddit ( link ).

Ale ogólnie miałem ten sam problem i po długiej rozmowie ze wsparciem Amazon, powiedzieli mi:

  1. Urządzenie Echo nie obsługuje języka angielskiego (ani innych języków oprócz niemieckiego) w Niemczech. Jeśli chcesz korzystać ze wszystkich funkcji, musisz korzystać z niemieckiego. Co jest śmieszne, jeśli nie mówisz po niemiecku.
  2. Możesz zmienić język na swoim koncie Amazon, ale wtedy nie będziesz mógł używać swojego głównego konta na Amazon.de z urządzeniem Echo

Musiałem odesłać urządzenie Echo z powrotem i jestem całkowicie rozczarowany usługami i produktami Amazon. Amazon powiedział mi, że zdają sobie sprawę z tego problemu i próbują go naprawić, ale ten problem istnieje od 2016 roku.


5

Okej, więc to trochę bałagan, ale tak to zrobiłem.

Najpierw próbowałem połączyć z moim niemieckim kontem i miałem ten sam problem z umiejętnościami. Mógłbym używać Alexa w języku angielskim, ale nie instalowałem umiejętności. Denerwujący.

Następnie założyłem drugie konto Amazon w USA i połączyłem moje Echo Dots, dając mi dostęp do umiejętności. Oczywiście nie mam już dostępu do najlepszej muzyki, ale biblioteka umiejętności była dla mnie ważniejsza niż moja niemiecka zawartość Amazon. Więc musisz dokonać wyboru.

Nawet po zainstalowaniu umiejętności niektóre nie działały poprawnie, zwłaszcza Plex i Harmony ze znajdowaniem moich urządzeń. Ponownie wydaje się, że niemiecka aplikacja Alexa (na iPhone'a) powodowała problemy, ponieważ od czasu do czasu dostawałem ostrzeżenie w innym języku. Musiałem więc zmienić iTunes z powrotem na sklep w USA i ponownie pobrać aplikację Alexa, więc miałem wersję w USA. Teraz wszystko działa idealnie. Jeśli więc pójdziesz tą drogą, prawdopodobnie istnieją inne umiejętności, które nie będą działać poprawnie z niemiecką wersją aplikacji Alexa.

Mam nadzieję że to pomoże!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.