Pytania otagowane jako 6

Znaczników wersji należy używać w przypadku pytań dotyczących tylko wersji, a nie tylko po to, aby powiedzieć, z jakiej wersji korzysta witryna.

10
Jak poprawić wydajność Drupala?
Drupal rozwija się szybko, ale wydajność jest tak słaba. Trudno jest osiągnąć 50 żądań na sekundę. Na prostej stronie internetowej jest tyle zapytań SQL. Jeśli przetestujesz czas żądania formularza przesłanego na Drupal.org, jego ukończenie zawsze zajmie kilka sekund. Jak poprawić szybkość swojej strony internetowej?
54 7  6  performance 

4
Drupal 6 koniec życia
Czy istnieje udokumentowana data lub data zakończenia życia Drupala 6? Innymi słowy, kiedy oficjalny rozwój zatrzyma się na Drupal 6?
23 6 3
Aktualizacja do nowszej wersji deweloperskiej modułu za pomocą Drush (ignorowanie wersji punktowych / zalecanych, bez kontroli wersji)
[NB To pytanie jest od tyłu, ale oddzielenie / dalej, wcześniejsze pytanie moje, tutaj .] Korzystam z Drusha już od dłuższego czasu, ale co jakiś czas mam kłopoty. W tej chwili naprawdę nie jestem pewien, jak sobie z tym poradzić. Scenariusz: obecnie strona korzysta z wersji deweloperskiej, datowanej w przeszłości. …

4
Jak uzyskać hook_install (), aby uruchomić wszystkie hook_update_N ()?
Jak mogę uzyskać hook_install (), aby uruchomić wszystkie aktualizacje, które mam dla mojego modułu? Mam w nim plik mymod.install. próbowałem function mymod_install() { mymod_update_6001(); } ale wydaje się, że nic nie robi. Jeśli mam mymod_update_6002 (), nadal dzwoniłbym do 6001 (), wystarczy wywołać 6002 () lub wywołać oba w kolejności …
18 6  hooks  installing 

5
Dołączanie innej wersji jQuery tylko na określonej stronie
Moduł aktualizacji jQuery zawiera ten skrypt. <script type="text/javascript" src="/sites/all/modules/jquery_update/replace/jquery.min.js?6"></script> Potrzebuję tego na każdej stronie, z wyjątkiem pewnego pliku szablonu, który używam fantazyjnego pudełka i potrzebuję późniejszej wersji jQuery. Muszę wykluczyć aktualizację jQuery z umieszczenia powyższego skryptu w $scriptszmiennej TYLKO na page-media-photos.tpl.php. Jak mogę to osiągnąć?
16 6  javascript 


7
Eksportowanie taksonomii do kodu
Szukam sposobu na eksport słowników taksonomii i związanych z nimi warunków. Do tej pory znalazłem i przetestowałem: Eksport taksonomii - eksportuje do kodu za pomocą funkcji, ale nie importuje. http://drupal.org/node/755986 - Moje krótkie testy z tą łatką wykazały mieszane wyniki. Czy ktoś ma jakieś inne sugestie dotyczące modułu lub rozwiązania …


7
Dodanie nowego użytkownika bezpośrednio w bazie danych
Pliki dostałem na stronie Drupal, abym mógł stworzyć nowy motyw. Nie otrzymałem jednak daty użytkownika / hasła administratora Drupala, więc nie mogę zalogować się w obszarze administracyjnym. Czy istnieje sposób, aby utworzyć nowego użytkownika bezpośrednio w bazie danych lub w inny sposób?
13 6  users  database 


2
Jakie są kluczowe różnice między Drupal 7 a Pressflow 7?
Obecnie używam Drupal 7. Słyszałem, że Pressflow to kolejne rozwiązanie dla witryn o wysokiej wydajności. Jeśli masz doświadczenie w korzystaniu z obu systemów, jaka jest korzyść z migracji z Drupal 7 do PressFlow 7? Jakie są główne różnice między D7 a Pressflow 7?
12 7  6 

3
Jaki jest najlepszy programowo sposób na iterację wyników widoku?
Biorąc pod uwagę widok o nazwie „Dzieci” (z dwoma polami: child_node_id i birth_order_value), jaki jest najlepszy sposób, programowo, na iterację przez zestaw wyników widoków, biorąc pod uwagę display_id „default” i argument zawierający identyfikator węzła nadrzędnego? Wcześniej korzystałem z widoku w bloku przy użyciu kodu podobnego do następującego: if ( arg(0) …
12 views  6 

1
Najlepszy sposób na porównanie wydajności stosu Drupal
Niedawno zadałem pytanie dotyczące wydajności Drupala i otrzymałem świetne odpowiedzi. To dało mi do myślenia, jaki jest niezawodny / znaczący sposób na przeprowadzenie testu porównawczego Drupal? Łatwo jest powiedzieć „zainstaluj APC, memchached & Varnish” lub „zainstaluj moduł x lub y”, ale jak mogę oszacować, jak duży wzrost wydajności uzyskuję z …
12 6  performance 

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.