Gdzie można znaleźć oferty pracy na stanowiska wykładowców w teorii CS?


19

Jakie są najlepsze zasoby do znalezienia ofert pracy na stanowiska wykładowców w teorii CS? Czy jest w szczególności jedna strona internetowa lub lista mailingowa, która jest dość wyczerpująca? Obecnie mam wrażenie, że trzeba użyć różnych zasobów, aby uzyskać kompleksową, ogólnoświatową listę ofert pracy. Czy tak jest w przypadku?

To pytanie dotyczy tego, jak znaleźć pracę , choć pytam tutaj, w jaki sposób dowiesz się o pracy?


2
Jednym z zasobów jest strona CCI Jobs, choć nie wiem, jak niedawno została zaktualizowana. intractability.princeton.edu/jobs
Aaron Sterling

2
Tak, lista niemożliwości jest niestety dość nieaktualna ...
Aaron Roth,

6
Właśnie zrobiłem to CW.
Suresh Venkat

Odpowiedzi:


14

Witryna CRA z ofertami pracy jest nadal najlepszym miejscem, choć nie jest skoncentrowana na teorii. Biorąc pod uwagę rozprzestrzenianie się postdoców w teorii CS, myślę, że byłoby miło mieć dedykowane miejsce na teoretyczne oferty pracy.


12

Oprócz strony CRA istnieje strona z ofertami ACM (istnieje kategoria dla ofert akademickich), a na ostatnich stronach CACM znajdują się wykazy. Nie wiem, czy te dwie listy ACM są koniecznie identyczne. The Chronicle of Higher Ed ma również oferty pracy .

Nie jestem pewien żadnych bardziej szczegółowych zasobów (tj. Tylko teorii). Właściwie, zarysuj to, IACR ma listę pozycji kryptograficznych .


6

DMANET lista dyskusyjna jest jednym z najważniejszych zasobów używam. „Rozpowszechnia informacje na konferencjach, warsztatach, seminariach itp. Dotyczące dyskretnej matematyki i algorytmów”. Czasami mają też oferty pracy na stanowiska na poziomie wykładowców, postdoc i grad.


1
jamie: nie używasz również TheoryNet? czy też nakładanie się jest zbyt silne?
RJK

Do tej pory nie słyszałem o TheoryNet :)
James King,

twój brat napisał podobny post na fb kilka miesięcy temu. (przepraszam)
RJK


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.