Tajemnicze urządzenie kuchenne z trzema pętlami na palce, jedną przymocowaną do przesuwanego pręta, który przechodzi przez pierścień


55

To dziwne pytanie, ale mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc zidentyfikować to urządzenie, które wydaje się przeznaczone do użytku w kuchni na podstawie jego położenia w szufladzie pełnej innych narzędzi kuchennych. Jak widać, ma około 4 cali długości.

tajemnicze urządzenie kuchenne


5
Zawsze czytaj ponownie „Doodad” Raya Bradbury'ego, gdy otrzymujesz pudełko pełne tajemniczych narzędzi kuchennych.
rackandboneman

Albo obejrzyj Dead Ringers ...
Jason C,

6
Wow - twoja taśma miernicza nie ma cm! Czy to normalne, że masz tylko 1 system pomiarowy na nich, gdzie jesteś?
xorsyst

2
Wolałbym banana na wagę.
LarsTech 24.04.17

3
Jedna skala jest normalna w USA dla miar taśm budowlanych.
JDługosz

Odpowiedzi:


106

To jest pestka wiśni . Metalowy pierścień przytrzymuje wiśnię, podczas gdy tłok przepycha dół przez wiśnię.


1
Doh! Oczywiście, że jest. :) Właściwie nigdy nie widziałem żadnego z nich, ale teraz, kiedy opisujesz jego funkcję, ma to sens.
OMY

10
Sądzę, że obecnie nie jest to tak znane większości ludzi, ponieważ większość używa nadzienia z ciasta wiśniowego lub kupuje wiśnie w puszkach. Działa dobrze, ale pamiętam, jak obolała i zmęczona była moja ręka po zjedzeniu wystarczającej ilości wiśni na ciasto!
Juda

1
Zastanawiałem się nad modyfikacją lufy i leja starego pistoletu do paintballa i dodaniem napędzanego krzywką „tłoka”, aby wypchnąć jamę, aby zrobić jeden z nich zautomatyzowany. Nie jestem jeszcze pewien, jak wyrzucę pustą wiśnię.
OMY,

3
Rozwiązania z zawieszeniem na wiśnie ... i dlaczego zawsze umieszczają po dwa wiśnie bez pestek w każdym słoju z pestkami?
rackandboneman

3
Wow, to bardzo old-school wiśnia pitter! Nowsze ręczne pittery o kształcie pojedynczej wiśni mają często kształt bardziej zszywaczy papieru i są znacznie łatwiejsze w obsłudze. I został obdarzony no-name knockoff ten jeden i to całkiem miły w użyciu.
SevenSidedDie


4

Gorzki wiśniowy lub oliwkowy: pierwsze dwa palce przez boczne pętle, kciuk przez środkową pętlę, podnieść tłok i włożyć drążek owocowy do drążka na dole i wcisnąć tłok

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.