Dodanie pedałów i kół treningowych do tego roweru treningowego?


6

wprowadź opis zdjęcia tutaj Czy jest jakiś sposób na dodanie pedałów i kół treningowych do tego roweru treningowego?


17
Dodanie kół treningowych do roweru treningowego nie ma sensu - w rzeczywistości nie ma sensu kupowania takiego roweru. Chodzi o to, żeby rower równowagi uczył się balansowania (bez kół treningowych), a następnie sortowania równowagi, poruszania się na rowerze i nauki pedałów.
mattnz

2
Z jakiegoś powodu przychodzi mi na myśl ten odcinek na najwyższym poziomie ;-)
Digital Trauma

1
Nie ma praktycznego sposobu na dodanie pedałów.
Daniel R Hicks

3
Jeśli dziecko idzie wystarczająco dobrze, aby przekroczyć poprzeczkę, nadszedł czas, aby przejść na normalny rower. Podczas normalnego użytkowania stopy mogą zatrzymać rower równowagi.

2
Nawet jeśli mógłbyś zmienić równowagę w prawdziwy rower i nawet jeśli byłby to dobry pomysł, wydaje się niezwykle mało prawdopodobne, aby był opłacalny, w porównaniu do zwykłego zakupu roweru.
stannius

Odpowiedzi:


21

Prawdopodobnie możesz dodać koła treningowe, ale nie korbę. Po prostu nie ma nigdzie na ramie korb. Ponadto dodanie kół treningowych do roweru treningowego jest swego rodzaju pokonywaniem celu roweru treningowego. Ma to być alternatywa dla kół treningowych, która pozwala dziecku nauczyć się sterować upadkami i „hulajnować się” i ostatecznie nauczyć się szybować przed jazdą na rowerze z korbami. Są one powszechnie uznawane za najlepszy sposób na nauczenie młodszego dziecka jazdy. Aha, a dzięki kształtowi ramy możesz również nie być w stanie znaleźć odpowiedniego zestawu kół treningowych, skończyłyby one pod kątem do przodu i byłyby bardziej prawdopodobne, że przeszkadzałyby w akcji „scootingu” dzieci robią na tych rowerach.


To prawda, i nawet jeśli OP może przyspawać osłonę BB, wsporniki siedziska nie są wystarczająco szerokie, aby pomieścić sam łańcuch. Nie wspominając o braku luzu palców / luzu drogowego, gdy korby są włączone.
Mike

17

Nie, niemożliwe

Jeśli chcesz iść w drugą stronę, kup rower 12 cali, a następnie wyjmij łańcuch / pedały / suport / łożyska i odtłuść je. Części należy przechowywać, aby nie rdzewiały. Opcjonalnie umieść coś na końcach rurki BB, aby chronić gwinty, nawet trochę taśmy izolacyjnej by to pomogło.

Gdy dziecko będzie wystarczająco duże, zamontuj wszystkie części przekładni.

Plusem jest to, że dzieciak ma jeden rower i może łatwiej przejść na pedały, ponieważ jest to ten sam rower.

Wadą tylnego koła będzie nieużywane koło łańcuchowe, a wynikowy rower będzie cięższy niż rower wyważony pokazany powyżej.


Nie rozważ używania kół treningowych - Balance Bike zdejmuje je całkowicie. Gdy młody jeździec będzie mógł przejechać około 10 metrów bez dotykania stóp stopami, nie będą potrzebować kół treningowych.


1
+1 za „rower treningowy eliminuje konieczność trenowania kół” - wypróbowałem już dwa razy, działało za każdym razem.
Mike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.