Unikaj pokazywania ukrytych aplikacji w menu nawigacyjnym cmd + tab


15

Niedawno zmieniłem system na OS X Mountain Lion. Mam aplikacje takie jak Skype i Pidgin, które zaczynają się przy logowaniu i są ukryte , ale kiedy mam więcej uruchomionych aplikacji i robię ⌘ cmd+, ⇥ Tababy przełączać się między aplikacjami, te ukryte aplikacje również się tam pojawiają.

Jak mogę ich nie pokazywać?


1
Dobre pytanie. Nie ma ustawienia systemowego wykluczającego je jako domyślne ustawienie użytkownika, prawdopodobnie dlatego, że ten przełącznik jest sposobem, w jaki większość ludzi wraca do ukrytej aplikacji. Zobaczmy, czy możemy zwrócić na to uwagę - może jest to ukryta preferencja?
bmike

Chyba zawsze możemy zagłębić się głębiej w systemy UNIX.
mrudult

Opcja „ukryta” dla aplikacji do logowania oznacza tylko, że okno zostanie początkowo ukryte, a program działa tylko na pasku dokowania lub w menu. Nie ma to nic wspólnego z przełącznikiem kart cmd. To, czego szukasz, to zupełnie osobna sprawa.
Elliott,

Tak. to czy jest dostępna jakaś osobna rzecz?
mrudult

Odpowiedzi:


4

Oto post na blogu od osoby, której udało się usunąć Findera z przełącznika aplikacji, dodając ten wpis:

 <key>NSUIElement</key>
  <string>1</string>

Do info.plistpliku konkretnej aplikacji (w tym przypadku Findera).


2
To działa bez zarzutu !! Ale tylko w przypadku kilku aplikacji. Podobnie jak Mail nie otwiera się po edycji, jest plist.
mrudult

Użyłem go w kilku aplikacjach, których nie chciałem wyświetlać, takich jak Chronicle, na przykład. Cieszę się, że to zadziałało.
Dave

5
Dodanie <key>NSUIELEMENT</key><string>1</string>usuwa również aplikację z przełącznika aplikacji i Docka, nawet jeśli nie jest ukryta. I nie jest to naprawdę przydatne w Finderze, ponieważ usuwa pasek menu. Jeśli aplikacja jest podpisana, zwykle psuje podpis kodu, więc na przykład aplikacja nie może automatycznie uzyskać dostępu do pęku kluczy. Również aplikacje w piaskownicy (takie jak Mail, jak wspomniano Mrudul_T) ulegały awarii podczas uruchamiania od 10.8, jeśli ich Info.plist został zmodyfikowany.
Lri

3

Stara aplikacja LiteSwitch X (oprogramowanie Proteron) umożliwia selektywne ukrywanie aplikacji przed przełącznikiem aplikacji. Od kilku lat nie jest obsługiwany, ale po prostu go przejrzałem i znalazłem wersję beta, która twierdzi, że dodaje kompatybilność z OS X Mavericks, więc może działać dla ciebie.

W tamtym czasie uwielbiałem go używać, ale ponieważ tak długo nie był rozwijany, musiałem szukać gdzie indziej (i nie mogłem znaleźć równie dobrego rozwiązania). Będę sam testował nową wersję beta! Do niedawna najlepsze, jakie znalazłem - choć nie rozwiązało to problemu - to Hyperswitch . Hyperswitch działa świetnie, ale nie ma (jeszcze?) Możliwości ukrywania aplikacji.

Bezpośredni link do pobrania (LiteSwitch X v2.8b1)


LiteSwitch X obsługuje wykluczanie niektórych określonych aplikacji, ale nie obsługuje nie pokazywania ukrytych aplikacji.
Lri
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.