Jak całkowicie wyłączyć Airplay w Mac OS X [duplikat]


14

Chciałbym całkowicie wyłączyć AirPlay.

Szukając odpowiedzi, przeczytałem Wyłącz AirPlay na komputerze Mac

Ale tak naprawdę nie oferowało bezpośredniego rozwiązania.

Oto mój problem:

Mam domowy pokój multimedialny podłączony do odbiornika obsługującego Airplay. Nasz serwer multimediów to dodatkowy komputer Mac, który działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w celu wyraźnego udostępniania mediów w całym domu. Jest to bezgłowa maszyna, która nigdy nie wyprowadza własnego dźwięku, a w rzeczywistości mogłaby mieć wyłączone wszystkie sterowniki audio i byłoby dla mnie idealnie.

Co się dzieje, ta maszyna wydaje się spontanicznie decydować, że chce połączyć się z odbiornikiem Airplay, co powoduje, że mój pokój Media nagle zmienia źródła wejściowe i jest poważnie irytujący i mylący dla innych członków gospodarstwa domowego.

Gdybym mógł po prostu całkowicie wyłączyć Airplay na tym komputerze, wszystko byłoby dobrze. Ale nie chcę wpływać na żadną inną łączność z Internetem, ponieważ mam wiele aplikacji, które muszą komunikować się przez cały czas w obu kierunkach do zewnętrznego Internetu.

Czy w rzeczywistości istnieje bezpośredni sposób, aby po prostu całkowicie wyłączyć Airplay w Mac OS X?


Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie różni się to od pytania, o którym mówisz. Czy możesz wyjaśnić, dlaczego oferowane tam rozwiązania nie będą dla Ciebie działać?
nohillside

Z drugiej strony: czy nie byłoby lepiej rozwiązać problemu automatycznego przełączania źródeł wejściowych?
nohillside

W szczególności nie mogę zablokować wszystkich połączeń przychodzących, ponieważ mam wiele aplikacji wymagających połączeń przychodzących i wychodzących. Ustanowienie złożonego zestawu reguł, aby spróbować pozwolić niektórym rzeczom na zaporę ogniową i zablokować inne, po prostu wcale nie jest pożądane. Potrzebuję WSZYSTKICH standardowych funkcji sieciowych do działania, wystarczy wyłączyć Airplay. Nie znalazłem sposobu, aby to zrobić. Chciałbym rozwiązać automatyczne przełączanie, ale przełącza się, gdy otrzyma takie żądanie, które pochodzi z komputera Mac, więc to muszę rozwiązać.
JVC

Dodaj nowe pytanie, aby rozwiązać problem zmiany. Prawdopodobnie potrzebne byłoby również dodanie plików dziennika z tego momentu.
nohillside

Z przyjemnością dołączę plik dziennika, ale nie mam pojęcia, co należy uwzględnić ani gdzie to będzie. Wszelkie wskazówki będą mile widziane!
JVC

Odpowiedzi:


6

Właśnie znalazłem tutaj pomoc: Wyłącz AirPlay Mirroring . Pozwoli ci to wyłączyć Airplay Mirroring (zakładam, że zawiera on tylko dźwięk) za pomocą polecenia terminalu. Odmowa dostępu komputera do AirPlay.app, który umożliwia tworzenie kopii lustrzanych Airplay.

sudo chmod 000 /System/Library/CoreServices/AirPlayUIAgent.app/Contents/MacOS/AirPlayUIAgent

Niektóre problemy są z tym związane. Skopiowałem poniżej „wady” tego artykułu.

Jedyną wadą tej metody jest to, że blokuje pasek menu, co oznacza, że ​​użytkownicy nie będą mogli używać żadnego z elementów paska menu. Nadal są jednak w stanie regulować głośność za pomocą klawiatury. Wylogowanie i ponowne zalogowanie przywróci funkcjonalność paska menu, dopóki użytkownik nie spróbuje ponownie użyć kopii lustrzanej AirPlay. Myślę, że jeśli twoi użytkownicy narzekają na awarię paska menu, wiesz, co próbowali zrobić! Aby usunąć pokusę ciągłego zawieszania się paska menu, możesz ukryć ikonę AirPlay, otwierając Preferencje systemowe> Wyświetlacze i odznaczając pole wyboru „Pokaż opcje kopii lustrzanej na pasku menu, gdy są dostępne”.

jeśli później nie będziesz się z tego cieszyć i chcesz przywrócić ustawienia domyślne bez ponownej instalacji systemu OS X, wykonaj powyższe kroki, tak jak podczas wyłączania AirPlay. Ale zamiast 000 po sumo chmod chcesz użyć liczb 755

Postępuj zgodnie z instrukcjami, zrestartuj iMaca jak poprzednio i powinieneś go ponownie włączyć


To świetne rozwiązanie dla bezgłowego serwera muzycznego. Jeśli nikt się nie zaloguje poza OP - zapobiegnie to błędnemu połączeniu z AirPlay, które jest dziwnym błędem, dopóki OP nie może wyczyścić lub wymienić płatkowego Maca / OS. (I tak się ostatecznie stało, zgodnie z komentarzem tam
bmike

1

Czy próbowałeś zainstalować Soundflower , sterownik routingu audio od Max SP? Jest wolne.

Ustaw opcję Wyjście na Soundflowerw System Preferences. W twoim przypadku będziesz również chciał ustawić Sound Effectsto samo.

To w zasadzie uchwyci cały dźwięk w systemie i wyśle ​​go do wiadra bitów.


0

Zobaczyłem odpowiedź Hotdog Mana i w Ustawieniach wyciszyłem Wyjście dźwięku dla urządzenia Apple TV i przełączyłem na inne wyjście dźwięku.

Byłem wtedy w stanie wyłączyć Airplay w ustawieniach wyświetlacza i nie otrzymałem już tych irytujących podpowiedzi.

Przed zmianą ustawienia wyjścia dźwięku nie byłem w stanie go wyłączyć w ustawieniach wyświetlacza.


-1

Może nie rozumiem pytania, ale wszystkie moje komputery Mac mają pozycję menu z napisem „Wyłącz AirPlay Mirroring”. Jest dostępny bezpośrednio z ikony menu AirPlay, a także z panelu preferencji Wyświetlacze w Ustawieniach.


Brak takich opcji tutaj ... Mam opcję „Pokaż opcje kopii lustrzanej na pasku menu, jeśli są dostępne”, ale nigdy nie jest wyświetlana żadna ikona menu AirPlay. W rzeczywistości nigdy nie widziałem ikony menu AirPlay na żadnym z moich komputerów Mac (obecnie 4). Nie mogę znaleźć sposobu na wyłączenie Airplay. Ponadto ten problem dotyczy wyłącznie dźwięku - nigdy nie jest odbierane wideo, tylko dźwięk (choć może to być spowodowane odbiornikiem, nie jestem pewien).
JVC

2
Wyświetli ikonę menu AirPlay tylko wtedy, gdy dostępne jest urządzenie do odtwarzania wideo. W przeciwnym razie opcja dźwięku jest dostępna tylko w opcjach wyjścia dźwięku w preferencjach systemowych lub po naciśnięciu „alt + kliknięcie” na ikonie głośności na pasku menu.
fsimkovic,

-2

Przejdź do Preferencji systemowych -> Dźwięk -> Wyjście . Tam powiedzą, wybierz urządzenie do wyjścia dźwięku , ze stołem z listą głośników Maca lub Apple TV, a jeśli masz słuchawki, to także te.


1
Nie w moim przypadku, ponieważ to był cały problem ... Airplay nie był pokazywany. Ostatecznie zamieniłem go na inną maszynę, a potem przestałem próbować spontanicznie łączyć się, więc nie było problemu.
JVC
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.