Powolny start po próbie File Sault 2 na Mountain Lion


1

Spędziłem tydzień z uruchomionym sejfem plików 2, ale okazało się, że czas uruchamiania mojego Retina MBP 2012 był zbyt powolny (5 + min na szarym ekranie Apple po tym, jak białe wirowanie przestało działać), a trackpad przestał odpowiadać przez kilka minut . Założyłem / podejrzewałem, że to sejf plików i wyłącziłem go.

Jednak problem nie zniknął, więc wymazałem dysk, zainstalowałem czysty system operacyjny i uruchomiłem się idealnie. Następnie przywróciłem mój pełny system z maszyny czasu i problem powrócił (prawdopodobnie nie powinno to być niespodzianką). Następnie skasowałem i ponownie zainstalowałem, ale tym razem użyłem asystenta migracji, aby przywrócić folder domowy, aplikacje i ustawienia. Problem pozostaje.

Czy ktoś ma pomysł, który nie wymaga ode mnie ręcznej reinstalacji i odbudowywania wszystkiego po kawałku? Myśl o przywróceniu wszystkich moich preferencji do tego, jak są prawie, sprawia, że ​​chcę znieść problem.


Możesz spróbować uruchomić w trybie gadatliwym (przytrzymując polecenie-V) lub sprawdzić Console.app po ponownym uruchomieniu.
Lri

Odpowiedzi:


1

Ten problem rozwiązał się, gdy uaktualniłem do Mavericks. Bardzo dziwne, że uaktualnienie os naprawia coś, czego nie udało się zainstalować.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.