Jak uzyskać dostęp do IPhoto na moim zewnętrznym dysku twardym


1

Nie mogę uzyskać dostępu do moich bibliotek Iphoto z dysku twardego. Za każdym razem, gdy otwieram plik IPhoto na dysku twardym, pojawia się następujący błąd:

„Nie możesz otworzyć Iphoto Utwórz kopię zapasową, ponieważ jest w Time Machine”

a kiedy próbuję otworzyć Iphoto z podłączonym dyskiem twardym, pojawia się następujący błąd:

„Biblioteka iPhoto jest kopią zapasową Time Machine i nie może być używana jako główna biblioteka. Uruchom ponownie iPhoto, przytrzymując wciśnięty klawisz, aby wybrać inną bibliotekę.”

Postępowałem zgodnie ze wskazówkami, ale nie ma biblioteki do wyboru. Nie jestem pewien, czy poprawię to poprawnie, ale zastanawiam się, czy mój wehikuł czasu nie jest zgodny z Iphoto.


Jak biblioteka iPhoto dotarła na dysk zewnętrzny? Kopia zapasowa Via Time Machine lub poprzez przeciągnięcie na dysk zewnętrzny za pomocą Findera?
Dan J

Kopia zapasowa Time Machine, Poszedłem też do Time Machine, aby przywrócić Iphoto i nie przywraca zdjęć, które teraz usunąłem i pomyślałem, że kopia zapasowa została zapisana na moim dysku twardym.
Priscilla

Kiedy zadzwoniłem do firmy Apple, powiedzieli, że moje Iphoto nie jest zgodne z maszyną czasu. Będą musieli pobrać oprogramowanie, aby było kompatybilne. Jednak nie był tani i nie jestem nawet pewien, czy nadal mogą odzyskać zdjęcia. Ponieważ niektórzy ludzie powiedzieli, że nie zawsze zapisuje zdjęcia z Iphoto.
Priscilla

Odpowiedzi:


2

Kliknij prawym przyciskiem myszy bibliotekę iPhoto, wybierz „pokaż zawartość pakietu”, a następnie otwórz folder „Masters” lub „Originals”. Zostaną tam zorganizowane według daty. Możesz po prostu przeciągnąć cały folder „Masters” do nowego iPhoto i zostaną zaimportowane.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.