Zmiana adresów e-mail na mojej @ me.com i @ icloud.com


1

Po ślubie założyłem zarówno moje konta @ me.com, jak i @ icloud.com. Konta to moje imię i nazwisko (wcześniej zamężne). Teraz, kiedy jestem rozwiedziony, nie chcę tego jako mojego e-maila. Wolę mieć inną nazwę na początku mojego e-maila. Jak mogę zmienić oba konta na inne nazwy i przenieść wszystkie moje konta urządzeń i iTunes.

Odpowiedzi:


3

Niestety, jak już wspomniano, nie można zmienić adresu e-mail @ me.com ani @ icloud.com niezależnie od identyfikatora Apple ID. To, co zaleciłbym zrobić, to skonfigurować adres Gmaila (lub inny) i używać go jako podstawowego adresu e-mail Apple ID (a także wszystkich zwykłych wiadomości e-mail w tym zakresie).

Jeśli masz komputer Mac, możesz nawet przenieść całą wiadomość e-mail z konta @ icloud.com / @ me.com na nowe konto Gmail, po prostu konfigurując oba i przeciągając foldery z jednego konta pocztowego na drugie.

Po skonfigurowaniu adresu e-mail Gmaila możesz edytować preferencje Apple ID w tej witrynie . W ten sposób wszystko, co właściwie widzisz, to nowe konto Gmail.


1

Niestety w zależności od sytuacji zmiana adresu e-mail może nie być możliwa. Możesz sprawdzić tę stronę wsparcia Apple , aby uzyskać szczegółowe informacje.

Jeśli założysz zupełnie nowe konto, stracisz zakupy dokonane w ramach istniejącego.


0

Myślę, że najłatwiejszym sposobem jest zmiana nazwy Apple ID, która służy do tworzenia adresów e-mail @ me.com i @ icloud.com.

Nie robiłem tego wcześniej, ale dokument Apple HT5622 zawiera następujące elementy, które wydają się wyjaśniać, jak można to zrobić:

Jednak ... Nie do końca to rozumiem (np. Co dokładnie oznaczają „nazwa Apple ID”). Być może najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z pomocą techniczną Apple i poproszenie ich. Ich strona dotycząca obsługi Apple ID jest tutaj .


PS @heather Jeśli skontaktujesz się z Apple, być może mógłbyś zapisać ich porady tutaj, aby pomóc innym ludziom w przyszłości ... możesz napisać własną odpowiedź lub dodać komentarz ... Powodzenia!
Ashley

0

Przejdź do icloud mail i wybierz preferencje w ustawieniach na lewym pasku bocznym u dołu. Wybierz „Konta”, które będą wyświetlać aliasy @ me.com i @ icloud.com. @ Me.com nie można zmienić, ale możesz utworzyć nowy alias preferowanego adresu e-mail. Ten adres będzie adresem @ icloud.com.

Następnie przejdź do zakładki „komponowanie”. Ustaw domyślny adres nowego utworzonego aliasu. Następnie odznacz wszystkie pozostałe konta e-mail i wybierz nowy alias.

Nie pozbywa się to wiadomości e-mail @ me.com, ale podczas wysyłania poczty przynajmniej będzie używać preferowanego adresu wysyłania i odbierania. Okazyjnie pojawi się @ me.com, ale w większości przypadków możesz po prostu zapomnieć o tym adresie i użyć nowego aliasu icloud.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.