Poczta iOS używa niewłaściwego adresu zwrotnego


0

tl; dr: Mam kilka adresów e-mail na tym samym koncie pocztowym, iOS domyślnie wybiera niewłaściwy jako adres nadawcy i nie wiem, jak to zmienić.

Pełna wersja:

Skonfigurowałem moje konta e-mail na komputerze Mac. W preferencjach kont w systemie Mac OS X Mail można wymienić kilka adresów e-mail dla konta na liście rozdzielanej przecinkami. Robię to i działa dobrze na Macu. W prefekturach kompozycji w Mail ustawiłem Wysyłaj nowe wiadomości od na mój podstawowy adres e-mail i to ten, który jest domyślnie używany.

W systemie iOS program Mail używa innego adresu e-mail w polu Z i Odpowiedzieć do nagłówki. (To adres, którego używam tylko do wysyłania e-maili do / z grup Yahoo). Nie udało mi się znaleźć niczego takiego jak Mac OS X Mail Wysyłaj nowe wiadomości od ustawienie, więc nie wiem, jak mogę to zmienić. W rezultacie wiadomości e-mail z systemu iOS domyślnie mają adres zwrotny, którego naprawdę nie chcę, aby miał. Preferowany adres otrzymuję tylko wtedy, gdy pamiętam, aby go zmienić za każdym razem.

Usunięcie adresu nie wchodzi w grę - czasami go używam.

Odpowiedzi:


0

Aplikacja iOS Mail nie działa tak, jak chcesz, niestety. Najlepszą propozycją jest dwukrotne dodanie tego konta pocztowego w Ustawieniach systemu iOS, po użyciu każdego adresu e-mail, który chcesz mieć.


Westchnij, tak myślałem. Błąd zgłoszony do Apple ...
Tom Harrington
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.