Czego potrzebuje Mac Mini 2012 do wejścia mikrofonowego?


11

Potrzebuję prostego mikrofonu bez wzmacniacza fizycznie podłączonego do mojego Maca Mini (model z końca 2012 roku) za pośrednictwem Audio-IN i to nie działa.

Próbowałem też oryginalnych słuchawek iPhone'a bezskutecznie i zastanawiam się, czy to normalne?

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Czy Mac Mini wymaga mikrofonu USB, czy mogę używać portu wejścia liniowego audio z innym typem mikrofonu?

AKTUALIZACJA 10/14: Próbowałem użyć takiego 3-kanałowego rozdzielacza

wprowadź opis zdjęcia tutaj

potem podłączyłem głośniki i słuchawki z mikrofonem, ale nic do roboty, mikrofon nadal nie działa ... (może tylko dlatego, że ten rozdzielacz ma 3-kanałowe męskie gniazdo, ale to normalne 2 kanały; kupiłem go za 2 € od Chiny, więc to możliwe ..)


Czy Twój prosty mikrofon jack oczekuje mocy fantomowej lub wzmacniacza? Który Mac Mini posiadasz, odkąd sprzęt znacznie się zmienił od czasu jego wprowadzenia w 2005 r.
bmike

Mac Mini pod koniec 2012 r. I po prostu Jack Micamplified
Matte.Car

Odpowiedzi:


17

Port wejściowy audio w Mac Minis to port liniowy , co oznacza, że ​​standardowy mikrofon komputerowy może nie być słyszalny bez jakiegoś wzmacniacza.

Na dowolnym Mini od 2010 roku i późniejszych możesz używać zestawu słuchawkowego Apple (takiego, który jest dostarczany z iPhone'em), ale musisz podłączyć go do portu słuchawek , a nie do wejścia audio. Dostępne są również adaptery, które pozwalają używać dowolnego standardowego zestawu słuchawkowego do komputera z tym portem.

Na starszych Minis będziesz musiał użyć adaptera audio USB. IMIC jest popularna, ale istnieje wiele innych tam.


O tak, więc port słuchawkowy jest wstępnie wzmocniony, a port Audio-IN nie, prawda? Więc coś takiego byłoby rozwiązaniem? happydgroup.com/ebay/Cost/1095wht.jpg (do głośników i mikrofonu)
Matte.Car

Nie mogę na pewno stwierdzić na podstawie tego linku (to tylko zdjęcie), ale wygląda na to, że zrobiłby to dobrze. Ma właściwe złącze TRRS. Jeśli to odpowiada na twoje pytanie, zaznacz je jako odpowiedź (zielony znacznik wyboru).
robmathers

Kupiłem jeden z tych adapterów, działa on z moim iPhonem, ale nie z moim 2011 iMac. Słuchawki douszne do iPhone'a współpracują z moim komputerem iMac.
Abhi Beckert

0

My Mini jest w połowie 2011 roku.
W Preferencjach systemowych-> Dźwięk, jeśli oferuje:
Wyjście:
-
Wejście głośników wewnętrznych :
- Wejście liniowe

Próbowałem użyć prostego zestawu słuchawkowego Logitech (którego używam na komputerze) z adapterem , ale to nie działało - po prostu nic się nie dzieje po podłączeniu, Preferencje pozostają takie same i nie słychać dźwięku.

Dzisiaj wypróbowałem inny zestaw słuchawkowy , ten, który został dostarczony ze smartfonem LG G4. I to działa. Jak tylko go podłączę, Preferencje systemowe-> Dźwięk się zmieni.

Preferencje systemowe-> Dźwięk pokazuje teraz:
Wyjście:
-
Wejście słuchawkowe :
- Mikrofon zewnętrzny - Wejście
liniowe

Kiedy wybieram mikrofon zewnętrzny, ładnie nagrywa.

Zależy to więc bardzo od zestawu słuchawkowego.


0

miałem ten sam problem z moim komputerem Mac mini z końca 2012 roku, znalazłem adapter, który wyrzuciłem do zestawu słuchawkowego do gier na PC i podłączyłem go do gniazda wyjścia liniowego, teraz działa idealnie w Skype, Teamspeak itp.


Więc podłączyłeś dwa gniazda (jeden dla wyjścia, jak głośniki i jeden dla wejścia, jak mikrofon) i wszystkie działają dobrze (możesz odtwarzać muzykę w głośnikach i nagrywać z mikrofonu)?
Matte.Car

-3

Uzyskaj adapter dźwięku stereo USB 8 USD rozwiązany problem

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.