Czy Mountain Lion OS X może działać na HP G62 series przy użyciu wirtualizacji VMWare?


1

Specyfikacja mojego laptopa to:

  1. Intel Core i3 M350 2.27 GHZ
  2. 4G RAM DDR2
  3. MS Windows 64 bit jest zainstalowany

Próbuję zainstalować system OS X Mountain Lion 10.8.

Ustawienia są następujące:

  1. VMware Workstation 8 jest zainstalowany.
  2. Zainstalowana jest wersja VMware Unlocker dla systemu Windows.
  3. Otwórz OS X Mountain Lion.vmx

Pojawił się komunikat o błędzie „Dysk twardy EFI VMware Virstual SCSI ... nieudany”. W tym momencie maszyna wirtualna uruchamia się ponownie, więc nie wiem, jak kontynuować uruchamianie 10.8 na moim oprogramowaniu VMWare.


Skąd masz OS X Mountain Lion.vmx? Czy sprawdziłeś w VMWare, czy obsługuje OS X jako system gościa w twojej wersji i typie silnika VMware? Niektóre lekkie wyszukiwanie pokazuje, że OS X jest obsługiwany tylko w VMWare fusion oraz ESXi 5.x i Fusion 5.x, więc szukanie pomocy może być również ślepym zaułkiem.
bmike

3
Wirtualizacja OSX jest legalna tylko przy użyciu OSX Server. Pomyślałem, że powinienem o tym wspomnieć ...
Linuxios

1
@Linuxios Wirtualizacja klienta OS X na kliencie OS X jest dozwolona od 10.7 (alias Lion.)
HairOfTheDog

Odpowiedzi:


4

Mniej więcej oficjalna odpowiedź moderatora forum wsparcia VMWare z tego, co mogę powiedzieć, znajduje się na stronie http://communities.vmware.com/thread/428763?tstart=825

W skrócie. System Windows NIE MOŻE uruchomić systemu gościa OSX. OP w połączonym wątku działa nawet na Macu pod bootcampem i zawiesza się na logo Apple podczas rozruchu. Przytaczana jest odpowiednia emulacja sprzętu. Może być nawet trochę (celowo) (celowo) brak w sterownikach BootCamp, aby utrudnić taką aktywność.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.