Jak zdalnie sterować iPadem za pomocą komputera Mac?


19

Chciałbym wiedzieć, czy istnieje sposób zdalnego sterowania iPadem za pomocą komputera Mac (możliwość wyświetlania i manipulowania pulpitem iPada na komputerze Mac)? Wiem, że dzięki TeamViewer lub innym programom możesz sterować komputerem Mac za pomocą iPada, ale nie odwrotnie.

Odpowiedzi:


18

Nie jest możliwe zdalne sterowanie ekranem iPada, chyba że jailbreak i instalacja serwera VNC zgodnie z sugestią MattDMo. Wynika to z faktu, że model bezpieczeństwa w iOS nie pozwala aplikacji na dostęp poza piaskownicą w celu sterowania innymi aplikacjami lub ekranem głównym trampoliny. Apple nie zapewnia również żadnych funkcji zdalnego sterowania na poziomie iOS. Nie ma możliwości zrobienia tego, o co prosisz, bez łamania więzienia.

Rozwiązania do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM) również nie pozwalają na zdalne sterowanie ekranem w systemie iOS. MDM może przekazywać profile konfiguracyjne w celu sterowania ustawieniami na iPadzie lub prosić użytkownika o zainstalowanie aplikacji ze sklepu z aplikacjami, ale nie może kontrolować ekranu. Airwatch oferuje opcję sterowania ekranem, ale działa to tylko na platformach, które ją obsługują (nie na iOS). Współpracuję z kilkoma dostawcami MDM, w tym Airwatch, i nie jest to możliwe, ponieważ Apple nie udostępnia tej funkcji w iOS.


3
Świetne podsumowanie; aby potencjalnie uratować innych podróż do acronymfinder.com: MDM = Mobile Device Management.
mklement0

1
„..i nie jest to możliwe, ponieważ Apple nie udostępnia tej funkcji ..”
głosy

1
Apple ma mniej interfejsów API niż produktów
Manchineel,

Jeśli nie jest to możliwe, jak robi to SeeTest: youtu.be/K3eAxRGYYlU ?
Aleksandr Levchuk

2

Istnieje kilka opcji. iKeyboardRemote to aplikacja, która twierdzi, że robi dokładnie to, co chcesz i jest bezpłatna. Jednak po zainstalowaniu wydaje się, że ogranicza się to do naciśnięcia przycisku Home, przeglądania zdjęć i odtwarzania muzyki.

Drugą opcją jest jailbreak iPada i instalacja serwera VNC Veency za pośrednictwem Cydii. Następnie możesz użyć przeglądarki VNC, takiej jak RealVNC, aby się połączyć.


Wygląda na to, że istnieje ulepszona wersja iKeyboard, która daje (więcej) dostęp do klawiatury na iOS, ale musisz za to zapłacić: itunes.apple.com/us/app/ikeyboard/id441439411?mt=12
David

2

Istnieje narzędzie stworzone do celów testowych, które może to zrobić. IOSgateway

Cieszyć się


Jak to działa i czy zaakceptowana odpowiedź apple.stackexchange.com/a/104799/237 jest błędna?
user151019 11.04.16

Nie wiem, jak sobie radzą za kulisami, ale działa, więc powinna to być źle przyjęta odpowiedź. Wystarczy podłączyć urządzenie i otworzyć to narzędzie. Nic
dziwnego


Narzędzie jest rodzajem VNC. Mają IDE do pisania skryptów informujących stuknięcie IOSGateway do określonej lokalizacji. Używam go od 3 lat do zdalnego podłączania wtyczki iPada do mojego komputera Mac w domu z mojego biura.
hoangpx 11.04.16

Czy to wszystko, co trzeba, aby „móc widzieć i manipulować pulpitem iPada na komputerze Mac”, jak zadaje pytanie?
user151019 11.04.16

1

Możesz zdalnie sterować ekranem urządzenia iOS za pomocą jednego z wielu rozwiązań do zarządzania urządzeniami mobilnymi, takich jak na przykład AirWatch . Są to jednak narzędzia na poziomie przedsiębiorstwa, które są zwykle używane w miejscu pracy. Nie ma łatwego sposobu na zrobienie tego jako użytkownik domowy, chyba że zarejestrujesz się w takim programie.

Możesz także jailbreakować iPada i zainstalować serwer VNC .


Dziękuję, ale bardziej interesowałyby mnie rozwiązania prawne dla użytkowników domowych.
Arthur

Jailbreaking jest legalny na mocy DMCA w Stanach Zjednoczonych. Jeśli jednak nie chcesz jailbreak, odpowiedź brzmi „nie”.
bispymusic

3
Ponieważ Twoja lokalizacja jest wymieniona jako Wielka Brytania, pomyślałem, że dodam również, że jest to zgodne z prawem zgodnie z prawem autorskim i prawami pokrewnymi z 2003 roku.
bispymusic

-1

Chociaż to rozwiązanie jest bardzo ograniczone,

  1. Możesz wykonać kopię lustrzaną ekranu iPhone'a za pomocą QuickTime .
  2. Możesz kontrolować klawiaturę za pomocą 1Keyboard (płatny)

Witamy, aby zapytać inaczej! Nie udzielaj odpowiedzi tylko za pomocą linku. Szukamy odpowiedzi, które zawierają wyjaśnienie, dlaczego odpowiada na pytanie, a także dlaczego jest to najlepsza odpowiedź. Linki mogą się zmieniać w miarę upływu czasu, a wtedy stracimy kontekst pytań i odpowiedzi. Zobacz Jak odpowiedzieć, aby uzyskać informacje o tym, co stanowi dobrą odpowiedź. - Z recenzji -
fsb,

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.