Jak mogę kontrolować Apple TV z komputera Mac? [duplikować]


19

Mam dwa telewizory Apple trzeciej generacji i Macbook Pro z systemem 10.8. Cały czas używam zdalnej aplikacji na iPhonie i iPadzie, ale wydaje się głupie, że muszę po nie sięgać, gdy mój Macbook jest na moich kolanach.

Nie szukam zdalnego rozwiązania iTunes lub udostępniania w domu, chcę móc poruszać się po menu Apple TV na komputerze Mac i wykonywać takie czynności, jak uruchamianie Hulu + i Netflix.

Przeszukałem trochę i nie mogę znaleźć niczego, co mogłoby to zrobić. Czy to możliwe?

Odpowiedzi:


12

Udało mi się kontrolować Apple TV z komputera Mac za pomocą aplikacji 1Keyboard ( http://www.eyalw.com/1keyboard ), która zamienia Mac OS X w klawiaturę Bluetooth. Inną aplikacją, która to robi, jest Type2Phone, prawdopodobnie jest ich jeszcze więcej.


1
Dobra opinia na ten temat tutaj mcleodm3.com/2013/03/26/1keyboard-review
markhunte

Również tutaj: lifehacker.com/…
eyalw

1
To nawet nie przyszło mi do głowy! Świetny hack.
Prof. Falken popiera Monikę


3

Nie sądzę, aby można to zrobić, ponieważ aplikacje na iOS nie działają dobrze na urządzeniu z iOS.

W najnowszym modelu Apple TV i oprogramowaniu 5.2.1 do niego masz teraz trzy metody sterowania TV:

  • Pilot na podczerwień
  • Aplikacja zdalna na iOS
  • Klawiatura Bluetooth

Tak więc, o ile nie masz na komputerze Mac oprogramowania, które może sterować sprzętem, który będzie wysyłał sygnały podczerwieni do telewizora, możesz być związany powyższymi opcjami sterowania.


Jak myślisz, dlaczego to jabłko nie chce, żebym to zrobił? Mógłbym przyjąć odpowiedź „Nie, nie ma na to żadnej aplikacji”, ale „nie chcą, żebyś to zrobił” to śmiałe stwierdzenie. Wydaje mi się, że to przeoczenie, biorąc pod uwagę różne ścieżki zarządzania OS X i iOS do niedawna po odejściu Scotta Forstalla. Czy masz jakieś rzeczywiste fakty na poparcie twierdzenia, że ​​aktywnie nie chcą, aby ludzie mogli to zrobić?
MDMarra

Apple TV jest akcesorium; Apple ogólnie nie chce zapewniać użytkownikom możliwości sterowania akcesoriami z komputera. Robią to z urządzeń iOS. Jest to to samo, co, powiedzmy, niemożność kontrolowania iPoda - nawet w stacji dokującej - z komputera. Ponadto głównym interfejsem Apple TV jest telewizor, a nie komputer, więc dodanie dodatkowej warstwy abstrakcji - zapewniającej dostęp z komputera, na którym nie będziesz odtwarzać treści - nie ma sensu.
Kirk McElhearn,

1
Ludzie - w rzeczywistości jest to podstawa przyzwoitej odpowiedzi (i potencjalnie poprawnej). 1) opinia na temat tego, co „Apple” chce zrobić od Ciebie, nie jest pozyskiwana, więc to usunąłem. Powiedziałbym, że dodaj to jeszcze raz, jeśli można to wyjaśnić, lub po prostu starać się wyjaśnić ze źródeł lub starych. 2) Myślę, że zwięzłość sprawiła, że ​​wyglądało to bardziej negatywnie, niż @KirkMcElhearn prawdopodobnie zamierzał.
bmike

2

znajdź oprogramowanie, które pozwala używać komputera jako bezprzewodowej klawiatury / myszy. następnie podłącz to oprogramowanie do telewizora Apple zamiast urządzenia komputerowego. BAM, możesz kontrolować swój telewizor Apple za pomocą laptopa


Przepraszam, ale ta odpowiedź to śmieć.
MDMarra,

1
Właściwie to ma rację ... właśnie to robi 1Keyboard na Maca: eyalw.com/1keyboard
eyalw

Jak mówią, jest to dużo głosów negatywnych za poprawną odpowiedź. Niektórym się to nie podoba, gdy odpowiadasz inaczej ... wygląda na to, że ten użytkownik nie zadał sobie trudu, by wrócić po wspaniałym przyjęciu, jakie otrzymał dla tej poprawnej odpowiedzi. Pierwsza i jedyna odpowiedź.
Prof. Falken popiera Monikę

Poważnie, to jest ta sama odpowiedź (choć nie tak wysokiej jakości) jak zaakceptowana!
gerwitz

To jest pierwsza poprawna odpowiedź. DLACZEGO OH DLACZEGO ma tylko jeden punkt !?
iconoclast

1

Mogę doradzić, aby wypróbować aplikację CiderTV z Mac AppStore. Jest to pilot do sterowania Apple TV 2. i 3. generacji z komputera Mac.

Aplikacja działa jak klawiatura Bluetooth i zapewnia prostą nawigację między menu Apple TV. Całkiem łatwo sparować

Dzięki CiderTV dla komputerów Mac możesz w ogóle zarządzać bez natywnego pilota (szczegółowa instrukcja szybkiej obsługi znajduje się na stronie internetowej iw FAQ). Poza tym wersja OS X umożliwia sparowanie innych pilotów (np. CiderTV na iOS lub Androida) z Apple TV. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź AppStore lub odwiedź stronę internetową cidertv.com

Musisz spróbować!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.