Zdalne sterowanie Apple TV z MacBooka


14

Potrzebuję programu do zdalnego sterowania moim (nowym) Apple TV z mojego MacBooka.

Wiem, że mogę sterować nim z iPhone'a za pomocą pilota. Czy istnieje podobne oprogramowanie dla systemu Mac OSX?

Chcę móc oglądać filmy z YouTube na Apple TV i wyszukiwać w YouTube za pomocą klawiatury MacBook.

Odpowiedzi:


5

Możesz używać komputera Mac jako klawiatury Bluetooth do Apple TV. Czyli pisz na klawiaturze komputera Mac, aby tekst pojawiał się na Apple TV.

Do tego potrzebujesz Type2Phone ( http://www.houdah.com/type2Phone/ ) z Mac App Store.

Pełne ujawnienie: Jestem deweloperem Type2Phone.


To najlepsza opcja, jaką znalazłem, ale ma problemy z wieloma językami oraz wieloma innymi ograniczeniami i błędami. Byłem tak zirytowany Type2Phone, że chętnie zapłaciłem za 1Keyboard, ale odkryłem, że ma jeszcze więcej problemów, więc wróciłem do Type2Phone. 1Keyboard ma elegancką stronę internetową, ale jego funkcjonalność jest bardziej ograniczona
iconoclast

3

Możesz wypróbować AirFlick , który będzie odtwarzać / przesyłać strumieniowo pliki z komputera Mac na urządzenie Apple TV za pomocą Airplay. Obsługuje określenie adresu URL do przesyłania strumieniowego treści, ale nie jestem pewien, czy działa z adresami URL YouTube. Warto spróbować, ponieważ aplikacja jest bezpłatna.

[Edytuj] Właśnie potwierdziłem, że działa z adresami URL YouTube, ale najpierw pobiera zawartość wideo (wersja h.264), a następnie przesyła ją strumieniowo do TV2. Dzięki temu jest mniej przydatny niż przeglądanie YouTube na samym telewizorze.


2

Coraz więcej opcji rozwiązuje ten problem! Właśnie uruchamiamy w tym celu dwie nowe aplikacje:

Możesz wypróbować nasz CiderTV dla OS X (pobierz za darmo w Mac AppStore lub na oficjalnej stronie cidertv.com/osx)

Ta prosta aplikacja umożliwia nawigację między menu Apple TV bezpośrednio z komputera Mac. W przypadku utraty natywnego pilota do AppleTV, ta aplikacja może pomóc w parowaniu bez niego (patrz FAQ na stronie)

Jeszcze jedna analiza - Klawiatura Ezzi ( https://itunes.apple.com/us/app/ezzi-keyboard/id1069314102?mt=12 ). Możesz go używać jako pilota do Apple TV (2. lub 3. generacji). I poruszaj się po menu Apple TV, przewijaj ulubione filmy i przewijaj je do przodu, przeglądaj swoją kolekcję iTunes, pisz teksty, hasła i loginy na Apple TV z komputera Mac

Wszelkie opinie są mile widziane. Cieszyć się!


1

2 lata później szukam tego samego .. i rozwiązania: http://www.eyalw.com/1keyboard

Cieszyć się!


3
Odpowiedzi na Ask Different muszą być czymś więcej niż tylko linkiem. Można podać link, ale proszę streść go lub fragmentuj w odpowiedzi. Chodzi o to, aby odpowiedź była samodzielna.
nohillside

0

Mocha Keyboard Lite załatwia sprawę. Jest bezpłatny, ale nie obsługuje backspace. Jeśli tego chcesz, musisz zapłacić. Możesz użyć zdalnego cofania Apple TV.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.