Czy istnieje sposób przypisania skrótu klawiaturowego Outlook 2011, aby przenieść wiadomość e-mail do określonego folderu?


13

W Microsoft Outlook 2011 chciałbym móc szybko podświetlić wiadomość e-mail i przenieść ją do folderu (np. „Przetwarzane”) za pomocą prostego skrótu klawiaturowego.

Odpowiedzi:


7

Domyślnie nie ma skrótu do przeniesienia wiadomości e-mail do określonego folderu. Możesz użyć, SHIFT+⌘+Maby wybrać folder.

Możesz jednak utworzyć Applescript, a następnie zmapować go na skrót za pomocą Preferencji systemowych> Klawiatura. Oto przykładowy skrypt, który przeniesie wiadomości e-mail do folderu o nazwie Przetwarzane ( tutaj jest oryginalne źródło, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej).

Możesz zapisać plik w dowolnym miejscu, ale domyślne skrypty programu Outlook są zapisywane w:

 ~/Documents/Microsoft User Data/Outlook Script Menu Items/

Uwaga: od wersji Office 11 SP2 ta lokalizacja została zmieniona na:

 ~/Library/Application\ Support/Microsoft/Office/Outlook\ Script\ Menu\ Items/

Aby utworzyć skrót, otwórz panel Skróty klawiaturowe, aw obszarze Skróty aplikacji naciśnij +. Daje ci listę aplikacji do wyboru (Outlook 2011), a następnie w tytule menu upewnij się, że wybierasz nazwę skryptu, która pojawia się w menu.


Niesamowite! Właśnie tego potrzebowałem ...
mikehapner

6

Jest to dość łatwe w wersji, której używam (14.4.6). Po prostu wybierz wiadomość i naciśnij przycisk Przenieś. Przenieś wiadomość do dowolnego folderu. Spowoduje to utworzenie pozycji menu umożliwiającej przejście do tego folderu w menu rozwijanym.

Otwórz Preferencje klawiatury i wybierz Skróty aplikacji. Dodaj nowy skrót do Microsoft Outlook. Nadaj mu tytuł „Nazwa folderu archiwum (nazwa konta)”, a następnie wybierz skrót.

Teraz wróć do programu Outlook i kliknij przycisk Przenieś, zobaczysz, że skrót został teraz dołączony do nowego elementu menu, który został wcześniej utworzony.


2

Jest prostszy sposób, po prostu dodając skrót klawiaturowy do aplikacji, opisany tutaj .

Jestem dużym użytkownikiem Gmaila i chciałem zmapować skrót klawiaturowy, aby przenieść wiadomość do folderu „Archiwum”, który utworzyłem w Outlooku na Macu, podobnie jak GMail ma skrót klawiaturowy do archiwum. Ten artykuł zadziałał dla mnie.


0

Zgodnie z odpowiedzią akpd, ale katalog (od Mac Office 2011) elementów skryptu programu Outlook to:

~/Library/Application Support/Microsoft/Office/Outlook Script Menu Items

(Nie mam wystarczającej liczby przedstawicieli, aby to skomentować)

Applescript należy zapisać jako pakiet skryptów („.scptd”), a skrót można szybko dodać, dodając ciągi skrótów do nazwy pliku, np. „\ Cm” na „Przenieś do przetworzonego \ cm.scptd” aktywuje się za pomocą Control-M . Przykłady tej techniki znajdują się w przykładach przepływu pracy Automatora „Przykładowe przepływy pracy automatora” dostarczonych przez Microsoft.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.