Jak mogę ponownie uruchomić iPhone'a 4S z uszkodzonym przyciskiem blokady i zamrożoną trampoliną?


10

Moja trampolina się zawiesiła, a przycisk blokady jest zepsuty (dwa miesiące poza gwarancją i nie jest to klasyfikowane jako awaria sprzętu).

Jak zrestartować telefon, ponieważ nie mam dostępu do żadnych aplikacji ani ustawień?

Oczekiwanie na wyczerpanie się baterii zajmie kilka dni, więc nie jest to opcja. Czy istnieje sposób, aby iTunes wymusił ponowne uruchomienie komputera, czy jest program, który mogę pobrać, aby wymusić ponowne uruchomienie komputera?


1
Zrobić kopię zapasową za pomocą iTunes, a następnie przywrócić ustawienia fabryczne?
Jason

3
Najbardziej oczywistą odpowiedzią jest rozładowanie baterii telefonu, co zmusi urządzenie do wyłączenia.

Odpowiedzi:


12

Przejdź do ustawień ogólnych, a następnie dostępności. Włącz pogrubiony tekst, a następnie uruchomi ponownie iPhone'a i naprawi awarię trampoliny. Miałem ten sam problem i miałem szczęście i znalazłem to!


2
To jest niesamowite! Wymuszona przez oprogramowanie opcja ponownego uruchomienia w systemie iOS. Dziękujemy za udokumentowanie tego. Niezależnie od tego, czy to zawieszenie „trampoliny” oznacza, że ​​nie można uruchomić aplikacji ustawień (lub zmusić Siri do otwarcia aplikacji dla ciebie), wciąż czyni tę wyjątkową rzecz, ponieważ iOS nie ma opcji ponownego uruchomienia nigdzie indziej, o której wiem.
bmike

4
Ale jeśli trampolina jest zamrożona, jak przejść do aplikacji Ustawienia?
Timothy Mueller-Harder

11

Jeśli masz szczęście, włączyłeś szybkie przełączanie na dotyk wspomagający. Spróbuj trzykrotnie kliknąć przycisk Początek. Jeśli pojawi się opcja o nazwie Touch Assistive Touch , kliknij ją, a znajdziesz miejsce, w którym możesz spać lub wyłączyć, przytrzymując przycisk blokady ekranu.

Jeśli nie, tak naprawdę nie ma innej opcji. Możesz wypróbować następujące wskazówki, które otrzymałem w Apple Support Disscussion:

Możesz ścisnąć (ścisnąć) przednią szybę górnego rogu przycisku zasilania do tylnej obudowy, naciskając jednocześnie przycisk zasilania, a przycisk zasilania zwykle będzie działał.

Jeśli masz iPhone'a z jailbreakiem i przypadkowo włączyłeś SSH, możesz połączyć się z nim i uruchomić go ponownie, postępując zgodnie z tym przewodnikiem .

Oprócz tego możesz uruchomić grę lub inną aplikację intensywnie wykorzystującą procesor, taką jak mapowanie, aby przyspieszyć rozładowanie baterii i doprowadzić do wyłączenia się urządzenia.


6

Włącz AssistiveTouch: dotknij Ustawienia, Ogólne, Dostępność, AssistiveTouch (u dołu) i dotknij AssistiveTouch, aby WŁĄCZYĆ.

Zauważysz teraz mały ciemny kwadrat z okręgiem pośrodku (możesz go przenieść w dowolnym miejscu). Stuknij ciemny okrąg, aby otworzyć menu AssistiveTouch, a następnie stuknij Urządzenie i stuknij i przytrzymaj ikonę blokady ekranu. Spowoduje to wyświetlenie suwaka wyłączania iPhone'a - nie potrzebujesz już przycisku zasilania!

Widziałem to, gdy próbowałem wymyślić, jak wyłączyć telefon i działa!


2

Jeśli naciśniesz przycisk blokady (nawet jeśli nie działa) na twardą powierzchnię (użyłem licznika) i przytrzymasz przycisk Home, telefon zresetuje się.


2
  1. Pobierz i zainstaluj Reiboot .
  2. Podłącz swój iPhone do komputera Mac.
  3. Uruchom Reiboot na komputerze Mac.
  4. Wykryje twój iPhone. Naciśnij przycisk Wejdź w tryb odzyskiwania i poczekaj, aż zadziała.
  5. Naciśnij Wyjdź z trybu odzyskiwania , aby wyjść z trybu odzyskiwania i ponownie uruchomić iPhone'a. Telefon uruchomi się ponownie po ponownym uruchomieniu.

0

Najlepszym sposobem na zjedzenie baterii jest naciśnięcie przycisku Home, dopóki nie zostanie włączona opcja głosowa, i włączenie muzyki do momentu opróżnienia baterii.

Gdy iPhone zostanie podłączony po wyczerpaniu się baterii, włączy się automatycznie.


0

Poczekaj, aż akumulator się wyczerpie, a następnie podłącz zasilacz, aby go włączyć. W przeciwnym razie przywróć ustawienia fabryczne z iTunes, jeśli wcześniej miałeś już kopię zapasową.


0

Przez jakiś czas włożyłem go do zamrażarki. Sprawia, że ​​bateria w mojej kości jest dość szybka.


-1

Przeczytałem, że jeśli pozwolisz, aby bateria umarła, będzie musiała się wyłączyć, a jeśli podłączysz ją i pozwolisz jej naładować, nie zostanie zamrożona


-2

Odkręć 2 śruby obok portu ładowania i zsuń z tyłu. Ostrożnie podważ zacisk baterii, a telefon się wyłączy. Podłącz go ponownie, a telefon włączy się ponownie. UWAGA: możesz uszkodzić telefon, jeśli nie zostanie to wykonane poprawnie. Bądź ostrożny!


-3

Mój telefon ma ten sam problem. Spojrzałem na to i po prostu powiedziałem, żeby umarło. Więc pozwól temu umrzeć.


-4

Możesz otworzyć iPhone'a, wyjąć baterię i po prostu podłączyć go ponownie, a następnie podłączyć kabel ładowarki USB i voila, gotowe!

Instrukcje usuwania baterii i ponownego podłączenia można znaleźć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=KYvjuWg06l4


4
To jest skrajny środek; za pomocą młotka do muchy. Wyjmowanie baterii nie jest trywialne, a wykonywanie jakichkolwiek regulacji sprzętowych jest lepsze (czytaj: bezpieczniejsze) przy wyłączonym zasilaniu. A w przypadku baterii prawdopodobnie lepiej po prostu całkowicie ją wyczerpać, co zmusi telefon do wyłączenia.

-5

lub wcisnąć jednocześnie przycisk Home i przycisk zasilania / blokady, aż do ponownego załadowania. to proste chłopaki!


7
Naciśnięcie zepsutego przycisku blokady nie zadziała, prawda?
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.