Jaki jest darmowy / lekki sposób wysłania wiadomości e-mail w celu wymuszenia powiadomienia iPhone'a?


2

W mojej pracy otrzymujemy konkretne e-maile, na które należy natychmiast odpowiedzieć.

Obecnie filtruję i przekazuję te e-maile na mój adres bramy SMS podany przez AT&T (1234567890@txt.att.net). Problem polega na tym, że skutkują one 16 wiadomościami tekstowymi, ponieważ są 4 wiadomości e-mail, a każda z nich daje 4 wiadomości tekstowe.

Czy ktoś może polecić usługę lub aplikację, która udostępnia adres e-mail, który spowoduje wyświetlenie wyskakującego iPhone'a?


Co powiesz na wyświetlenie „wyskakującego” powiadomienia o e-mailu otrzymanym jako zwykły e-mail na iPhonie?
cregox

Chcę tylko wyskakującego okienka na konkretny adres „Od”, który jest problemem.
Chirag Patel

Odpowiedzi:


1

Nie wiem, czy znajdziesz darmowy, ponieważ utrzymanie serwera kosztuje serwer, na którym musisz używać oprogramowania skonfigurowanego do komunikacji z usługą Apple Push Notification Service („APNS”).

Używamy Prowl (link prowadzi do strony głównej, tutaj jest link do App Store iTunes) w pracy, aby wysyłać powiadomienia monitorowania (NAGIOS) na nasze telefony. Jest to aplikacja za 3 USD, ale jest także nieskończenie elastyczna.

Daje ci adres e-mail, którego możesz użyć do strzelania powiadomień, ale oferuje także interfejs API, za pomocą którego możesz robić wiele specjalnych rzeczy.

Więcej szczegółów na żądanie po sprawdzeniu strony Zac. (Zac jest programistą / opiekunem / operatorem aplikacji Prowl i powiązanego z nią zaplecza serwera).


Dzięki VxJasonxV. Prowl umożliwia utworzenie adresu e-mail z klucza API. To było bardzo łatwe do skonfigurowania. Teraz przesyłam moją wiadomość e-mail z Google Voice na adres e-mail klucza API (40285a2b74f2c02fe250593e97ea8722c58056d3@api.prowlapp.com). Problem polega na tym, że Google Voice nie podaje adresu e-mail, na który można wysłać wiadomość tekstową. Inni dostawcy podają adres e-mail, taki jak 12345678990@vtext.com (Verizon Wireless), abyś mógł wysłać do kogoś wiadomość e-mail.
Chirag Patel,

To prawda i jest to ostatnia funkcja. Cieszę się, że to działa. PS Możesz skasować swój komentarz, ponieważ ogólnie nie powinieneś rozdawać klucza API.
Jason Salaz,

1

Nie jestem pewien co do wyskakujących okienek, ale twój iPhone może przepychać e-maile przez Gmaila. Czy to pomogłoby?

Ponadto cokolwiek przekazane do SMS-a może przyciąć wiadomość e-mail, aby każdy otrzymał tylko 1 SMS do dostarczenia.


0

Moim pierwotnym zamiarem było włączenie obsługi wypychania dla mojego serwera pocztowego, a następująca rekomendacja działa całkiem dobrze w przypadku dziesiątek maili na godzinę z zwykle świetnymi, rzadko niezbyt wesołymi czasami odpowiedzi.

Istnieje kilka opcji w App Store. Pierwszy, który uznałem za znośny to Boxcar . Jest to aplikacja połączona z usługą, która zapewnia dostęp do usługi Apple Push Notification Service w postaci unikalnego adresu e-mail, na który można przekazywać pocztę.

Ma wiele powiadomień, ale najlepszym pomysłem jest ustawienie go w taki sposób, aby wyświetlał jedynie odznaki z informacjami pocztowymi i odtwarzał dźwięk.

Minusem jest to, że musisz przesyłać pocztą przez stronę trzecią, ale masz możliwość filtrowania przesyłanych wiadomości na własnym serwerze pocztowym, co już robisz.

Uważam, że płonie błyskawicznie przez większość czasu (95%) z czasami reakcji mierzonymi w sub-4 sekundach, ale są przypadki (5%), w których opóźnienie dostawy bardzo drga. Widziałem komunikaty wyświetlane na komputerze stacjonarnym 15 minut przed nadejściem wypychania.

Mimo to jest łatwy do skonfigurowania i faktycznie jest wygodny.Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.