Czy znasz prostą aplikację wzmacniacza dźwięku dla komputerów Mac?


38

Niektóre filmy na stronach internetowych mają tak niski poziom głośności, że nawet przy wszystkich ustawieniach dźwięku na maksymalnym poziomie trudno jest słuchać.

Szukam aplikacji, która pozwoliłaby mi zwiększyć głośność komputera Mac. Coś podobnego do kontroli głośności VLC.

Już spojrzałem na Audio Hijack, ale ma on o wiele za dużo funkcji do tego, czego szukam. Wszystko za darmo byłoby plusem. :)


2
50 punktów „plus”, aby wzmocnić „bezpłatną” część pytania!
cregox

Zetknąłem się też z filmami o zbyt niskim dźwięku. W tych momentach mam dziwne uczucie bycia blisko potężnego, ale bezsilnego.
Nicolas Barbulesco


2
@XAleXOwnZX - Twoje wyszukiwanie daje mi „około 1 280 000 wyników”. Doskonale rozumiem, że David nie analizuje wszystkich, ale raczej prosi o poradę specjalisty w witrynie, która jest do tego stworzona.
Nicolas Barbulesco

Niestety po mojej nagrody nie było nic nowego! :(
cregox

Odpowiedzi:


14

Bum

Działa całkiem dobrze. Miałem podobne problemy na komputerze Mac, nie lubiłem być przyklejony do słuchawek na zawsze, więc dostałem to dopiero wczoraj. I bardzo mi się podobało. To nie jest darmowe, ale za 5 USD działa jak koń.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Nie jest nadęty funkcjami, cena wydaje się całkiem OK i działa idealnie. Dzięki za wskazanie tego! Zmieniłem przyjętą odpowiedź na to. (Pozwólcie, że dodam link dla łatwiejszego dostępu : globaldelight.com/boom )
David Santos

Włożę również w to, że Audio Hijack Pro jest tak bardzo zdolny, ale Boom jest czysty, elegancki i robi dokładnie to, co chcę, aby zwiększyć czat i dźwięk, który nie jest związany bezpośrednio z klawiszami głośności klawiatury / głośnością systemu.
bmike

1
Używam Booma. Proste, czyste, nie ma błędów. Pracuje dla mnie.

1
Spowoduje to uszkodzenie dźwięku systemu po awarii systemu, dopóki aplikacja nie zostanie ponownie uruchomiona. Więc jeśli system się zawiesił i nie słychać dźwięku, spróbuj go uruchomić.
Daniel Beck

Prawdopodobnie nie to, czego szukasz, jeśli jesteś w Hackintosh. Boom poprawił mój dźwięk w porządku, ale kosztem wypaczenia go do diabła. Jeśli tak się stanie, rozważ użycie dźwięku na panelu przednim, który zwykle jest głośniejszy.
Lucio Paiva

21

Możesz zwiększyć głośność filmów odtwarzanych w Chrome, korzystając z bezpłatnych rozszerzeń. Zauważyłem, że wtyczka chrome Ears działa całkiem dobrze. Kroki:

 1. zainstaluj wtyczkę
 2. kliknij ikonę rozszerzenia Uszy w chromie
 3. przeciągnij linię bazową od 0 do +5
 4. kliknij EQ tej zakładki

Rozwiązałeś dla mnie duży problem ... i zaoszczędziłeś pieniądze na zakupie głośników.
Hos Mercury


8

Możesz przejść z niestandardowym korektorem, a następnie wzmocnić dźwięk

Instrukcje

Wymagania
 • Soundflower - bezpłatne pobieranie z Google Code ( najnowsza wersja tutaj )

 • AU Lab - bezpłatne pobieranie od Apple Developers (wymaga darmowego Apple Dev ID)

 • Pobierz i zainstaluj zarówno Soundflower, jak i AU Lab. Następnie będziesz musiał ponownie uruchomić komputer Mac, aby mieć pełny dostęp do komponentów audio. Po ponownym uruchomieniu postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Skonfiguruj Universal Audio Equalizer dla Mac OS X.

 1. Ustaw głośność systemu na maksymalny poziom, zrób to albo poprzez pasek menu, albo kilkakrotnie naciskając klawisz zwiększania głośności

 2. Otwórz Preferencje systemowe z menu  Apple i wybierz panel „Dźwięk”, a następnie zakładkę „Wyjście”. Wybierz „Soundflower (2ch) z listy Output

 3. Teraz uruchom AU Lab, znajdujący się w / Applications / Utilities /

 4. Z menu rozwijanego „Audio Input Device” wybierz „Soundflower (2ch)”, a następnie z menu „Audio Output Device” wybierz „Stereo In / Stereo Out”

 5. Kliknij przycisk „Utwórz dokument” u dołu ekranu. Na następnym ekranie poszukaj kolumny „Wyjście 1” i kliknij menu „Efekty”, wybierając „AUGraphicEQ”

 6. To twój nowy systemowy korektor, ustaw go tak, jak uważasz. Zmiany tutaj wpłyną na wszystkie wyjścia audio na komputerze Mac

 7. Gdy jesteś zadowolony z ustawień EQ, naciśnij Command + S, aby zapisać plik ustawień EQ i umieścić go w łatwym miejscu, takim jak folder Dokumenty. Teraz otwórz preferencje AU Lab z menu AU Lab, kliknij kartę „Dokument” i kliknij radiobox obok „Otwórz konkretny dokument”, wybierając plik .trak EQ zapisany w poprzednim kroku

 8. Opcjonalny ostatni krok: jeśli chcesz, aby ustawienia EQ były ładowane przy każdym rozruchu Mac OS X, kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę AU Lab, przejdź do Opcje i wybierz „Otwórz przy logowaniu”

Uwaga: Ważne jest, aby pamiętać, że AU Lab musi działać, aby korektor działał, utrzymanie go zużywa niewielką ilość zasobów procesora, ale jest znacznie mniej pracochłonne niż niektóre alternatywy innych producentów dostępne na rynku .

Należne środki: http://osxdaily.com/2012/05/18/equalizer-for-all-audio-mac-os-x/

Twoje zdrowie Wyrównywacz


6

Aplikacja, której szukasz, nazywa się Słuchaj . Jest to jednak dość drogie. Od miesięcy szukałem programu, który mógłby zrobić coś podobnego, ale na drugim końcu spektrum (moja głośność do adaptera audio USB jest zdecydowanie za wysoka, nawet przy całkowitej głośności). O ile wiem, nie ma bezpłatnego programu, który mógłby to zrobić. Możesz także spróbować zadzwonić za pomocą wbudowanego narzędzia Apple o nazwie „Audio MIDI Setup” (w aplikacjach / narzędziach) i utworzyć urządzenie agregujące, a następnie zadzwonić z przedwzmacniaczem na tym urządzeniu, ale jak dotąd nie odniosłem żadnego sukcesu z tym.


1
Dzięki za Twoją sugestię! Słuch, podobnie jak Audio Hijack, ma wiele funkcji. Moim jedynym celem jest słuchanie filmów na niektórych stronach z wiadomościami. Jego cena wydaje się adekwatna do ilości rzeczy, które możesz zrobić z oprogramowaniem, ale jest naprawdę droga dla moich konkretnych celów. Dlatego nie akceptuję odpowiedzi.
David Santos,

Może cena spadła, ale teraz wynosi 20 USD i tak naprawdę nie uważam tego za tak drogie dla oprogramowania.
Patrick,

4

Właśnie odkryłem eqMac2 , oprogramowanie typu open source program korektora .

Nie ma zdolności przekraczania 100%, ale można uzyskać dość podobny efekt, zwiększając głośność kilku pasm. Bardzo prosty w użyciu i instalacji.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


3

Jeśli lubisz używać iTunes do słuchania / oglądania plików multimedialnych ... Jakiś czas temu znalazłem nowy łatwy sposób na zwiększenie głośności dźwięku. W bibliotece iTunes wybierz multimedia o niskiej głośności i naciśnij cmd+ i. Przejdź do Opcje i dokonaj regulacji głośności

Jak wzmocnić dźwięk za pomocą iTunes


3

Właśnie znalazłem bezpłatną aplikację Bongiovi DPS. Jest darmowy i prosty i ma kilka świetnych ulepszeń audio.

http://bongiovidps.com/


Powinna być zaakceptowana odpowiedź. Działa jak marzenie. Dzięki!
vrybas

0

Czy nie możesz po prostu pobrać filmów i odtworzyć je w VLC lub coś podobnego? Nie znam niczego, co poprawiłoby dźwięk w całym systemie, ale ponieważ wydaje się, że nie przyciągnąłeś żadnych odpowiedzi, próbuję wymyślić alternatywy.

Quicktime może odtwarzać pliki FLV, a jeśli używasz QT7 Pro, pozwala to zwiększyć dźwięk za pomocą panelu Właściwości ścieżki. Czy byłaby to opcja w przypadku filmów FLV?


Odtwarzanie za pomocą VLC nie działa w przypadku filmów internetowych, animacji flash,…
Studer

Dzięki za sugestię, kotlety. Real Player może pobierać filmy .flv. Grają w nie zarówno RP, jak i QT, chociaż mogłem dostosować dźwięk tylko w RP. Niezbyt wygodne, ale rzeczywiście alternatywa.
David Santos

Możesz dostosować dźwięk w QT Player do używania Cmd-J do otwierania właściwości (uważam, że jest to tylko QT7 Pro, który jest darmowy w Snow Leopard). Ponownie, jak powiedziałeś, nie jest to jednak bardzo wygodne.
pauldunlop,

Po pewnym czasie akceptuję twoją odpowiedź. Dopóki nie będzie dostępnego prostego oprogramowania do zwiększania wydajności dźwięku na komputerze Mac, twoja sugestia, mimo niezbyt wygodnej, jest realną alternatywą dla drogiego oprogramowania. Dzięki! :)
David Santos,-2

Słuch jest dobrą opcją i ma kilka różnych parametrów do zmiany i dostosowania. Możesz dodawać efekty specjalne i dostosowywać intensywność za pomocą suwaków, aby dopasować do własnych preferencji. Istnieją również predefiniowane zestawy dla określonych gatunków muzycznych i niezależnie od tego, czy słuchasz ich przez słuchawki, czy bezpośrednio z głośników komputera. Zapewnia dużą elastyczność w zakresie zmiany i dostosowania dźwięku do własnych upodobań.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.