Jak mogę zsynchronizować moje wiadomości e-mail między iPhonem, iPadem i komputerem?


1

Mam skonfigurowane iCloud na wszystkich trzech urządzeniach, ale wiadomości e-mail usunięte na jednym urządzeniu nie są usuwane na pozostałych dwóch urządzeniach. Jak to naprawić?


Czy używasz adresu e-mail iCloud? Jeśli nie, kto jest Twoim dostawcą poczty e-mail?
Chris Herbert

Odpowiedzi:


1

Nie widziałem awarii iCloud inaczej niż w przypadku awarii serwera obsługującego moją pocztę . Możesz to sprawdzić, wyłączając pocztę na wszystkich urządzeniach, a następnie włączając ją ponownie, aby wszystko, co jest obecne na serwerze pocztowym iCloud, zsynchronizowało się kolejno z każdym urządzeniem. Możesz również wyłączyć każde urządzenie, gdy poczta iCloud jest wyłączona, aby upewnić się, że wszystkie skrypty czyszczenia uruchamiają się podczas rozruchu, aby wyczyścić pamięć podręczną, ale do tej pory nie widziałem, aby było to potrzebne.

W najgorszym przypadku musisz otworzyć bilet z obsługą iCloud, jeśli rzeczy, które możesz kontrolować (takie jak włączanie / wyłączanie / ponowne uruchamianie i, jeśli to konieczne, przywracanie urządzeń), nie rozwiąże problemu z synchronizacją.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.