Podróżując z laptopem bez iPhoto, jak zdobyć starszą wersję, np. 8.1.2?


0

Podróżowanie z komputerem Macbook z systemem 10.6 (ostatnia aktualizacja z wersji 10.5.8). To był prezent i nie ma iPhoto. Mój aparat Sony jest zablokowany obrazami, które zwykle rozładowywałem na dużym komputerze iMac w domu (który ma iPhoto). Czy bez uaktualnienia do najnowszego systemu operacyjnego (co wydaje się problematyczne) jest miejsce, w którym mogę kupić (kupić, błagać, pożyczyć) starszą wersję iPhoto, np. 8.1.2? Sama strona Apple ma bardzo niezadowolone raporty od użytkowników nowego iPhoto. Uaktualnienie całego laptopa do najnowszego systemu operacyjnego, aby móc pobrać niektóre obrazy, wydaje się nadmierne. A może ja tu piszę?

Odpowiedzi:


1

Mówisz, że kamera jest zablokowana, czy po prostu musisz się poruszyć, aby zrobić miejsce w aparacie?

Najbardziej logiczną odpowiedzią jest zakup nowej karty do aparatu ... lub podłączenie aparatu, skorzystaj z funkcji USB, aby przenieść zdjęcia. Nadal będziesz je mieć, gdy wrócisz do domu i będziesz mógł z nich korzystać na dużym komputerze iMac w domu.

Jeśli jednak chcesz wersję, pobierz 8.1.2. http://support.apple.com/kb/DL970


Ten link prowadzi do narzędzia do aktualizacji 13. MB, bez większego zastosowania bez faktycznej aplikacji ...
terrydev

0

Nie potrzebujesz iPhoto, aby uzyskać zdjęcia z aparatu. Możesz to zrobić za pomocą Image Capture (w folderze aplikacji) i po prostu przechowywać je w folderach, aż wrócisz do domu. Nie można pobrać iPhoto v8 - przynajmniej nie legalnie - a jedynym sposobem na jego zainstalowanie jest zakup dysku iLife 09.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.