Jak nie synchronizować aplikacji z iTunes 11


10

Ponieważ iCloud oferuje mi teraz sposób pobierania aplikacji bezpośrednio z chmury, a ja chcę tylko aktualizować aplikacje, z których korzystam na moim urządzeniu z iOS, a nie wszystko, co mam, chciałem zachować wszystkie moje aplikacje tylko na moim iPhonie.

Śledziłem więc tę stronę , ale najwyraźniej na iTunes 11 nie mogę cofnąć synchronizacji moich aplikacji. Jeśli chcę zsynchronizować się z iTunes, muszę zsynchronizować moje aplikacje (przynajmniej te, które mam na urządzeniu).

Jednak strony pomocy iTunes pokazują pole wyboru przed aplikacjami, w menu Aplikacje w sekcji mojego urządzenia w iTunes. Czy to błąd? Lub to tylko ustawienia, które mogę włączyć. Nie chcę przechowywać żadnych aplikacji na komputerze Mac, ale nie chcę też, aby moje urządzenie przestało się z nim synchronizować.

Aktualizacja: Mam otwarty raport o błędach od 19 lutego 2013 r., Który dostarczył kilka aktualizacji od dewelopera Apple z prośbą o informacje ( które dostarczyłem ), ale nadal nie ma żadnych komentarzy i poprawek. Niestety nie ma linku do niego, ponieważ raporty o błędach od Apple są prywatne, ale szczegóły są powyżej:

Bug ID #: 13051820
Bug Title: Not being able to sync with iTunes without loading apps from iOS

Tak, to prawdziwy ból…
F'x

To absolutnie niewiarygodne, że Apple usunął ten przełącznik. iTunes właśnie zapytał mnie, czy chcę przenieść wszystkie moje aplikacje do iTunes (iTunes nie miał na jednej z moich aplikacji). Gdybym nie przesłał, iTunes usunąłby wszystkie aplikacje z mojego iPhone'a.
Martin

Wszystko, co mogłem zrobić, to ręcznie usunąć aplikacje, a następnie ponownie zsynchronizować. Teraz muszę tylko utrzymywać te aplikacje, które są na moim urządzeniu. Mimo to, niektóre GB, które są całkowicie niepotrzebne teraz, gdy mamy iCloud.
lucasarruda

Odpowiedzi:


1

Nie jestem pewien, czy tego właśnie chcesz, ale oto, co zrobiłem.

Synchronizuję aplikacje i pozwalam iTunes pobierać wszystko na komputer Mac.

Ponieważ jednak nie chcę, aby główny dysk twardy był zapełniony tymi aplikacjami, przeniosłem je na zewnętrzny dysk kopii zapasowej.

Aby to zrobić, przechodzę do sekcji „Aplikacje” mojego „Bibliothèque” (mam francuską wersję iTunes, ale można ją znaleźć w polu listy w lewym górnym rogu głównego okna iTunes).

Tam wybieram aplikację, klikam prawym przyciskiem myszy i wyświetlam w Finderze.

Tutaj jesteś w katalogu, w którym wszystkie aplikacje. Możesz przenieść je w inne miejsce lub po prostu usunąć. Po tym iTunes po prostu ostrzeże Cię, że nie może już znaleźć aplikacji, ale przynajmniej usunięte aplikacje nie będą już kopiowane na komputer Mac.

Oczywiście nadal będziesz musiał poczekać, aż synchronizacja skopiuje nowo zainstalowane aplikacje na komputer Mac, ale po usunięciu aplikacji na komputerze Mac nie będzie już synchronizowana.


dokładnie to zrobiłem, jeśli widać to powyżej. Prawdopodobnie z jakiegoś indeksu uważa, że ​​ma wszystkie te aplikacje, ale brakuje plików. Problem jednak utrzymuje się, ponieważ jest to pewien problem.
lucasarruda

1
Możesz opublikować raport o błędzie na stronie bugreport.apple.com, aby wskazać, że nie zgadzasz się z tym brakiem funkcji. Być może wskażą ci, dlaczego została wyłączona i jak to zrobić za pomocą innej funkcji.
lauhub,

Dzięki, zrobię to i opublikuję wynik (jeśli go dostanę!).
lucasarruda

0

Pole wyboru zostało wreszcie znalezione!

W Preferencjach iTunes, na karcie Sklep, w sekcji Automatyczne pobieranie znajdziesz pole wyboru Aplikacje. Zmień to na wyłączone, a następnie kliknij OK. Zachowaj ostrożność, ponieważ wydaje się, że potrzeba trochę czasu, aby naprawdę zapisać zaktualizowane preferencje. Sprawdź dwukrotnie, wybierając ponownie Preferencje.

Podłącz urządzenie z systemem iOS. Będzie kontynuować krok 7, jeśli anulowałeś go podczas ostatniej synchronizacji. Poczekaj cierpliwie, aż się skończy. Następnie podczas następnej synchronizacji po podłączeniu urządzenia z systemem iOS krok 7 nigdy się nie pojawi.

Po więcej informacji:

Jak zatrzymać synchronizowanie aplikacji z iTunes bez wymazywania ich z iPhone'a?

http://www.pcworld.com/article/2019315/how-to-go-back-to-itunes-10-part-2.html

To nie jest rozwiązanie, aby odzyskać pole wyboru, ale po prostu wrócić do iTunes 10 (lubię to lepiej niż iTunes 11).


Przez bardzo długi czas wszystkie pola wyboru Automatyczne pobieranie były wyłączone, a aplikacje wciąż są przenoszone z mojego iPhone'a na Maca.
zigg

Tak, niestety, to nie jest rozwiązanie problemu.
lucasarruda,

0

Wygląda na to, że nie ma sposobu, aby powstrzymać iTunes 11.4 przed ponownym zsynchronizowaniem aplikacji do iTunes z mojego iPhone'a. ALE ... Myślę, że przynajmniej znalazłem sposób, aby zapobiec kopiowaniu ich z powrotem do iTunes / mojego dysku twardego:

Zamknij iTunes. Dowiedz się, gdzie znajduje się folder „Aplikacja mobilna” na dysku twardym. Usuń go lub przynajmniej umieść w koszu.

Następnie otwórz Terminal i przejdź do folderu iTunes Media folder. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, wpisz „cd” (bez cudzysłowów) plus spację, a następnie przeciągnij folder nadrzędny folderu „Aplikacje mobilne” (zwykle folder iTunes Media) do okna Terminal. Powinien wkleić lokalizację.

Następnie utwórz dowiązanie symboliczne do dowolnej lokalizacji na dysku twardym, nie ważne gdzie. Przykład:

ln -s path/to/target/location Mobile\ Applications

Utwórz folder o nazwie „Aplikacja mobilna” w tej docelowej lokalizacji (choć nie jestem pewien, czy to konieczne).

Teraz masz Alias ​​(link sym) w folderze iTunes Media wskazujący inną lokalizację.

Ponieważ mój iTunes jakoś nie radzi sobie z linkami sym, spróbuje zsynchronizować aplikacje z mojego iPhone'a, ale nie skopiuje żadnego z nich.

To nie jest idealne, ponieważ nadal musisz poczekać, aż spróbuje zsynchronizować aplikacje. Ale przynajmniej nic nie skopiuje i jest szybsze.

Jedna uwaga: mój folder iTunes Media znajduje się na dysku zewnętrznym. Naprawdę nie mogę powiedzieć, czy iTunes zachowuje się tak samo, jeśli masz go w domyślnej lokalizacji w folderze muzycznym folderu domowego. Ale spróbuj.


Dla mnie po prostu usunięcie aplikacji z folderu spowodowało, że iTunes nie zsynchronizował ich ponownie. Może dlatego, że myślał (poprzez metadane), że oni tam jeszcze są.
lucasarruda
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.