Folder „Nazwa” pojawia się w górnej części każdego okna wyszukiwarki


2

Prowadzę Mountain Lion i od czasu do czasu zauważam w celowniku dziwną rzecz. Będę przeglądać foldery i zauważać, że u góry każdego folderu znajduje się folder o nazwie „Nazwa”. Nie mogę kliknąć tego folderu i naprawdę nie ma takiego folderu, który powinien istnieć.

Zwróciłem na to szczególną uwagę podczas korzystania z widoku kolumny (nie jestem pewien, jak inaczej nazwać go widokiem, w którym widać każdy folder w kolumnie podczas nawigacji po nim). To się zdarza tylko sporadycznie. Czy ktoś kiedykolwiek to widział lub miał pojęcie, dlaczego tak się dzieje?


Mój zawsze był ustawiony na „Brak” i nadal mam problem z folderem „Nazwa” pojawiającym się u góry każdego okna wyszukiwarki!

Odpowiedzi:


1

Widziałem to, nie mogę tego odtworzyć, ale jest to usterka w opcjach Rozmieść według Findera i można to naprawić, pozostawiając Rozmieść ustawioną na Brak.


Co ciekawe, prawdopodobnie miałem porządek sortowania według „Nazwa”. To przede wszystkim denerwujące, kiedy to się dzieje, a także jedna z tych chwil, która sprawia, że ​​zastanawiam się, czy coś więcej się nie udaje. Dobrze wiedzieć, że to tylko błąd, który można łatwo naprawić (lub który można po prostu zignorować).
Michael
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.