Jak udusić wydajność sieci w systemie OS X [duplikat]


1

Możliwe duplikaty:
jak symulować wolne połączenia internetowe na komputerze Mac

Do celów testowych chciałbym zdławić wydajność sieci na moim komputerze z systemem OS X 10.8.2. Obecnie mam zainstalowany Little Snitch, który mogę blokować dostęp do niektórych hostów za pomocą ... jednak chciałbym obniżyć wydajność sieci tak, jakbym korzystał ze staromodnego modemu 56k6.

Jak mogę to osiągnąć?


1
Świetne sformułowanie - wskażę na kanoniczne pytanie, jakie mamy na temat tego narzędzia, a to pomoże każdemu odpowiedzieć na odpowiedzi, jakie mamy na temat kondycjonera Network Link.
bmike

Dziękuję! Dobry pomysł.
Paul Peelen,

Odpowiedzi:


2

Chociaż można do tego użyć narzędzi wiersza polecenia, Apple ma narzędzie programistyczne, które pozwala robić to, o czym mówisz z panelu sterowania. Dostępne są ustawienia wstępne lub możesz ustawić własne limity wydajności. Narzędzie nazywa się „Network Link Conditioner” i jest dostępne na stronie pobierania dla programistów Apple z pakietem o nazwie „Sprzętowe narzędzia IO dla Xcode”.

Oto post na blogu omawiający narzędzie (ze zrzutami ekranu): http://mattgemmell.com/2011/07/07/25/network-link-conditioner-in-lion/


Właśnie się o tym dowiedziałem. Dzięki. Link to jednak developer.apple.com/downloads/…
Paul Peelen

+1 za link do artykułu - możesz dodać to do istniejących odpowiedzi w głównym wątku. To bardzo dobry artykuł.
bmike

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.