Powtarzające się przypomnienia na pulpicie nie będą zsynchronizowane z systemem iOS


1

Kiedy tworzę przypomnienie, które jest powtarzane, na przykład:

"take out the garbage" repeat every 2 weeks.

pojawia się na moim telefonie i na moim pulpicie.

Gdy go sprawdzę w telefonie, mój komputer nigdy nie otrzyma wiadomości, że został wyrejestrowany. Jeśli sprawdzę to na moim komputerze, mój telefon nigdy nie otrzyma wiadomości, że został wyrejestrowany.

Używam OS X Mountain Lion 10.8.2 i iOS 6.0.1 na iPhone 4S.

To nigdy nie zadziałało dla mnie i przeszedłem przez kilka wersji każdego systemu operacyjnego.

Jakieś sugestie?


1
Przypomnienia obsługują iCloud, ale tego nie wymagają. Czy sprawdziłeś na swoim iPhonie, że Przypomnienia używają iCloud? Przejdź do Ustawienia & gt; iCloud i upewnij się, że Przypomnienia są włączone.
bneely

na pewno sprawdziłem i jest włączony. Zakładałem, że tak było, ponieważ gdy utworzę przypomnienie na moim telefonie, będzie on wyświetlany na moim komputerze i odwrotnie.
teewuane

Odpowiedzi:


0

Naprawiłem to.

W systemie iOS przeszedłem do USTAWIENIA & gt; ICLOUD & gt; Wyłączono przypomnienia, a następnie włączono. Ostrzegł mnie, że usunie moje przypomnienia. Nic wielkiego, ponieważ nadal są przechowywane w iCloud.

W OSX poszedłem do Preferencji systemowych ... & gt; iCloud & gt; niesprawdzone kalendarze i amp; Przypomnienia (ponownie ostrzegł mnie, że usunie je z komputera, co jest w porządku, ponieważ są przechowywane na iCloud) Sprawdzone kalendarze i Przypomnienia (aby je włączyć ponownie).

Teraz działa zgodnie z oczekiwaniami. Dziwne...

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.