Zaimportuj i utwórz zdarzenie iPhoto z nazwy folderu


1

Chciałbym automatycznie zaimportować folder do iPhoto (np. Za pomocą Automatora). Nazwa zdarzenia powinna być nazwą folderu z obrazami.

Czy jest to możliwe w przypadku automatyzatora?


Witam i zapraszam do pytania innego! Aby zachęcić innych do pomocy, przed opublikowaniem tutaj postaraj się pokazać, co zrobiłeś, aby rozwiązać problem, o który pytasz samodzielnie - zobacz Jak zapytać, aby uzyskać wyobrażenie o tym, czego się spodziewać, i ogólnie - często zadawanych pytań .
kopischke

Odpowiedzi:


1

Ponadto jest to zachowanie domyślne, jeśli po prostu upuścisz folder na ikonę iPhoto. Nie ma potrzeby wykonywania akcji Automatora, chyba że robisz to dla wielu wielu folderów.


0

Tak to jest.

Zobacz poniższy przepływ pracy.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Może być konieczne uzyskanie dodatkowych działań automatyzatora. Możesz je zdobyć tutaj:

http://www.automatedworkflows.com


Które z działań należy kupić na stronie, do której prowadzi odnośnik? Czy potrafisz wymyślić alternatywne sposoby tych działań?
nohillside

Pierwsza akcja „Uzyskaj informacje o elementach Findera”. Niestety jest sprzedawany tylko w pakiecie. Jedyną inną sugestią jest użycie AppleScript. Ale po otrzymaniu całego pakietu akcji Findera byłem w stanie obsłużyć co najmniej 10 różnych przepływów pracy, które chciałem skonfigurować.
Philippe Dube
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.