Czy istnieje sposób na zmianę kolejności paska menu komputera Mac? [duplikować]


30

Możliwa duplikat:
Zmienić lokalizację ikony na pasku menu?

Tytuł jest w pewnym sensie oczywisty. Chciałem zgrupować niektóre ikony w bardziej logiczny i użyteczny układ. To pytanie zostało ostatnio zadane (afaik) podczas dni Leoparda. Być może istnieją nowe metody.

Obecnie mój pasek menu wygląda następująco:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

i chciałbym przenieść ikony po lewej stronie w prawo ...Pytanie, na które się powołujesz, nie jest specyficzne dla Snow Leopard (ani nie powinno tak być), więc nie ma powodu, byś go duplikował. Istnieją inne sposoby zwrócenia uwagi na starsze dostępne pytanie, takie jak edycja, komentowanie lub rozpoczęcie nagrody.
Gerry

zrozumiany. Dostałem świetną odpowiedź :)
David DelMonte

Odpowiedzi:


49

Jak wyjaśniono w zadanym pytaniu, przytrzymaj klawisz Command, naciśnij ikonę na pasku menu, przesuń go. Działa to przynajmniej w Mountain Lion do Yosemite. Ale nadal działa to tylko w przypadku ruchomych przedmiotów. Możesz przenieść symbol Wi-Fi, symbol Bluetooth itp. Ale nie możesz przenieść symbolu Twittera ani Dropbox.


1
Dzięki, to działa z kilkoma, jak mówisz. W pewnym sensie liczyłem na możliwość zamówienia obciążenia.
David DelMonte

3
Właśnie zorientowałem się, że istnieje komercyjne rozwiązanie umożliwiające dostosowanie paska menu: macbartender.com Obiecuje umożliwić zmianę kolejności i ma bezpłatny okres próbny.
guwac

13
Ale co jeśli ikona, którą najbardziej chcesz przenieść, to Dropbox?
radven

5
Och, ta funkcjonalność zepsuła się w przypadku niektórych aplikacji na El Capitan. Nadal możesz zmienić położenie większości ikon systemowych
espinchi,

2
Wygląda na to, że w Sierra możesz teraz przenosić wszystkie przedmioty.
hachre
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.