Czy istnieje sposób, aby przypomnienia o iPhone'ie były utrzymywane do czasu sprawdzenia?


9

Przypomnienia są dla mnie zupełnie bezużyteczne, ponieważ gdy przypomnisz sobie, że nie przypomina ci to nigdy, nawet jeśli jeszcze nie ukończyłeś zadania. Byłoby użyteczne, gdyby za każdym razem, gdy spojrzałem na mój telefon, wyświetlał przypomnienie, dopóki go nie ukończyłem.


Jeśli nikt nie jest w stanie pomóc ci włamać się do przypomnień, możesz zajrzeć do aplikacji do zarządzania zadaniami innej firmy, np. [Rzeczy aplikacji] ( itunes.apple.com/us/app/things/id284971781?mt=8 ), aby Twoje przypomnienia trwały do ​​momentu ich wyczyszczenia.
bmike

Odpowiedzi:


4

Jest to problem występujący w systemie iOS, również w przypadku innych aplikacji, takich jak kalendarze. Po otrzymaniu powiadomienia o alarmie, czy to dla przypomnienia, czy kalendarza itp., Skończyłeś. Nie ma możliwości „uśpienia” lub „przypomnienia mi później” o tych funkcjach.

Jedynym sposobem na uzyskanie tej funkcjonalności jest użycie aplikacji zastępczej. Jedną z takich aplikacji jest Z powodu , następujące blurb jest kopiowany z ich strony internetowej:


TRWAŁE PRZYPOMNIENIA Z AUTO SNOOZE

Przypomnienia o zaległościach pozostają w zasięgu wzroku, dopóki nie będziesz gotowy do ich działania.

A dzięki automatycznej drzemce Twoja lista zadań nigdy się nie zestarzeje.

Domyślnie DUE wielokrotnie powiadamia Cię o zaległych przypomnieniach co minutę * dzięki funkcji automatycznego drzemania, dopóki nie zaznaczysz ich jako kompletnych, nie zmienisz harmonogramu lub nie wyłączysz ich automatycznej drzemki.

* Automatyczny czas drzemki można zmienić na każdą minutę, co godzinę lub wcale. W systemie iOS nie ma dokładniejszych okresów automatycznej drzemki z powodu ograniczeń systemu.Co jest naprawdę Potrzebna jest trwała aplikacja przypominająca, która może z wyjątkiem wejścia Siri. Czy istnieje jakaś trzecia aplikacja zewnętrzna, do której można dotrzeć z poziomu aplikacji Przypomnienia iOS, tak jak OmniFocus? Wtedy możesz to zrobić.
aliteralmind

2

Znalazłem taki, który przynajmniej na pierwszy rzut oka powtarza swoje powiadomienia, dopóki go nie potwierdzisz, i, jak osobiście wymagam, może mieć przypomnienia utworzone przez Siri (poprzez zgarnięcie ich z aplikacji przypomnień o zapasach).

To jest nazwane " Zaniepokojony

Jedyną rzeczą, która mnie irytuje, jest przypadkowe sprawdzenie elementu jako zakończonego. Jest kilka kroków, aby go cofnąć.


1

Nie , obecnie nie ma opcji na akcje (np. drzemki), gdy Reminders.app wielokrotnie przypomina ci o przedmiocie.

iOS 6 zrobił jednak wprowadź urządzenie odznakowe do ikony. Robią postępy!

Edytować: Zwykle jednak, jeśli nie wejdziesz do Reminders.app z powiadomienia na urządzeniu, powinno ono nadal wyświetlać przypomnienia w swoich Powiadomieniach.


Jeśli ciągle sprawdzasz swoje powiadomienia ... :) Chociaż dobrym pomysłem jest umieszczenie przypomnień na górze listy powiadomień.
devios1

1

Dzięki aktualizacji iOS 7 przypomnienia mogą pozostać w centrum powiadomień.

Aby go skonfigurować, przejdź do Ustawienia & gt; Centrum powiadomień & gt; Upewnić się Widok dzisiaj jest włączone & gt; Upewnić się Przypomnienia jest włączony.

Teraz, gdy wyciągniesz Centrum powiadomień z góry, przypomnienia zostaną wyświetlone na karcie Dzisiaj.0

Dobrą powtarzającą się, dokuczliwą aplikacją przypominającą jest iReminder. Jest na moim ekranie głównym. Możesz ustawić go tak, aby cię dręczyły w odstępach innych niż czas 1 min lub 1 godzina

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.