Jak odświeżyć Wiadomości na komputerze Mac po hibernacji?


17

Skonfigurowałem iMessage na swoim iPhonie poprawnie (Apple ID) z Messages na moim Macu (OSX Mountain Lion) i synchronizuje się.

Ale synchronizacja nie jest bezbłędna. Za każdym razem, gdy budzę komputer Mac po hibernacji, nie aktualizuje moich wiadomości. Najpierw muszę ponownie uruchomić aplikację kilka razy, aby uzyskać wszystkie moje wiadomości. Czasami nawet kolejność wiadomości jest nieprawidłowa.

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​synchronizacja jest nadal dość błędna.

Czy ktoś ma te same problemy, a może obejście?

ps: Nie używam Wi-Fi na komputerze Mac, jeśli to istotne.


Mam również problemy z prawidłową synchronizacją Wiadomości. Naprawdę przeszkadza mi, gdy są w porządku. Zauważyłem, że czasami, jeśli pozostawicie to otwarte na jakiś czas, większość z nich przyjdzie sama.
bassplayer7,

Rzeczywiście, ale nie zawsze. A kiedy to nastąpi, zajmuje to do 10 minut. Jest to dalekie od doświadczenia, którego oczekuję od Apple.
fishbaitfood,

Zgoda. Całkowicie.
bassplayer7,

Wydaje się, że dzieje się tak również na moim iPadzie. Zwykle mój iPhone jest w porządku, ale iPad i Mac są czasami niekompletne lub nieczynne.
jtbandes

3
iMessage ma wiele błędów związanych z synchronizacją i dostarczaniem. Powinieneś wysłać opinię Apple lub raport o błędzie (wymaga bezpłatnego konta programisty), aby wiedzieli, że to problem.
Kevin Chen

Odpowiedzi:


4

Najbliższym rozwiązaniem, jakie znalazłem, jest pingowanie jednego z twoich połączeń.


2

Jeśli przewijasz konsekwentnie w górę i w dół na pasku bocznym (gdzie przechowywane są wszystkie konwomy), przez pewien czas zwykle ma tendencję do wysyłania i odbierania. Na początku może robić tylko jedną stronę wiadomości, ale przewijaj w górę i w dół, a ostatecznie wszystko tam będzie. Zajmuje najwyżej 15 sekund.


0

aplikacja wiadomości jest zawsze wolna, uruchom ją ponownie (i poczekaj długo).


Dokładnie, ale denerwujące jest ponowne uruchamianie go kilka razy.
fishbaitfood 17.03.13

1
Ale to jest odpowiedź. Aplikacja wiadomości jest zawsze wolna. Nie możesz wymusić ponownego połączenia.
jnovack

0

Naprawdę nie możesz tego zrobić. Opóźniona jest strona serwera. Kiedy wszystkie moje urządzenia iMessage są wyłączone w tym samym czasie, będę otrzymywać wszystkie moje wiadomości o tej samej godzinie po godzinie


-2

uruchom ponownie komputer i po prostu klikaj i wyłączaj ikonę wiadomości


-2

zamknij aplikację wiadomości i naciśnij klawisze Command + Q i kliknij wiadomości. pojawi się okno aplikacji, więc po prostu otwórz stamtąd iMessage. czasami działa.


Czy możesz wyjaśnić nieco bardziej szczegółowo, jak działa ta procedura?
nohillside
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.