Jak mogę odrzucić baner App Store w Centrum powiadomień bez podejmowania działań?


12

To powiadomienie pojawia się w App Store na Mountain Lion:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Jak widać, jedynymi opcjami są Szczegóły i Aktualizacja. Większość z tych banerów ma przycisk „zamknij”, aby odrzucić powiadomienie bez podejmowania działań. Jednak w tym przypadku wydaje się, że jedyną czynnością, którą mogę podjąć, jest otwarcie App Store.

Wystarczy kliknąć na liście xw Centrum powiadomień, aby pozbyć się tego faktycznego powiadomienia.

Jak mogę to zamknąć bez poświęcania czasu na otwarcie App Store?

Odpowiedzi:


11

Aby tymczasowo odrzucić powiadomienie:

Kliknij i przytrzymaj banner i przesuń go w prawo, aby umieścić to powiadomienie w Centrum powiadomień. Jeśli używasz gładzika, możesz najechać wskaźnikiem na alert i użyć dwóch palców, aby przesunąć go w lewo.

Powiadomienie pozostanie w Centrum powiadomień do momentu aktualizacji.

Niestety obecnie nie można trwale odrzucić powiadomienia.


1
Przepraszamy, ale to nie działa duci9y. Pozbywa się go tylko na krótki czas, po czym wraca na ekran, by później mnie niepokoić. Chcę całkowicie wyłączyć powiadomienia o aktualizacji App Store. Jak to zrobimy?

Niestety nie wiem, jak to na stałe wyłączyć. To pytanie zasługuje na swój własny post.
duci9y

Właśnie zadałem to pytanie o trwałe odrzucenie go: apple.stackexchange.com/questions/72784/... Niestety z komentarzy tutaj nie wydaje się to możliwe.
g.

1

Tak, odpowiedź duci9y jest jedynym prawdziwym sposobem na „oddalenie”. Niestety Apple nie pozwala na zmianę rodzaju powiadomienia. Dlatego nigdy nie ma przycisku zamykania. Teraz, jeśli używasz myszy innej niż jabłkowa, będziesz mieć problemy z odpowiedzią duci9y. Uważam, że jedynym sposobem, aby go zamknąć za pomocą zwykłej myszy, jest kliknięcie przycisku powiadomienia w prawym górnym rogu ekranu, a następnie wyłączenie powiadomień, a następnie włączenie go ponownie.

To nie jest wygodne, ale tak to działa.


Powinieneś przeczytać pierwsze zdanie mojej odpowiedzi. Może „przeciąganie” nie jest właściwym słowem, więc je zmieniłem.
duci9y

W rzeczywistości przeciąganie miałoby większy sens, ale mówi „pstryknij”. Dla mnie oznacza to przeciąganie, och, ale tak przy okazji, myślę, że chciałeś powiedzieć, że dobrze, a nie lewo.
Josiah

Woah dzięki! Całkowicie za tym tęskniłem. W rzeczywistości przesuwanie będzie miało większy sens, ponieważ pudełko czasami się odbija, jeśli spróbujesz go przeciągnąć, zamiast przesuwać.
duci9y,

1
Być może powinieneś powiedzieć: „Kliknij i przytrzymaj sztandar, a następnie przesuń go w prawo”.
Josiah

0

Możesz wyłączyć to powiadomienie. To irytujące AF. Przejdź do Preferencji systemowych, a następnie do Aktualizacji oprogramowania ... ODKRYJ PUDEŁKO, aby automatycznie sprawdzać dostępność aktualizacji. Ten sztandar pozostawi cię teraz samego! Dobra Riddance.

Pan.


0

Kliknięcie samego banera - nie jednego z przycisków - otwiera App Store. Możesz zamknąć lub zamknąć okno App Store, a baner zniknie. Właśnie to odkryłem, więc nie wiem, czy wróci. . .


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.