Elementy wysłane według nazwy nadawcy (moje imię!) Nie są adresatami w programie Outlook 2011 dla komputerów Mac


9

Outlook 2011 na komputerze Mac (OS X 10.7 Lion), w sieci biurowej (głównie na PC) za pomocą serwera Microsoft Exchange.

W programie Outlook 2011 w sieciowym folderze „Elementy wysłane” na liście znajdują się wszystkie wiadomości e-mail zawierające nazwę nadawcy (moje imię), a nie nazwiska odbiorców.

Oznacza to, że każdy e-mail ma własne imię, takie jak to:

My Name           08/09/2012
Some subject line        [flag]

My Name           08/09/2012
Re: Another subject line    [flag]

My Name           07/09/2012
Re: different subject line   [flag]

My Name           07/09/2012
different subject line     [flag]

...i tak dalej. Nie ma pojęcia, do kogo były te e-maile, dopóki nie otworzę każdego z nich.

Myślę, że pocieszające jest to, że każdy wysłany e-mail został wysłany przeze mnie i jeśli kiedykolwiek zapomnę swojego imienia podczas przeglądania folderu wysłanych e-maili, będzie to bardzo przydatne, ale nie jest bardzo pomocne w nawigacji po wysłanych wiadomościach e-mail .

Czy to normalne w przypadku pakietu Office 2011 dla komputerów Mac? Jak mogę to naprawić, aby lista zawierała nazwy odbiorców zamiast nieskończonego przypominania mi o moim imieniu?


Rzeczy, które znalazłem podczas badania tego:


Prosty przewodnik, jak to naprawić, byłby najlepszą odpowiedzią, ale z zadowoleniem przyjmuję również wszelkie przemyślane przemyślenia od osób posiadających doświadczenie z komputerami Mac w sieciach Microsoft Exchange Server, czy brzmi to jak problem z ustawieniami programu Outlook, który mogę naprawić na moim komputerze lub jakiś problem związany ze sposobem, w jaki komputer Mac pobiera dane z serwera i sieci. Fakt, że użytkownicy Apple Mail napotkali ten sam problem bez widocznej poprawki, sprawia, że ​​myślę, że problemem może być interakcja z siecią, a nie z klientem poczty - ale to znacznie poza moją ograniczoną wiedzą na temat tych rzeczy.

Nie wiem, czy w lokalnym folderze Elementy wysłane („Na moim komputerze”) występuje ten sam problem, ponieważ jest on skonfigurowany w taki sposób, że żadne wiadomości e-mail, z wyjątkiem wersji roboczych, nie są nigdy przechowywane w tych folderach lokalnych. Wersje robocze zapisane lokalnie są wyświetlane przez odbiorcę zgodnie z oczekiwaniami.

Odpowiedzi:


7

Zmiana wartości „Rozmieść według” z „Data otrzymania” na „Data wysłania” na górze listy mailowej rozwiązała ten problem.


4

Pamiętaj, że jeśli korzystasz z programu Outlook 2011 dla komputerów Mac z programem Exchange, być może będziesz musiał kliknąć prawym przyciskiem myszy / kliknąć z wciśniętym klawiszem Control „Elementy wysłane-> Właściwości folderu”, a następnie kliknąć „Opróżnij”, aby opróżnić pamięć podręczną przed tą techniką przełączania Data odebrania „do” Data wysłania będzie faktycznie działać. Musisz wybrać „Widok-> Panel nawigacji”, aby wyświetlić folder „Elementy wysłane”, który musisz kliknąć. Gdy opróżniłem pamięć podręczną, działało to jak urok. Dzięki!


3

Kliknij ikonę wysłaną między skrzynką odbiorczą a wersjami roboczymi .

Konieczne może być to za każdym razem, gdy uzyskujesz dostęp do wysłanych list. Mi to pasuje. Niezadowalający, ale osiąga pożądany rezultat.


2

Nie jestem zaawansowanym użytkownikiem komputera Mac, ale musiałem spróbować rozwiązać ten sam problem. Mam 4 różne konta e-mail, którymi zarządzam za pośrednictwem programu Outlook 2011 dla komputerów Mac. W trzech z czterech moich list wysłanych wiadomości e-mail wyświetla, do kogo wiadomość e-mail została wysłana. Nie mogłem wymyślić, jak uzyskać czwartą opcję wyświetlania w ten sposób. Rozwiązałem swój problem, korzystając z innych wskazówek tutaj, jednak nie były one dla mnie idealnym rozwiązaniem. Nie wiem dlaczego.

Oto w jaki sposób udało mi się to rozwiązać. Nie jest idealny, ale działa dla mnie:

 1. Najpierw musiałem ukryć okienko do czytania (Widok / Panel do czytania / Ukryty).
 2. Następnie „kliknąłem prawym przyciskiem myszy” na pasku, gdzie nagłówki kolumn znajdują się nad listą wiadomości e-mail.
 3. Usunąłem zaznaczenie „Od” i kliknąłem „Do”. Następnie przesunąłem kolumnę „Do”, klikając ją i przeciągając w żądane miejsce.
 4. Wróciłem i odsłoniłem okienko do czytania. Niestety mogę go zobaczyć tylko na dole. To było oglądane wcześniej po prawej stronie, ale jeśli zobaczę to po prawej, lista wysłana wróci do wyświetlania mojego nazwiska jako nadawcy, a nie nazwy odbiorcy.

1

Po prostu klikam prawym przyciskiem Arranged bymyszy custom, a następnie klikam , a następnie otwieram pola i przechodzę Todo listy w prawym panelu, jeśli jej nie ma, a następnie przechodzę na górę.

Nazwa odbiorcy pojawi się jako pierwsza na liście „Elementy wysłane” i będzie nadal uporządkowana według daty otrzymania.


1

W programie Outlook 2013, gdy folder wysłany jest podświetlony (kliknij folder wysłany), kliknij kartę widoku, kliknij kartę ustawień widoku, kliknij kolumny i dodaj „Do”. Przejdź w górę „Do” na samą górę i kliknij OK. To powinno naprawić.


1

Jeśli masz perspektywę na 2010 rok taką jak ja, to jest to poprawka:

Kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Rozmieść według:. Pojawi się pole, a na dole jest przycisk Wyświetl ustawienia. Kliknij to, a następnie przycisk Kolumny. W polu po prawej stronie, gdzie jest napisane Add- > ułóż listę i upewnij się, że 3 najważniejsze pozycje to Do, Temat i Wysłane. Można je ustawić, klikając powiedz „Do” i używając przycisków przesuwania w górę i w dół, aby je rozmieścić. Ułóż je, aż będą w powyższej kolejności, a następnie kliknij OK i ponownie OK.

To powinno to teraz naprawić.


1

W programie Outlook 2011 dla komputerów Mac musiał przenieść okienko odczytu na dół, przeciągnąć kolumny do żądanej kolejności (kolumna „Do” przesunięta w lewo, posortowana według daty wysłania), a następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy puste pole po lewej stronie nagłówek kolumny, aby zapisać to jako ustawienie domyślne. Następnie mogłem wrócić do okienka odczytu po prawej stronie i nadal widzieć odbiorcę posortowanego według daty.


0

Udało mi się rozwiązać problem, zmieniając opcję „Rozmieść według” na „Rozmowy”.


0

Naprawiłem to, zmieniając widok okienka odczytu z prawej strony na niższą, a następnie przełączając się z powrotem.


0

Zmień panel wyświetlania na „dolny”, aby zobaczyć wszystkie różne pola u góry panelu e-mail. (Temat, do, z itp.) Przeciągnij pole „Do” po lewej stronie z „z” „pudełko. Zmień swój widok z powrotem na to, co już miałeś, i swój zestaw!

zrzut ekranu


0

z programem Outlook nie uruchomionym z menu uruchamiania wpisz: outlook.exe / cleanviews

Zauważ, że spacja, jeśli celowa.

Po godzinach spędzonych na telefonie ze stwardnieniem rozsianym zajęło to 1 minutę, aby rozwiązać problem-1

jak zmienić wyślij listę przedmiotów według własnego imienia 2013 perspektywy

sprawdź, jak zmienić ustawienia wyświetlania elementu wysyłanego pod naszym własnym imieniem


To Windows, chodzi o wersję Outlooka na
Maca

-1

Możesz postępować w ten sposób:

 1. Idź do menu
 2. Widok
 3. Aktualny widok
 4. (zmień ustawienie jako) wysłane na

Otrzymasz adres odbiorcy w wysłanych elementach w programie Outlook 2007.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.