narzędzie do zapamiętywania pozycji okien po podłączeniu / odłączeniu zewnętrznego wyświetlacza [duplikat]


21

Kiedy do mojego MacBooka podłączony jest gigantyczny monitor Thunderbolt, chcę, aby okna były ustawione w określony sposób. Brak aplikacji pełnoekranowych, niektóre aplikacje są wyświetlane na ekranie mojego małego laptopa, inne są wyświetlane na ekranie Thunderbolt. Kiedy odłączam ekran Thunderbolt, chciałbym, aby programy były ułożone inaczej, np. Przeglądarka jest aplikacją pełnoekranową. Czy jest jakiś program, który pozwoli mi „zapisać” stan mojego okna, gdy podłączony jest monitor zewnętrzny, i zapisać inny układ, gdy nie mam zewnętrznego wyświetlacza, i automatycznie przełącza się między nimi, gdy wykryje, że zewnętrzny ekran ma został podłączony lub odłączony? Jestem na Mountain Lion na MacBooku Pro.

Odpowiedzi:8

Zostać

przez Cordless Dog. Zapisuje stan okna dla każdej konfiguracji wyświetlacza, którą możesz mieć.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
uwielbiam to, pozwoli mi zaoszczędzić mnóstwo czasu na szukanie
zero

2
Stay to świetna aplikacja, oferowana przez nią funkcja rozwiązuje dokładnie ten problem, i będzie odpalać automatycznie, powodując, że twoje miejsca będą podskakiwać po odblokowaniu - to trochę szalone, ale zabawne i lepsze niż konieczność uruchamiania go za każdym razem. Problem polega na tym, że nie zawsze działa (korzystam z Mavericks) - niektóre aplikacje nie są obsługiwane i często stwierdzam, że niektóre okna po prostu się nie zmieniają. Jeśli byłby darmowy, poleciłbym go, ale jako płatną aplikację oczekiwałbym niezawodnej wydajności.
Conan

2
Wyglądało to na dobre dopasowanie. Ale z 3 zewnętrznymi wyświetlaczami często miał problemy z pozycjami i właśnie rozwiązał problem do 50%. Więc nadal musiałem wykonywać dużo pracy ręcznej. Właśnie go odinstalowałem. Aha, i to tylko 30-dniowy okres próbny!
Ernst Ernst

4

Moom

Przesuwaj, powiększaj i przyciągaj okna. Automatyczne dopasowanie do ustawień wyświetlacza. I więcej.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.