Czy mogę usunąć lub ukryć folder VIP w Mail na iOS 6?


10

Czy w ogóle można usunąć lub ukryć nowy folder VIP w natywnej aplikacji Mail na iOS 6? Używam wielu filtrów w backendie Gmaila i nie mam z tego powodu żadnego powodu.


Ponieważ nie ma ustawienia, aby całkowicie je wyłączyć, czy nie byłoby wspaniale, gdyby oprogramowanie wykryło, że zaniedbujemy go bez wiadomości lub stuknięć przez tydzień lub dwa, i zaoferowaliśmy, że go ukryjemy / zakopiemy? Jednak nie wstrzymuję oddechu.
bmike

1
Ja również uważam tę „funkcję” za nieco bezużyteczną, ponieważ mam także filtry Gmaila. Zawsze możesz przekazać opinie Apple tutaj: apple.com/feedback/iphone.html . Dałem im małą troskę, prosząc, aby usunęli to ustawienie domyślne i ustawili opcję.
IconDaemon

Odpowiedzi:


5

Obecnie nie ma możliwości wyłączenia folderu VIP w poczcie. Najlepsze, co możesz teraz zrobić, to poruszać się w sekcji Skrzynki odbiorczej na ekranie Skrzynek pocztowych w aplikacji Mail.

Wszystkie skrzynki odbiorcze są przypięte do najwyższej pozycji, ale każda skrzynka odbiorcza i folder VIP mogą być ustawione w dowolnej kolejności (ale nie usunięte)

Aby przeciągnąć folder

  • otwórz Mail
  • przejdź do widoku skrzynki pocztowej
  • stuknij w „Edytuj” i przenieś folder, gdzie chcesz, aby był wśród innych wpisów skrzynki odbiorczej.

Być może, jeśli wystarczająca liczba osób przekaże Apple informacje zwrotne , będziemy w stanie całkowicie ukryć VIP lub przynajmniej przenieść go poniżej sekcji kont w widoku skrzynki pocztowej, aby zakopać go na końcu linii.


Chyba że jestem brakuje czegoś, nie wiem jak to możliwe, aby przenieść folder VIP dół ekranu w iOS 6.
CGP Szary

Możesz go przesunąć w dół, aby zajął ostatnie miejsce na liście Skrzynek odbiorczych, a nie na sam dół okna Skrzynek pocztowych. Po wykonaniu powyższych instrukcji trzy szare linie zastępują symbol „>”. Przeciągnij trzy szare linie i przenieś skrzynkę odbiorczą VIP na dół.
IconDaemon

Ciekawe - gdy próbuję, strzałki („>”) znikają, ale uchwyty przeciągania nie pojawiają się. Dotyczy to publicznej wersji iOS 6.0 (10A403).
Jmk

Ile kont e-mail skonfigurowałeś? Niech uchwyty pojawią się tylko, jeśli masz więcej niż jeden.
nohillside

FWIW, mam tylko jeden.
jmk
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.