Widżety kart samoprzylepnych mają migający kursor, jakby były aktywne razem


1

Korzystanie z nowej MBP Retina w pracy z Mountain Lion. Zawsze korzystałem z lepkich widżetów na desce rozdzielczej do organizowania mojego tak chaotycznego życia na moim Lion MBP.

Teraz, kiedy używam ich w 10.8 (około 16-20 kleistych), zauważyłem, że wszystkie z nich mają teraz „kursor”, co naprawdę rozprasza!

Czy ktoś inny to przeżył?


Czy możesz dostarczyć nam zrzut ekranu?
Michiel

Wolałbym tego nie robić, ponieważ moje kleje zawierają informacje poufne i osobiste. Wystarczy wyobrazić sobie 16 kleistych z migającym kursorem na ostatniej znanej pozycji. ;)
Sephie

Wtedy trudno nam uzyskać przegląd. Czy możesz dostarczyć zrzut ekranu i rozmyć informacje lub opisać swój problem nieco lepiej i bardziej szczegółowo?
Michiel

Ok, więc właśnie teraz prawie połowa kleszczy straciła cały swój tekst. Hooray za plik w dropboxie, z którego skopiowałem ich zawartość. Pomijając ten dziwny bałagan na boku, zauważyłem, że problem z kursorem zatrzymał się, gdy usunąłem lepki i zamiast tego dodałem nowy. Nie mam pojęcia, kiedy i czy problem się powtórzy.
Sephie

Dostałem dokładnie ten sam problem, mrugając kursorami wszędzie, na pulpitach i na konwerterze. Oto gif - & gt; Irytujący kursor na desce rozdzielczej

Odpowiedzi:


1

Mam też ten problem. To jest tak denerwujące. Jestem na Macbook Pro (początek 2008 r.) Z OS X Mavericks, a mój pulpit ma około 9 notatek, które wydają się być aktywne z migającym kursorem, ale nie tylko. Inne widgety, takie jak Słownik i tłumacz oraz inne pobrane przeze mnie pliki, które mają możliwość napisania czegoś, również migają. Przynajmniej mogę kliknąć sekcję widgetu, aby zatrzymać migający kursor, ale nie przy pomocy karteczek samoprzylepnych.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.