Jak ukryć podgląd zawartości tekstu w powiadomieniach Messages.app w Mountain Lion?


17

W powiadamianiu Mountain Lion w centrum, nie wiem jak o powiadomienie pop-up z treścią tekstem iMessage Właśnie dostał, ale nie chcą mieć informację o nim dzieje.

Czy istnieje sposób, aby wyświetlać powiadomienie bez zawartości, podobnie jak w ustawieniu iOS, aby nie wyświetlać „Pokaż podgląd”, który ukrywa treść tekstową w centrum powiadomień iOS?

Odpowiedzi:


19

Istnieje opcja „pokaż podgląd”, którą można zaznaczyć w ustawieniach aplikacji Wiadomości: Wybierz Ustawienia> Powiadomienia> Wiadomości.

Stwierdzono inaczej:

1) Przejdź do Ustawień = kliknij ikonę KOŁO PRZEKŁADNI (Preferencje systemowe)

2) Najwyższa sekcja Preferencji systemowych na moim Macu jest oznaczona „Osobiste” po prawej stronie to „Powiadomienia” (czarny kwadrat z czerwoną kropką pośrodku)

3) Kliknij ten kwadrat, a okno dialogowe pokaże listę po lewej stronie, która powinna zawierać „Wiadomości” z podtytułem „Odznaki i dźwięki”

4) Kliknij ten element na liście po lewej stronie, a zobaczysz po prawej stronie, u góry ma trzy opcje (domyślnie są to Banery). Kliknij element po lewej stronie Banery (powinien być Brak).

Teraz możesz nacisnąć CMD + Q na klawiaturze, aby zamknąć Prefiksy systemowe, a alerty przestaną pojawiać się w prawym górnym rogu ekranu (możesz to przetestować)

Był to dla mnie problem, ponieważ pozwalałem jednemu z moich pracowników na używanie mojego Macbooka do szkolenia, a wszystkie moje osobiste wiadomości iMessage pojawiały się przed nią - NIE CHŁODNE. To zakończyło ten problem


Ta funkcja, choć dostępna, nie działa w programie Mail w systemie macOS Sierra. Zawsze pokazuje podgląd.

Chociaż było to kiedyś prawdą, komentarze poniżej są teraz dokładniejsze. > Możesz teraz odznaczyć opcję „Pokaż podgląd wiadomości”> Preferencje systemowe -> Powiadomienia -> Wiadomości Spowoduje to, że powie „1 nowe powiadomienie” oraz imię i nazwisko osoby, która wysłała Ci wiadomość (lub jej numer), ale będzie pozostaw aktualną treść. Kredyty należą się tym użytkownikom: user98889, arcadia_168,
Robyn Smith

3

Nie jest to możliwe przy obecnie dostępnych opcjach powiadomień i konfiguracji Centrum powiadomień. Dostępne są trzy opcje

  • Brak powiadomień
  • Transparent
  • Banery, które pozostają do momentu kliknięcia

Nie masz kontroli nad treścią wiadomości, tylko pokazuje ona, co jest wysyłane przez aplikację powiadamiającą.

Patrząc na iMessages, nie ma sposobu, aby zmienić lub ograniczyć powiadomienia wysyłane domyślnie do Centrum powiadomień.

Tak więc jedynym rozwiązaniem, jakie mogę wymyślić, jest całkowite wyłączenie powiadomień iMessage w Centrum powiadomień

Następnie za pomocą wbudowanej zdolności iMessage do uruchamiania skryptów Apple po uruchomieniu zdarzeń, a następnie wysyłania własnych powiadomień bez obrażającej treści (więcej prywatnego IMHO dla komputerów roboczych) do Centrum powiadomień za pomocą skryptów innych firm.

Oczywiście powiadomienia te miałyby własną zdefiniowaną treść i musiałyby pochodzić z aplikacji włączonej w Centrum powiadomień.

Wątek ten może dać Ci początek, jak utworzyć powiadomienie, które można wywołać z Applescript.


3

Jeśli przejdziesz do Centrum powiadomień w Ustawieniach na komputerze Mac, a następnie klikniesz Wiadomości, a następnie masz opcję „Pokaż podgląd wiadomości”, możesz go wyłączyć i myślę, że pokaże tylko nazwisko, z którego pochodzi, ale nie pokaże aktualna wiadomość. Jeśli to twoje pytanie.


1

Powinno to być teraz możliwe od macOS High Sierra 10.13.4. W:

  • Preferencje systemowe -> Powiadomienia -> Wiadomości

Możesz teraz odznaczyć opcję „Pokaż podgląd wiadomości”

Mam nadzieję, że to pomaga!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.