Jak ukryć oflagowany folder w Mail.app (Mountain Lion)?


13

Od czasu uaktualnienia do Mountain Lion moja Mail.app wyrosła oznaczony folder dla każdego z moich kont Gmail / Google Apps.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Nie mam do tego pożytku i chciałbym to wyłączyć lub ukryć - jak to zrobić?

Aby pominąć niektóre odpowiedzi, nie, nie jest to folder, który istnieje na żadnym koncie Gmail, to coś, co Mail.app sam sobie wymyślił, podobnie jak inteligentny folder .


1
Oznaczony folder synchronizuje się z pocztą e-mail oznaczoną gwiazdką Gmaila w dowolnym folderze na koncie Gmail. Tak długo, jak będziesz widzieć wiadomości oznaczone gwiazdką, będą one wyświetlane w folderze Oznaczone.
Hoshts,

Więc jeśli ukryję folder Oznaczone gwiazdką przed IMAP, powinny zniknąć? Warte spróbowania.
Ingmar Hupp,

Nie, to nie pomogło. Używam flag / gwiazdek, ale nie chcę, aby pojawiały się w tym folderze.
Ingmar Hupp

Samo ukrycie folderu „Oznaczone gwiazdką” nie pomoże, ponieważ Mail.app pobiera te e-maile ze wszystkich folderów na koncie Gmail, które są udostępniane w IMAP. Niestety usunięcie wszystkich folderów z protokołu IMAP zawierających wiadomości e-mail oznaczone gwiazdką wymagałoby niestety. Całkiem głupie tak.
Hoshts,

Odpowiedzi:


11

Doprowadziło mnie to również do szaleństwa, więc zrobiłem listonosz, aby naprawić to źle ;-) Pobierz go tutaj: http://eelco.lempsink.nl/NoFlaggedMailbox.zip

Uwaga: zaktualizuję wtyczkę za każdym razem, gdy Mail.app ją zepsuje z powodów „kompatybilności”. Wystarczy pobrać go ponownie i ponownie uruchomić skrypt INSTALL, aby zaktualizować. (Może to jednak potrwać kilka dni.)


Niesamowite! Niestety nie mogę tego uruchomić. Wygląda na to, że poczta ładuje go tak daleko, jak potrafię (przynajmniej bez błędu), ale przerażony folder oflagowany pozostaje. Jakieś pomysły?
Ingmar Hupp

2
Racja, zapomniałem, musisz włączyć pakiety pocztowe, uruchamiając je w Terminal.app: domyślnie napisz com.apple.mail EnableBundles -bool true
eelco 29.09.12

Zaktualizowałem plik .zip, aby zawierał tę instrukcję.
eelco

Okej, teraz włączyłem „instalatora” do zip. Otwórz go, a wszystko wydarzy się automatycznie;)
eelco

1
Dzięki stary! Nigdy więcej oflagowanych wiadomości: - Kocham cię :-)
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.