Czy nadal mogę ustawić obraz mojego konta na obraz z dysku w OS X Mountain Lion?


36

Wygląda na to, że od czasu zainstalowania OS X Mountain Lion nie mogę już przeglądać mojego dysku twardego w poszukiwaniu niestandardowego obrazu, który będzie używany jako obraz mojego konta.

Nowy popover pokazuje, że mogę teraz wybierać tylko z domyślnego zestawu zdjęć, wybrać coś, czego ostatnio używałem, lub zrobić nowy za pomocą aparatu iSight mojego komputera Mac:

(Nie mam prawdziwej skłonności do golfa.)

W poprzednich wersjach systemu OS X zawsze znajdował się przycisk Wybierz w oknie dialogowym panelu, ale teraz go nie ma. Czy nie ma już możliwości przeglądania mojego dysku w poszukiwaniu niestandardowego obrazu w Mountain Lion, czy też mam nadzieję, że jest defaultsgdzieś przełącznik, który muszę przerzucić, aby włączyć go ponownie?

Odpowiedzi:


45

Możesz przeciągnąć dowolne zdjęcie z Findera do okienka preferencji, aby zmienić obraz niestandardowy. Nie tak wygodne, jak korzystanie z Otwartego okna dialogowego ...


4
Dziwne, dlaczego o tym nie pomyślałem - właśnie godzinę temu zrobiłem dokładnie to samo, z wyjątkiem loginu. Dzięki!
BoltClock,

2
Dobrze wiedzieć ... Właśnie przeszedłem ze świata Windows kilka tygodni temu i są takie małe rzeczy, które czasem mnie odstręczają. Powiedziałbym, że zdecydowanie wolę okno dialogowe Otwórz / Zapisz w systemie Windows (do wszystkiego). Ten w Finderze ma kilka wad w porównaniu.
MetalMikester,

1
Używam OS X od ponad 5 lat i wciąż dość często potykam się o te „intuicyjne” interfejsy.
abeboparebop
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.