10,8 przypomnień czas trwania drzemki


14

Kiedy otrzymam powiadomienie z kalendarza lub przypomnień, mam opcję „drzemki”:

alert przypomnienia z drzemką

Chciałbym móc powiedzieć coś w rodzaju „przypomnij mi za 10 minut” lub „przypomnij mi za 2 godziny” (podobnie jak powiadomienia iCal używane w <= 10,7).

czy to możliwe?

Odpowiedzi:


6

Tak, Apple nie zawarło funkcji drzemki wielokrotnego użytku w kalendarzu Mountain Lion. Dziękuję, tysiące z nas chcieliby przywrócić tę funkcję.

Wejdź na www.apple.com/pl/feedback i powiedz im. Zrobiłem. Jeśli wystarczająca liczba osób zwróci uwagę na to pominięcie, rozwiąże je wcześniej niż później.

Moc w liczbach!


6

W Mountain Lion możesz wybrać czas drzemki, przytrzymując przycisk:

Menu drzemki

Różne czasy w menu różnią się w zależności od czasu do rozpoczęcia wydarzenia. Nie ma wizualnego pojęcia, że ​​ta funkcja jest dostępna, ale tak jest.

Aktualizacja: Ta sama funkcjonalność jest dostępna w Yosemite

Menu drzemki 2


Bring My Cake zasługuje na OGROMNE wyróżnienia za zwrócenie uwagi na przytrzymanie przycisku drzemki, aby uzyskać jedną opcjonalną ilość czasu! Niestety, w mojej wersji Mountain Lion ta sztuczka NIE działa! Może miał na myśli Mavericks? Czy jest jakiś sposób na wysłanie wielu powiadomień naraz? I, aby przywrócić alert, który został przypadkowo wysłany przez kliknięcie „zamknij” ?! I nie masz pojęcia, który z nich to był?

Myślę, że używałem Mountain Lion, ale od tego czasu zaktualizowałem do Yosemite, więc nie jestem pewien. Spróbuję to sprawdzić. W odniesieniu do innych pytań w Yosemite możesz odrzucić wszystkie alerty pochodzące z jednej aplikacji w menu powiadomień, choć nie jestem pewien, czy właśnie o to pytasz.
BringMyCakeBack

5

SnoozeMaster rozwiązał dla mnie ten problem. Działa zarówno z alertami Kalendarza, jak i Przypomnień, zapewniając znacznie więcej opcji niż domyślny 15-minutowy drzemka OS X Mountain Lion. Nie chciałem przełączać się na program inny niż Apple (taki jak BusyCal), ponieważ podoba mi się sposób, w jaki Apple Calendar łatwo synchronizuje się z innymi urządzeniami z systemem OS X i iOS. SnoozeMaster pozwala mi nadal korzystać z Kalendarza Apple, ale z bardziej elastyczną opcją Drzemki.

Możesz wprowadzić dowolną wartość dla okresu drzemki. Alternatywnie możesz skonfigurować własne menu rozwijane (podobne do domyślnego menu rozwijanego Apple w OS X Lion). To konfigurowalne menu może zawierać tyle elementów, ile chcesz, z wybranymi wartościami czasu (5 minut, 15 minut, 3 godziny, 7 dni, 0,5 minuty itp.).

Podczas działania SnoozeMaster mieszka na pasku menu pod ikoną „.zZ”. Aby mieć pewność, że zawsze monitoruje Twoje alerty, zalecamy ustawienie preferencji SnoozeMaster na:

Start at Login: On

Polecam również wyłączenie powiadomień Apple dla Kalendarza i Przypomnień. Te ustawienia można znaleźć w Preferencjach systemowych:

System Preferences > Notifications > Calendar > Calendar Alert Style: None
System Preferences > Notifications > Reminders > Reminders Alert Style: None

Wtedy będziesz otrzymywać tylko powiadomienia generowane przez SnoozeMaster, a nie powiadomienia Apple.


Pamiętaj, że Snoozemaster kosztuje 1,99 USD.
Blaise

3

Tak, to nas też doprowadziło do szaleństwa, dlatego napisaliśmy aplikację do paska menu, aby mieć kontrolę nad odkładaniem alertów kalendarza Apple. Sprawdź „SnoozeMaster” w App Store. Mam nadzieję, że wszystkim się to podoba?


1

Busycal wydaje się być głównym pretendentem do tronu i ma 30-dniową próbę. Mam około tygodnia do mojej wersji próbnej i byłem całkiem pewien, że zamierzam go kupić w ciągu następnego dnia lub dwóch, ponieważ jest to w obniżonej cenie do końca miesiąca ... dopóki nie poszedłem spojrzeć na SnoozeMaster (który to tylko 2 dolary) i wydaje się, że wykonuje to zadanie - więc zamiast tego kupuję to.

aktualizacja: Kupiłem i wydaje się idealny - znacznie lepszy niż stary Apple iCal w Lion, który można ustawić w dowolnym momencie - i na pewno lepszy niż Mountain Lion, ponieważ jest to całkowicie bezużyteczne! Właśnie wysłałem im wiadomość e-mail z pytaniem, czy dodaliby opcję odłożenia alarmów do jutra do 9 rano - byłoby idealnie.


Od tamtej pory przeprowadziłem się do Busycal i było świetnie.
aaronstacy

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.