Pokaż powiadomienia github w Mountain Lion Notification Center


Odpowiedzi:


8

W tej chwili najprostszym sposobem byłoby zainstalowanie jednego z powiadomień github growl, githubnotifier lub gitifier , który przesyła powiadomienia github do warczenia, a następnie za pomocą syczenia (osobna aplikacja) przesyła wiadomości warczące do Centrum powiadomień.


Brzmi wspaniale. O ile wiem, dzięki nowej wersji warczenia nie potrzebowalibyśmy nawet aplikacji Hiss, ponieważ przekazuje ona wszystkie powiadomienia do centrum powiadomień.
Christian Kolb,

0

Możesz także wypróbować klienta GitHub dla MacOS.


Jak / dlaczego to działa? Czy jesteś w jakiś sposób powiązany?
Alex

1
Alex, nie rozumiem, jak to wymaga dalszych informacji. Nawet najechanie kursorem na link pokazuje (1287-github-for-mac-notifications) stosy informacji tylko w adresie URL. to aplikacja GitHub, która ma powiadomienia Mac. Czy kliknąłeś link?
twe4ked

3
Klient GitHub MacOS nie wysyła już powiadomień, ponieważ uznał tę funkcję za niedokończoną i niewystarczającą. Mówią, że uciekają się do powiadomień e-mail lub internetowych.
Henry Blyth,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.