Gdzie są dobre miejsca do kupowania pamięci RAM (pamięci) na komputer Mac?


Odpowiedzi:


2

Osobiście chodzę z OWC. Są bardziej znane ze wszystkich aktualizacji związanych z komputerami Mac. Oto link do aktualizacji pamięci http://eshop.macsales.com/shop/apple/memory/

Główną zaletą jest to, że możesz wybrać pamięć RAM w zależności od modelu / marki roku itp.


zaznaczając owc jako odpowiedź, ponieważ ma najtańszy sposób na uzyskanie mojego Macbookpro4,1 do 6 GB, a także ma największą pomoc dla użytkowników komputerów Mac.
wajiw

9

Komputery Mac i PC używają tego samego typu pamięci RAM, tak jak używają tego samego rodzaju dysków twardych, jeśli kupujesz pamięć RAM bezpośrednio od Apple, jest to zdecydowanie oznaczone. Osobiście miałem dobre doświadczenia z Kingston . Inni popularni dostawcy zewnętrzni to New Egg , Tiger Direct i Crucial .


3
+1 dla vital.com - mają aplikację, która pomaga wybrać odpowiednią pamięć dla twojego systemu.
Ian C.

Kingston też je ma :) Wydaje mi się, że newegg również go dodał.
Ryan Sharp

1

Gdy dowiesz się, jakiej marki pamięci szukasz, miejscem rozpoczęcia zakupów jest DealRAM.com .

Wstawiasz posiadany komputer, a dowiesz się, jakie masz opcje i gdzie kupić w najlepszej cenie.


1

Dziwi mnie, że nikt nie wspomniał o RamJet dla pamięci Apple. Ich ceny są dobre, wysyłka jest doskonała, a ich strona internetowa jest zoptymalizowana pod kątem eliminacji błędów w zamówieniu nieprawidłowej pamięci.

Uważam, że ich witryna jest najlepszym źródłem informacji w Internecie, pozwalającym szybko znaleźć zapotrzebowanie na pamięć dla dowolnego paska Maca - nawet bladość dokumentacji Apple w porównaniu z RamJetem w zakresie specyfikacji pamięci lub planowania aktualizacji.

Używają zdjęć produktów i mają bardzo dobre opisy, aby dowiedzieć się dokładnie, jaki masz Mac. Zrobiłem z nich chyba 8 zakupów, a wysyłka, zwroty i obsługa klienta są na najwyższym poziomie. Żałuję, że kupuję u jednego z „najtańszych” sprzedawców powiązanych powyżej, gdy produkt, który sprzedali, nie działa i nie naliczono mi opłaty za zwrot / wymianę. W końcu zostało posortowane, ale nigdy nie odzyskam czasu i wysiłku, aby usunąć błędy w tym jednym zamówieniu.

Odrób pracę domową na temat tego, co się stanie, jeśli będziesz potrzebować wsparcia na drodze, i poznaj okresy zwrotu / gwarancji / wsparcia, jeśli ci zależy. Jestem bardziej wrażliwy na wartość niż na cenę, ale RamJet jest ogólnie bardzo konkurencyjny pod względem ceny. Umieściłem również Crucial i OWC w wypróbowanej i prawdziwej kategorii, ale nigdy nie widziałem czasu, kiedy ich ceny były na tyle niższe, że nie mogłem spędzać czasu i $$ z RamJet.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.